2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok teşekkürler bende cinsiyeti beli olmadığı için krem aldım krem alırken teredüt ettim ama gende aldım ama dikkat et bol bol meyve ye limon ya c vitamini bunlar bir an önce iyileşirsin inşallah canım ..

çok teşekkürler canım vallah beşikler çok erken diye hiç ilgi alanıma girmedim ama bir daha gideceğim ozaman şöyle bir fiyat araştırması yaparım buradan da paylaşım yaparım

ayyy aynı bizim o zaman :) benim de sata göre 9+6 ama geç döllenme..ultrasona göre bugün tam 9 haftalıktı benimki de :)
ayyy benimkide 6 gün geride sende geç yumurtlamışsın demekki :)
aynennn nasılda alışveriş yapasım var anlatamam :)
maşşallah halozy büyütmüşsün bayağı bizde görürüz inşallah :) birde ultrasondan önce çikolata yiyince bebek çok hareket ettiği için cinsiyetini tespit etme şansı daha yüksek oluyormuş
ara ara şiddetlenip yok olabiliyor canım sen takma kafaya onu :) ayrıca 11. haftadan sonra azalıyormuş diye duymuştum..
benim de pyle..bu cuma 9 bitiyo olcakti ma 1 hafta geriden geliyomus..cok kucuk daja minnakimm
.
seninde geç döllenme o zaman canım
kızlar bu hafta sonu emin önüne gittim tek tek olan takımları 5 tl aldım diğer toplu olan resimdekilerin hepsine de 155 tl verdim :) Eki Görüntüle 943780 Eki Görüntüle 943783 Eki Görüntüle 943777
hayy maşşallah ne uygunmuş fiyatlar... cinsiyetini öğrenir öğrenmez ordayım :) güle güle giysin bebişton :)
kızlarrrr yahu ben bu progestanı geceleri ikisinide vajinal alsam olur mu kiii?
canım bende şuan progestan kullanıyorum. doktor ilacı yazarken şey dedi bana.. eğer şikayetlerin çok olursa vajinalda alabilirsin. ama iki doz. şuan akşamları tek ilaç içiyorum ben. ama vajinal olsaydı 2 tane olacaktı

çok teşekkürler canım vallah beşikler çok erken diye hiç ilgi alanıma girmedim ama bir daha gideceğim ozaman şöyle bir fiyat araştırması yaparım buradan da paylaşım yaparım

tamam canım inşallah denk gelir görürüm bilgileri...

günde kaç taneye kadar ağrı kesici alınabilir. minosetin zararı olmadığı söylendi ama bir tanesi fayda etmiyor aralıklarla içsem bi zrarı olurmu sizce

canım bende şuan progestan kullanıyorum. doktor ilacı yazarken şey dedi bana.. eğer şikayetlerin çok olursa vajinalda alabilirsin. ama iki doz. şuan akşamları tek ilaç içiyorum ben. ama vajinal olsaydı 2 tane olacaktı[/QUOTE]

ya benim doktorum günde 2 tane dedi progestan 100lük verdi bgn 1ini ağızdan 1ini vajinal aldım yrn kendi doktoruma gidicem bi adam akıllı sorayım diyorum :)

meraba anniş adayları çok üzgünüm bu yüzden bi haftadır netin başına bile oturamadım idrar yolu iltihabı varmış doktorun anlattığına göre baya kötüymüş ağrıdan ölüyorum belim çok ağrıyo kasıklarım ağrıyor kendimi hep yorgun hissediyorum hastaneden yeni çıktım ordadada durmak istemdim imzayı atıp geldim bi kızım vardı bide oğluşum olsun diyodum ama şimdi sağlılka gelsin başka bişi istemiyorum dr progestan elevit verdi o kdr antibyotik kullanamıyorum zaten offf varmı yaşayan .....bebşimde şuan iyi gibi 8 +4 günlük elvit kullanıyor musunuz yada ne kullanıyorsunuz kızımda hiçbişi kullanmadım hamileliğimde bebbişimde çok iyiydi pek bişii kullanmak istemiyorum bilmiyorummm ya allah hepimizn yardımcısı olsun

kızlar bu hafta sonu emin önüne gittim tek tek olan takımları 5 tl aldım diğer toplu olan resimdekilerin hepsine de 155 tl verdim :) Eki Görüntüle 943780 Eki Görüntüle 943783 Eki Görüntüle 943777
cookk guzellerr..saglikla giysin insallah bunnari kuzu

cok cok gecmis olsun..folic asit disinda bisiy kullanmiyorum..

bide bi arkadas minoset sormus..bildigim kadariyla sadece parol kullanilabiliyo..

arkadaşlar merhaba,uamrım sızler ve bebıslerınız ıyıdırler,kanama ve lekelenme durumum oldu yklasık 5 gun surdu,1 hafta sonra kontrole gıııtım,dr um normalde daha yukarıda duruyordu sımdı aşağıya ınmıs bebegın dedı,progestan zaten hap olarak kullanıyordum,sımdı günde 3 kez fıtıl olark onerdı,somestrda devamlı yat dedı,aranızda böyle durumlar yasayan var mı?Aşırı kaygı ve vesvese ıcındeyım,gebelıgın aşağıda yaşanması durumu sızde yada cevrenızde olası bır durummuydu?hoscakalın

cookk guzellerr..saglikla giysin insallah bunnari kuzu

cok cok gecmis olsun..folic asit disinda bisiy kullanmiyorum..

bide bi arkadas minoset sormus..bildigim kadariyla sadece parol kullanilabiliyo..

minoset de kullanılıyor.....ben kullandım....doktorum yalnızca onu kullanabilirsin dedi....elevit i ben de kullanıyorum....ayrıca folık asit de....

buaylarda duymadim hic boyle bisiy..sen drun dediklerinu uygula we lutfen sakin olmaya calis..stress yapma..Allah yardimcin olsun..

minoset de kullanılıyor.....ben kullandım....doktorum yalnızca onu kullanabilirsin dedi....elevit i ben de kullanıyorum....ayrıca folık asit de....

bilmiyodum canim ben..ogrenmis oldum :)

Kzlar 12+0 olunca tam 3 aylık mı oluyo yoksa 13+0 mı olması lazm 12 nin dolmasımı lazım

canım tablo şu şekilde
Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

elevit kullanmayın kızlar domuz jelatini varmış onda
onun yerine decavit mi ne var onu içiyorlarmış sanırım

Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…