2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Geçen eşimle de konuşuyoruz da bebişimiz kısmetiyle geliyor herhalde,

Kendi iş yerimden SGK + Anadolu hayat (gebelikle ilgili bazı testler dahil sadece) + eşimin işyerinden özel ak sağlık sigortamız ve bizim doğum için yaptırdığımız koç allianz olmak üzere 4 tane sigortam var :)

:) şanslısın ozaman :):) hayırlısylada gelsin güzel bebişini kucağına la o güzel kokusunu içine çek inşallah :)

evet ben de geneli normal olarak duydum ama acıbadem ve medical park için aynısını söyleyemicem :KK70:

yok onu bende söylemeyeceğim zaten acıbadem de 10.000 Tl normal doğumu duyunca ben o parayı açıkçası bankaya bebişim adına yatırım sonuşta doğuran benim anca onlar yardım ediyorlar :):)

yok onu bende söylemeyeceğim zaten acıbadem de 10.000 Tl normal doğumu duyunca ben o parayı açıkçası bankaya bebişim adına yatırım sonuşta doğuran benim anca onlar yardım ediyorlar :):)

cidden çok bu ücret ama memorial da aynı 9000 tl lerde :)

aradım şimdi paketi sordum... bebeğe yapılan aşılar anneye yapılan bazı tahliller,( saydı da anımsamıorm şimdi) , ağrı pompası ..bunlar dahil değilmiş fiyata en iyisi gidince yazılı olarak almak. mesela nst dahilmiş ama sadece 1 kere. belki ben 1den fazla gircem

Eki Görüntüle 943302

kızlarr bakın ne buldum. aynı bizden bahsediyor. hastalık ve uykulu dönemi geçiriyoruz :KK9::KK9::KK9:
supermiss :)

:)) aynı bende düşünmedim değil :):) eweya çok güzeldi Eki Görüntüle 943409 buda benim pinokyom :):)
oyy masallah yaa..biz de buyuyelim kocaman olaliiim

6 şubatta randevumuz. benim bebek biraz geriden geliyor. geç döllenme olduğu için. şuan ultrasona göre 9. hafta aslında..
benim de pyle..bu cuma 9 bitiyo olcakti ma 1 hafta geriden geliyomus..cok kucuk daja minnakimm

kızlaaarrr yardım edin banaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hergün sabah akşam bulanan yanan ekşiyen ve ilaç içerek rahata erdirdiğim midemden bugün tık yok ne azıcık bir bulantı ne azıcık bir yanma ekşime hatta mutfağa girip 3 çeşit yemek yaptım inanamıyorum kendime:KK53::KK53::KK53::KK53: ya bebişime bişey olmuş olabilirmi:44::44::44::44::44: sonuçta ben hep benimle olduğunu bulantıdan takip ediyodum her ne kadar sıkıntı versede seviniyodum napsam ben şimdi bu saat oldu hiç bir belirti yok kendimi dinleye dinleye bir hal oldummmm:KK53::KK53::KK53:

canim telas yapma..artik yawas yawas azalip biticek..keyifli kisma yaklastin..

kızlaaarrr yardım edin banaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hergün sabah akşam bulanan yanan ekşiyen ve ilaç içerek rahata erdirdiğim midemden bugün tık yok ne azıcık bir bulantı ne azıcık bir yanma ekşime hatta mutfağa girip 3 çeşit yemek yaptım inanamıyorum kendime:KK53::KK53::KK53::KK53: ya bebişime bişey olmuş olabilirmi:44::44::44::44::44: sonuçta ben hep benimle olduğunu bulantıdan takip ediyodum her ne kadar sıkıntı versede seviniyodum napsam ben şimdi bu saat oldu hiç bir belirti yok kendimi dinleye dinleye bir hal oldummmm:KK53::KK53::KK53:

Canım panik yapma.. benim de bir pazar günü hiç bulantım olmamıştı. 10 ya da 11.haftadaydim. ertesi gün sabahtan başladı hemen. Yani 1 gün olmadı diye panik yapma. 3 gün hiçbir belirtin olmazsa risk söz konusu olabilirmiş Allah korusun..

kızlar bu hafta sonu emin önüne gittim tek tek olan takımları 5 tl aldım diğer toplu olan resimdekilerin hepsine de 155 tl verdim :) $1598340_10152174429473637_1855296568_n.jpg $1616795_10152174420638637_1669753777_n.jpg $1552878_10152174429468637_469843894_n.jpg

Siz cinsiyetini öğrendiniz mi. Eklediğin görüntüde erkek gibi duruyor. Eminönünden nerden aldınız çok ciciler. Güle güle giyinsiz kuzucuk.

yok daha öğrenmedik böyle hem kız hem erkek için giyebilecek şeyler aldım :) vallah toplu olanın çoğunu eminönünde aziz bebeden aldım çok güzel şeyler var birde çeşit çok alt açma takımın kürkçü han var ordan aldım tek tek takımlarıda

oyyy yesinler, sağlıkla giysin inşallah :nazar: ben 4-5. ayımı bekliyorum, havalar da azcık güzelleşsin ben de eminönü'nden tamamlayacağım alışverişlerimi :KK49:

wallah beni bizimkiler tuduğu gibi götürdüler benden heycanlılar bu konuda bende 4-5 ay bekleycektim ama erke oldu olsun cidden çok güzel şeyler var tavsiye ederim ben kadıköyde oturuyorum ve bu kadar çeşit yoktu bebek mağzalarında hep aynı moddeller vardı

Geçen eşimle de konuşuyoruz da bebişimiz kısmetiyle geliyor herhalde,

Kendi iş yerimden SGK + Anadolu hayat (gebelikle ilgili bazı testler dahil sadece) + eşimin işyerinden özel ak sağlık sigortamız ve bizim doğum için yaptırdığımız koç allianz olmak üzere 4 tane sigortam var :)

doğum için yaptırdığınız? o nasıl oluyo neyi kapsıyor acaba?

Ya kızlar gecen hafta başlayan bulantımı desem acaip bişey yani,bu kadar geç başlarmı.Hani araba tutar ya öyleyim aynı.Biraz önce kolonya kokusunu bi duydum ögürene kadar canım çıktı.Ne acaip bişey bu.Tabi fasulyem iyi olsunda çekerim ben bunlari :KK43:

Senle aynıyız bizz forever. benim de böyle garip bi hissim var midem az bulanıyo

beni de öksürük tuttu ilk kez öğürdüm :KK50:

hiç olmamıştı

kızlar bu hafta sonu emin önüne gittim tek tek olan takımları 5 tl aldım diğer toplu olan resimdekilerin hepsine de 155 tl verdim :) Eki Görüntüle 943780 Eki Görüntüle 943783 Eki Görüntüle 943777

iyi günlerde giysin kuzucuğun canım ne güzel şeyler almışın. alt açma takımınız battaniyesi krem olan bende kızımın cinsiyeti belli deil diye ondan almıştım krem ama ne leke tutuyor yıkayınca mis gb oluyor çok kullanışlı şimdiki bebeğimede kullanacağım kısmetse

arka arkaya aksırıyorum ben ya hemde çok kuvvetli oluyor biran korkuyorum bebeğim düşüvericek diye rabbime emanet elden de bişey gelmiyor keşke 9 aylık olsaydım kolaycacık doğururdum bir hapşurukta o kadar kuvvetli yani.

kızlar bu hafta sonu emin önüne gittim tek tek olan takımları 5 tl aldım diğer toplu olan resimdekilerin hepsine de 155 tl verdim :) Eki Görüntüle 943780 Eki Görüntüle 943783 Eki Görüntüle 943777

çok güzeller güle güle kullansın iinşallah bebişin canım..bende eminönünden yapmayı düşünüyorum alışverişimi düğünümde deçoğu şeyi ordan almaya çalışmıştım hem kaliteli hem uygun şeyler oluyor..ahşap beşikler var mıydı hiç gördün mü ya da dikkatini çekti mi? eğer fiyat öğrendiysen bizimlede paylaşabilir misin?

X