2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mide bulantısının iyi bişey olduğunu duymak beni mutlu etti.. bende bi ara sadece çubuk ve su ile geçiniyordum yaklaşık 3 kilo verdim. çok üzülüyordum bebek sağlıklı gelişemicek diye... şimdi bulantılarım olsada biraz bişeyler yiyebiliyorum çok şükür... meyve midemi çok rahatlatıyor nar suyuyla portakal suyu sıkıyorum o da iyi geliyor...

banada öyle demişti doktorum,birazda o yüzden rahatım .çok zorlamadan kendımı anlık doyumlarla idare ediyorum.inşaallah 20.haftadan sonra rahatlarız da canımız bişeyler çeker,kocaları koştururuz şunu al bunu getirr diyee:)

Ya kızlar gecen hafta başlayan bulantımı desem acaip bişey yani,bu kadar geç başlarmı.Hani araba tutar ya öyleyim aynı.Biraz önce kolonya kokusunu bi duydum ögürene kadar canım çıktı.Ne acaip bişey bu.Tabi fasulyem iyi olsunda çekerim ben bunlari

acıbademde baya pahalıymı medipolde 240 tl içinde muayene ücretide var özelikle sordum ayriyeten 55 tl muayene ucreti almıyorlar

meyve yiyebilmen özellikle çok güzel senin için maşallah hep böyle devam eder inşallahh :) ben asla yiyemiyorum

en son doktora gittiğimde 6+5 ti görünürmüydü o zaman da? aslında ultrason cihazı yeni hatta hastane yeni, 4g filan yazıyordu. ama renkli değil siyah beyaz baktı

Daha çok minik seninki, cumartesi biz 11+2 de gittik (ultrasona göre de aynı) kıpır kıpırdı, ben de en son senin gibi gördüm, bişeycik yoktu ortada, renkli resmini de aldık bakıp duruyoruz. Sen de bu gittiğinde görürsün inşallah merak etme :)

hahahhaa kesinlikle doktorum 3. aydan sonra bulantılar azalarak biter merak etme dedi nasıl koşturucam nasılll çünkü bazen sinir oluyorum ikimizin de bebeği olacak ama sadece ben zorluk yaşıyorum evladım için herşeye değer elbette ama azcık da babası zorlansın.. yan gelip yatmasın :))

hey maşallahhhh ona da :) 18inde ben tam 13 haftalık oluyorum allah kısmet ederse :) denemeye değer bence

bencede bende 27 sinde tam 13+0 olacağım bende bir umutla bekliyorum eşimle de iddiaya girdik zaten o erkek diyor ben kız bakalım hangisi çıkacak

bende balık yağı versin istiyorum yiyemiyorum bi türlü.. 6 ocakta gittiğimde 20 25 gün sonra tekrar gel dedi bende ocağın sonuna randevu aldım belki cinsiyetini daha rahat görürüz diye..ikili testi mutlaka yaptırmak gerekir mi.. bir de bişeyi daha merak ettim canım senin göbüşün çıkmaya başladı mı :)

acıbademde baya pahalıymı medipolde 240 tl içinde muayene ücretide var özelikle sordum ayriyeten 55 tl muayene ucreti almıyorlar

aynen az evvel aradım ben de sordum özellikle ayrıca muayene ücreti yokmuş. sgk nın kalan farkı dedi 240 tl yemedim ama vericez mecbur napalım :) 10 şubata aldım hakan beye

Evet özellikle tahliller epey sıkıntı, bir önceki detaylı kan sayımı ve idrar test için 1390tl istediler düşünün, kafayı yemiş olmalılar...

bencede bende 27 sinde tam 13+0 olacağım bende bir umutla bekliyorum eşimle de iddiaya girdik zaten o erkek diyor ben kız bakalım hangisi çıkacak

iyi dedin ben de gireyim iddiaya bi kazancım olsun madem o kadar büyütüyorum karnımda :) valla 27sinde beklicem haberlerini inşallahh dilediğin gibi olur

Evet özellikle tahliller epey sıkıntı, bir önceki detaylı kan sayımı ve idrar test için 1390tl istediler düşünün, kafayı yemiş olmalılar...

ne ne ne neeee şok oldum şu an.. ağızlarından çıkanı duyuyorlar mı yaa? ben aile hekimimde ücretsiz yaptırdım hepsini

kızlaaarrr yardım edin banaaaaa hergün sabah akşam bulanan yanan ekşiyen ve ilaç içerek rahata erdirdiğim midemden bugün tık yok ne azıcık bir bulantı ne azıcık bir yanma ekşime hatta mutfağa girip 3 çeşit yemek yaptım inanamıyorum kendime ya bebişime bişey olmuş olabilirmi:44::44::44::44::44: sonuçta ben hep benimle olduğunu bulantıdan takip ediyodum her ne kadar sıkıntı versede seviniyodum napsam ben şimdi bu saat oldu hiç bir belirti yok kendimi dinleye dinleye bir hal oldummmm

benimde geç başlamıştı hala çekiyorum... ilk bi buçuk ay hiç bişey yoktu herşey yolundaydı tabi hamile olduğumu bilmiyordum sonra hamile olduğumu öğrendikten 1 hafta sonra başladı bulantılar halsizlikler uyku halleri falan....şimdi aşırı uyku isteğim azaldı çok şükür ama bulantılar var.. geç başlamasına bende şaşırmıştım bazı bebekler yerleşmeye başlarken bulantı yapıyormuş..seninkide yerleşmeye başlamıştır belki...

allah korusun tabiki ama sadece ara vermiş olabilir :) hazır rahatken azcık tadını çıkar istersen aynısı geçen hafta bana da oldu nedense 1 gün boyunca hiç sıkıntı yaşamadım tabi ertesi gün tam gaz geri geldi :)

yanı önemli olduğunu söylüyorlar ben haftada 2 gün balık yiyorum zaten :) göbişim vallah var benim 6 haftadan beri göbişim var şimdi dahada belirgin ben burdayım diye bağırıyor normalde herkesinki 14-16 haftaları arasında çıkıyormuş :):)

bulantım geri gelsin diye dua edeceğimi hiiiiçç tahmin etmezdim doğrusu Allahımm inşallah bişeyi yoktur bebeğimin kontrolümüz cumartesi günü ama kendimi zor tutuyorum valla

meyve yiyebilmen özellikle çok güzel senin için maşallah hep böyle devam eder inşallahh :) ben asla yiyemiyorum

yiyemediğim zamanlarda oldu o zamanda suyunu sıkıp içtim... ama kabızlık sorunu olmasın diye genelde yemeye çalıştım... kuşburnu çayıda içiyorum arada bir onda müthiş c vitamini varmış..midemi çok rahatlatıyor..

aynen az evvel aradım ben de sordum özellikle ayrıca muayene ücreti yokmuş. sgk nın kalan farkı dedi 240 tl yemedim ama vericez mecbur napalım :) 10 şubata aldım hakan beye

hadi hayırlısı bakalım güzel güzel haberler alırız inşallah :) sgk 240 tl sgk sız fiyatı 500 küsür dedi de tam anlamadım zaten :):) bu arda normal doğum 1950 tl bu paketmiş öyle dediler emidoralli istersen 750 tl ekleniyormuş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…