2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bende plt diye bir test değeri var ve normal sınırdan düşük çıkmış buda pıhtılaşma demekmiş acaba bu sonuca rağmen bu testleride yaptırmalı mıyım?

Canım doktor mu istedi coraspin kullanmanı yoksa kendin tedbir amaçlı mı kullanıyorsun, anlayamadım ben

Slm arkadaşlar.Ben pazar gününden beri çok hastayım pazar akşamı aşırı bulantı ve kusma şikayetiyle doktora gittim ve idrarda iltihap çıktı ilaç vermedi sadec serum yaptı.Evde bol su içtim onu atlatıyorum derken kızım hastalandı bronşit oldu 5 yaşında ve ilk defa hastalandı okadar zorduki bugün biraz kendimize geldik bide bana nezle geçti kızımdan geceleri uyuyamıorum ilaç vs alamıyorum ne yapmam lazım....

Bende plt diye bir test değeri var ve normal sınırdan düşük çıkmış buda pıhtılaşma demekmiş acaba bu sonuca rağmen bu testleride yaptırmalı mıyım?

canım bilmiyorumki bi doktora sor istersen,aslında tedbir amaçlıda yapılabilir ama,daha öncden düşüğün varmı senin?

iyi geceler kızlar... benim aklıma birşey takıldı umarım bilgisi olan vardır çünkü düşünüp duruyorum bi cevap bulamıyorum.. araştırmalarıma göre 5 haftalıkken olması gereken beta hcg değeri belli... e burada da okuyorum 5 haftalıkken genelde 5000 6000 hadi en fazla 7000lerde olmasına rağmen benim 5+5 da 25.299.du .. yüksek olmasının bir zararı var mı?? ailede hiç ikiz de yok o yüzden bende de olacağını sanmıyorum kese de tek zaten. bu gibi durumla karşılaşan ve sağlıklı bi şekilde gebeliğine devam eden var mı acabaa?

Hepinize hayirli hamilelikler diliyorum kizlar

Ben yurtdisinda yasiyorum ve hamilelikte kullanabilecegimiz helal vitamin haplarini arastirirken Elevit isimli ilacin icinde domuz katki maddesi oldugunu ogrendim. Burada bazi arkadaslar bu hapi kullandigini belirttigi icin kendilerine nacizane olarak arastirmalarini tavsiye ediyorum.

Hepinize hayirli gunler

Sağlıklı ilerler mi bilmiorm ama benim değerim 5+3 ken 12000 di yani ertesi gün 5+5 ken ölçtürmedim ama 24000 olmuş oluyor ki tek kesem vardı ve daha kalp atışı duymadık cumartesi gidicez doltora inşallah duyarız ama benim değerimde öyleydi

Son düzenleme:

Canım çok çok geçmiş olsun diğer arkadaşlarında dediği gibi bencede başka bir doktora git en azından kesinleştirmiş olursun allah inşallah bebeğini sana bağışlar

Günaydın kızlar hamileliğimi ilk öğrendiğimde iştahsızlık başlamıştı ama bir süre sonra geçti hiç bulantım olmadı çok şükür sadece öğürme vardı istifra hiç etmedim maaşallah diyeyim şimdi yine iştahsızlığım başladı aç aç geziyorum canım hiç bir şey istemiyor

Günaydın arkadaşlar dün akşam kontrolümüzde şükür bebeğimizin kalp atışlarını duyduk ve gördük 1cm olmuş bebiş şuan çok mutluyum
inşallah herkez sağlıkla bebğini kucağına alırrr.

Beni de listeye ekler misin? 26 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum ilk bebeğim sat 30 ekim teşekkürler

Hayırlı olsun darısı başımıza bizim de randevumuz yarın sanki günler 48 saat gibi geliyor bir türlü geçmedi zaman allahım bizede duymayı nasip eder inşallah :)

Hayırlı olsun darısı başımıza bizim de randevumuz yarın sanki günler 48 saat gibi geliyor bir türlü geçmedi zaman allahım bizede duymayı nasip eder inşallah :)

günaydın güzel anne adayları. ben 7 hafta 1 günlükken gördüm kalp atışını canım gördüm diyorum çünkü doktorum dinlettirmedi sadece ultrasonda gördük kalp atışını bir dahaki randevuda duyarız dedi.. sen de bebişinin tatlı sesini duyunca bizi haberdar et :)

cnmm bnmm ay çok sevindimmm :) hadi bakalım minnoşlar büyüyooor hayırlısıyla.. bende yarın gidicem pıtpıtları duyucammm inşallahhh.. biran önce yarın olsun istiorumm heyecanlaa

kızlar birşey sorcam yaa bende migren var ve dün öğlen saatlerinden beridir şiddetli bir şekilde tuttu yine doktor parol kullanabilirsin demişti ama korkuyorum birşey olur diye.. ne yapmalıyım sizce?

kızlar birşey sorcam yaa bende migren var ve dün öğlen saatlerinden beridir şiddetli bir şekilde tuttu yine doktor parol kullanabilirsin demişti ama korkuyorum birşey olur diye.. ne yapmalıyım sizce?
karanlık bır odaya gır yat uyu gecer tatlım bendede ılerı derece mıgren var gecen hamılelıgımde cok tutuyodu dayanamıycak gıbıysem parol ıcıyodum ama az daha hafıfse ısten ızın alıp eve gelıp yatıp uyuodum geçmiş olsun

canım doktor bana da söyledi parol yada minoset içebilirsin diye. çok duydumm içeni.. bir sıkıntı olmuyormuş eğer çok kötüysen içebilirsin sonuçta her zaman değil arada olduğu sürece sorun olmaz bence. ama tabi dayanabiliyorsa biraz daha dayanmaya çalış ama baktın dayanamıosun ozaman iç istersen canım..

günaydınlar kızlar çok uykum var bu yemenın sonu nereye varcak bole bılmem sevıneyım mı uzuleyım mı bılmıyorum sımdıden 2 kg almısım gecen gebelıgımde habıre mıde bulantısı sımdıde asırı yeme ıstegı benı oldurcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…