2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aman tansiyonun düşük olsun.. çok zor bir şey bu yüksek tansiyon illeti.. umarım bu defa olmaz bende de(

inşallah arkadaşım bir kere olunca diğerlerinde de olacak diye bişey yok zaten.arkadaşım ilk bebeğinde iğne kullandı diğerlerinde kullanmadı

İyi akşamlar kızlar.. Bebişlerinize iyi bakın... Sağlıklı beslenin. İlerleyen saatlerde görüşürüz..

Son düzenleme:
bir tek ben miyim?

Canim ben de kullaniyorum tek degilsin hamileligimi ogrenir ogrenmez gittm doktor igne baslatti iki ay oncesinden de corasprin aliyordum pihtilasma var bende de ilk bebegimin 9 haftalikken kalbi durmustu su anda 5 haftalik hamileyim insallah devami gelir bu sefer tedirginlik oluyor ister istemez

kızlar peki bu testler neler, doktorum bana yaptırmıstı ama kan pıhtılaşması için mi emin değilim. Protein C, S, Faktör V gibi testlerdi dogrumu

ben doktora gidiyorum hamişlerrr inşallah kalp atışlarını duyarım bebeğimin ve size yarın iyi haberler veririm öpüyorum hepinizi...

merhaba aranıza yeni katıldım:) beni de 30 ağustosa ekler misiniz:) (ya çok özür dilerim heyecandan yanlış hesaplamışım şimdi farkettim )

Son düzenleyen: Moderatör:
aranıza yeni katıldım beni de ekler misiniz.29 yaşındayım ikinci bebeğim olacak,sat:25.10.2013 beklenen doğum tarihi:02.08.2014 teşekkürler.

İnşallah birşey olmaz yoksa çoooook üzülürüm fazla durmadım zaten çok sıcakta değildi ama işte şimdi vicdan yapıyorum.ewt. Ya kadın doğumcu dediğin güleryüzlü ,konuşkan,cana yakın,bilgili olmalı zaten bizim için hassass bi dönem konuşarak rahatlatması gerek ama bizimki sus pus aynen inş güzel bir doktor bulurum.bgn sağlık ocağına gittim kan aldı doktorum bi kaç bişeye bakalım diye yarın çıkar sonuçları.

Kizlar merhaba size bi sorum olacak 4+5günlük hamileyim cok fazla adet agrisi var normal mi sizce bu durum

kızlar öyle gezinirken grubunuzu gördüm çok duyguandım. geçen yılda aynı böyle bir başlıkta toplanmıştık 2013 agustos anneleri. sonra face de bir grup kurduk şimdi 35 kişilik kocaman bir aileyiz dışarıda buluşuyoruz telefonlaşıyoruz acı tatlı her şeyi paylaşıyoruz. inşallah siz de öyle bir grup olursunuz. hepinize güzel bir hamilelik hayırlı bir doğum diliyorum...

Kizlar merhaba size bi sorum olacak 4+5günlük hamileyim cok fazla adet agrisi var normal mi sizce bu durum

Benımde vardı canım. Diz kapaklarıma kadar iniyordu ağrım. Herkeste farklı oluyor. Benımkı gectı senınkıde yakından geçer

Kizlar uzun suredir yazamadim.ama takip ediyorum sizleri.oncelikle melegini kaybeden annelere bir melek annesi olarak allahtan sabir diliyorum .dayanmasi cok guc ama elimizden tevekkulden baska bir sey gelmiyor.
Bu arada bazi arkadaslar cvp panelini sormuslar.bir genetik testi.bende coraspin kullaniyorum bu nedenle ayrica progestan kullaniyorum risk nedeniyle.bulantilarda devam ediyor.ins bebisim iyidir.

Kızlar açık olarak birisi tahlil kağıtlarına bakarak bu pıhtılaşma için hangi testi istedi doktorlarınız ve nasıl yorumlamıyor sonuç biliyor musunuz bnde bazı tahliller yaptırdm ama cumartesiyi beklicem soncu göstermek için bnde çok korkuyorum pıhtılaşmadan

Canımm bende 5+4 teyim şu anda ve adetim geçmeden önce şu güne kadar duramayacak kdar ağrılarım vardı..
Şimdi gene ağrıyo ama ara ara geliyo gidiyo hafifledi artık..
Doktoruma sordum ben normal ağrıların dedi..

ANTİ KARDİYOLOPİN IgM
ANTİ KARDİYOLİPİN IgG
ANTİ TROMBİN 3 ANTİJENİ
HOMOSİSTEİN
LİPOPROTEİN A
PROTEİN S AKTİVİTESİ
PROTEİN C AKTİVİTESİ

Canım bu testlerim yapıldı daha sabah kan verdim.
Cumartesi çıkıcakmış sonuçlarım,çokda merak ediyorum açıkcası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…