2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba Canım Hoşgeldin Hayırlı olsun inşallah canım benim Allah hepimize bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder..
Henüz bende duyamadım c.tesi duyucam inşallah bakalımmm doktor kalp atışını duyalım 3 hafta sonra doğum tarihi vericem dedi yani ocak sonu gibi falan sanırım öğrenicem onudaa
walla heyecanlı bekleyişşş şu 12 haftayı bir atlatsak hayırlısıyla sonrası kolay zaten 16 haftadan sonrası çabuk geçiyormuş öyle duydum hep gerçi biz yaz annesi olucağımız için biraz o sıcaklarda zorlanabiliriz ama olsunnn okadar

tamam baby 'm öyle yapayım ben bari ,aklıma yatmayan bir durum olursa giderim yine doktoruma ..

hoşgeldin canım ,allah hayırlı etsin bebeğini ,güzel paylaşımlar ümidiyle ..
ben nıye yokum yaaa ((

canım topik sahibi arkadaşım aycaaaaa bulantıları ve halsizliği yüzünden pek gelemiyor ,listede olmayıver ,ama paylaşımda bulun ,çok önemli değil yani ,gelince ekler zaten ..

balım kaymakım ,yaz annesi olmak daha güzeldir eminim ,ben kış annesiydim ,eve tıkıldım kaldım bütün kış ,ama yazın doğurayım ,valla 40 ı değil 20 si çıktımı beni tutana aşk olsun
ayrıca 16 dan sonrası evet çabuk geçiyorda ,son haftalar geçmiyor ya

Çok hoşbuldummm canımm Senin de hamileliğin hayırlı olsun , biz keseyi gördük iç gebelik olduğunu da öğrendik rahatladık biraz ... Sorular sorunlar hiç bitmiyorkiii , Allahın izniyle bebişimi görsek kalp atışını duysak , midem yanıyooo, belim ağrıyo,, artık kusmuyorum :18: ... falan yazmaya başlıcaz

Bak şimdiden sıcaklar düşünüyoruzzz Allahımıza şükür hamileliğin köşesinden bile olsa şuan yürüyebiliyoruz... Allahım olmayanlara da versin bizim hamileliğimizin devamını da getirsin inşallahhhh

beni de listeye ekler misiniz?
yasim 26, sehir: ISTANBUL, SAT: 16.09.2013 (adetim duzensiz oldugu icin gec dollenme oldu), BDT: 02.08.2014, ilk bebisim
TESKKURLERRR

aynen öle çok çok haklısın ii düşün ii olsun :)) hep böle kucağıma aldığım an gözümün önüne geliooo kokluorm falann..
bide ben bu ara okadar çok rüya görüorm ki anlatamaam

Valla bende karnım büyüdü diye hayal ediyorum hoş zaten 6 aylık hamile gibi gözüküyorum ondan problem yok :)))) benim şu ara problemim tansiyon çok düşüyor tansiyonum işi falan giderken çok zorlanıyorum.

benim de ilk kez bugün düştü tansiyonum, serviste yol bitmek bilmedi. soğuk ter attım inşallah sürekli böyle olmaz çünkü günde 2,5 saatim yolda geçiyor

benim de ilk kez bugün düştü tansiyonum, serviste yol bitmek bilmedi. soğuk ter attım inşallah sürekli böyle olmaz çünkü günde 2,5 saatim yolda geçiyor

aynen benimde öyle 2,5 saatim yolda geçiyor ,allahtan bende tansiyon bulantı gibi şikayetler yok ,ama olursa çok zorlar eminim ..

aahahah mantıklı aynen havalar bozmadan biraz hava alırız bari oda güzelll ben yaz başına denk getirmek için çok çabaladım hani nisan olsa dedim tüm yaz gezmelerde olurum die ama kısmet yaz sonuna oldu
benim ilk bebeğim olucak hep istiodum ama şuan inanamıyorum değişik bi duygu wallaaa

hiç yazasım yok ballım kıymetlım keyfım yok somurtuk halde oturuyom

ahh kıyamam bebeimm bnmm unutma her yağmurlu günden sonra güneş açar... şimdi böle hem kendini hemde minnoşunu üzüosun gerçi o daaa hissetmiodur ama olsunn herşey yoluna giricek bebeimm inan bana.. bebeğin şansıyla kısmetiyle ailene iyi gelicek...
yok mu hiç gelişme? geçmişi okuyamadım

sağol desteğin için cnm benim bide ben buna inanabilsem....
yok bi gelişme nasıl bıraktıysan aynı ınatla ızmırde yasıycam ben dıyo

ahahahaha koptum kız alemsinnnn dikkat et cnm bnm ya aralarda abartmadan fındık ceviz kuru meyve falan yee...

aynen benimde öyle 2,5 saatim yolda geçiyor ,allahtan bende tansiyon bulantı gibi şikayetler yok ,ama olursa çok zorlar eminim ..

bende de yok normalde, şükürler olsun çok rahat bir hamilelik geçiriyorum. ilk kez bugün düştü tansiyonum, servisin içi çok sıcaktı nefes alamadım bir ara ondan sanırım

sağol desteğin için cnm benim bide ben buna inanabilsem....
yok bi gelişme nasıl bıraktıysan aynı ınatla ızmırde yasıycam ben dıyo

e canım peki bebeğinizi biliyor dimi? :S bekliceksin sende dönme yolundan o gelicekk senin yanınaaa...
çnk oraya gidersen sen mutsuz olucaksınn bebeim...

Canım aslında ilk dönemlerde dış etkenler çokta önemli olmuyor bildiğim kadarıyla tabi ki ağır kaldırılmamalı ne bileyim çamaşır vs gibi işlerden uzak durulmalı ama genetiğinde sorun olan bebekler düşüyorlar. sağlıklı kromozomları olmuyor.doktorumun bana dediği eğer bebek sağlıklı olsa daha dayanıklı olur ama kendinde problem varsa vücut onu dışarı atmak isteyecektir ve böyleliklede düşükler meydana gelir demişti. bunun haricinde ben hernekadar ondan değildir desemde bir akşam misafirim vardı mutfak dolapları üzerime dökülmüştü. 3 gün sonra gittiğimde kese vardı 10 gün sonra ise düştü. Artık Allah bilir sebebini...

Kızlar sabah paylaşımda bulunmuştum limon içme konusunda bir arkdaş yazmış tansiyon düşürüyor diye o sırada ölçtüm tansiyonum 9 a 6 çıktı düşük tansiyon problemi olan arkadaşlar sakın içmesinler ben 2 yemek kaşığı bir bardak suya koyup içeceğim günde 1 kere denedim paylaşıyorum

midem bulanıyo 2 gundur ve fena halsizim kızlarr
devamlı limon şekerleyip yiyoyurm boylelıkle tansıyonumda dusmuyo
seker dengelıyo bulantımı bıraz olsun bastırıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…