2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bu arada ben kızımı memeden ayırmayı denedim eşimle karar aldık ilk gece hadi bir şekilde uyuttuk Da ikinci gece öyle krizlere girdi ki inanamazsınız Zaten ben ilk gece o kadar ağlattığıma öyle pişman oldum Ki o kadar güzel ilişkimiz olsun diye uğraşmışken 1 gecede mahvettim diye düşündüm.. kızımla aramız gene çok iyi çok mutlu ama ya travma yarattıysam çocukta diye içim içimi yiyor. Hele ikinci gece girdiği krizi görseniz ben de aynı şekilde üzüntüden krizlere girdim resmen ve en sonunda yavrum gel meme bitmemiş galiba geri gelmiş bir daha bakalım dedim ve tekrar emzirmeye başladım saatlerce ağladım öyle böyle değil içim parçalandı

Bu çocuk Süt gelmese de bırakmıyor hazır değil bırakmaya ben gerekirse Doğumdan sonra ikisini birden emzireceğim tövbe ettim bir daha da memeden kesmeye çalışmayacağım

seker000 biraz tatil yapsinlar canim, az kalmis biraz daha sabir :)
Saglik olsun,hayatta olsunlar mesafeler asilir,gunler elbet gecer oyle dusun

Daha 2.gun iciyorum canim,buna sukur yine sagtaraftaki sislik hissi biraz azaldi ama agrilar mideme gidiyor simdi,yanma batma,is yapinca bile agriyor esim sagolsun yardim ediyor bulasiklari bile yikadi kac defa ben şok :) arada yikardi gerci ama .. gecer insallah ya elimden geldigince takmamaya calisiyorum birseyo artik ve tabi beslenmeme dikkat etmeye basladim ediyordum ama simdi daha bi hassas oluyor insan

PembeLokum kiyamam ya :)
Aslinda cok uzun sure emmese var yok ceksin uyusun dicem ama uzun sure keyif yapiyorsa zordur sirt agrilari hele tavan yapiyor oturunca.
Ama kucuk canim daha seninki normal.boyle yapmasi. Belki kardesini emerken gorunce vazgecebilir veya dersin simdi sira kardesinde,senin gibi buyumesi icin onun emmesi gerek artik diye falan bisiler dersen belki kabullenir. 1 ay bile olsa fark atiyor her konuda,daha anlayisli olur bence
Kuzenimin cocugunada kesmisler memeyi ama 2 yasini gecti yavrum gecen parkta gordum birine insanlar meme emmez diyo Ama yuz ifadesini gormen lazim nasil cani istiyor,nasil uzuluyor icten ice ,icim gitti :)

Oy kıyamam ya içleri gidiyor canım gene de Ya kabullense de

Sanırım mümkün mertebe ufaklığı ablası önünde emzirmeyeceğim canım nasıl olacak bilmiyorum ama

Benim cimcime keyfi yapıyor evet gece 12den 3e kadar düşün ağzından geri çekince de kıyametler krizler

Zor olur ama surekli Gulsimayi uzaklastirmak emerken canim, yenidoganlar biliyosun sık sık emmek istiyor hemen acikiyolar falan.. belki basta kabullenemez ama sonradan kabullenir bence
Ikisini ayni anda emziren anneler var mesela.
Bosver emsin gitsin :) tam dogum zamani yavrunu sutten kesip travma yaratma , herseyin farkindalar cunki bana sut yok,kardese gelince var gibi hissedecek :)
Rabbim sabrini verir elbet

Esimin kuzeninin kinaa gecesi dugunu derken hic giremedm sanki benm dugunm oldu hep bi telas icinde gecti iki gundur dun annem teyzem kahvaltiya geldi onlar gitti hemen evi topladm ssupurdum saç makyaj kvdeler isten buraya geldiler yemek hazrladm ciktik gttik dugune anlicagin iki gundr oyle doluyum ki gece dugun cikisi esimin kuzeniyle esi geldi onlarlaa otrdk mutfagi topladm gece 3 te anca bitti iism

Ya bu ara benimkide acayip dustu memeye uykudan meme meme diye bagirarak uyaniyo cocuk yaa vermezsem kıyametler kopuyo meme uclarim agriyo artk

Oo haftasonu yogun gecmis :)

Canim.memeyi biraktiracagini anladiysa veya son zamanlarda denediysen ondandir duskunlugu buyuk ihtimal.
Ne kadsr uzerinde duruyoruz o kdar duskun oluyolar bunu emzik konusunda cok iyi anladim

Canim.memeyi biraktiracagini anladiysa veya son zamanlarda denediysen ondandir duskunlugu buyuk ihtimal.
Ne kadsr uzerinde duruyoruz o kdar duskun oluyolar bunu emzik konusunda cok iyi anladim

Ay hicte denemedm bu ara biraktrmayi aslinda durmadan meme diyo bazen esim bilerek anne benm ben sut iccem felan diyo kiskandrmak icin ay nasil kiskaniyo bi gor esimi itekliyo benim yakama yapsyo

Yavrun büyüsün biraz gidersin sen de ailenle inş

İnşallah canım her sene siz de gelin diolar da eşim rahat edemem diyip gelmiyor ben de onsuz gitmek istemiyorum bakalım artık..

Kıyamam canım benim nasıl bir meme aşkı oluyor bu yavrularda benimki de böyle inan açlık falan değil bize bağlılıkları o..memeyi açtığımda bir bakışı var resmen aşık gibi..

ben de nasıl keseceğimi düşünüyorum kara kara..çünkü hiç birşey yemiyor..bugün sabahtan beri sadece yarım muz yedi o kadar..

Yavrun büyüsün biraz gidersin sen de ailenle inş

İnşallah canım her sene siz de gelin diolar da eşim rahat edemem diyip gelmiyor ben de onsuz gitmek istemiyorum bakalım artık..

Kıyamam canım benim nasıl bir meme aşkı oluyor bu yavrularda benimki de böyle inan açlık falan değil bize bağlılıkları o..memeyi açtığımda bir bakışı var resmen aşık gibi..

ben de nasıl keseceğimi düşünüyorum kara kara..çünkü hiç birşey yemiyor..bugün sabahtan beri sadece yarım muz yedi o kadar..

Ay hicte denemedm bu ara biraktrmayi aslinda durmadan meme diyo bazen esim bilerek anne benm ben sut iccem felan diyo kiskandrmak icin ay nasil kiskaniyo bi gor esimi itekliyo benim yakama yapsyo
Yaa benim eşim de aynı şeyi yapıyor..bi de bizimki yanyana oturmamızı el ele tutuşmamızı da kabul etmiyor yaa çığlık atıyor

seker000 I ilknurrr22 haha erkek cocugu degilmi kiskaniyorlar
ama bizimki oyle degil esim beni opsun nasil seviniyor gorseniz,tekrar opturtmek istiyor mmmmuua muuaa diyo bide opmeye .. tabi zamaninda azmi kavga ettik cocugun yaninda alisik degil bizi boyle gormeye
Tam isirmaliklar ya

Sürekli Ya sabır diye zikir çekiyorum zaten canım iyice ayağa kalkamaz oldum oturamıyorum bile sürekli yatmam gerekiyor çok zorlaştı her şey Sonu güzel olsun sağ sağlim kavuşalım da

Bu aylarda kesmek mümkün değil ben onu anladım benim kızımı kesmem 2.5 yaşı bulur gibi geliyor bana

Kocalar için çok fedakarlık yapmaya değmiyor canım sen eşin olmadan da git tatile (bu aralar kocaya kızgınım da) valla bu koca milleti biraz nankör

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…