2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Anladım canım..ya belki sağınca gelmemiştir de emince geliyordur.. benimki de emmeden uyumaz hatta bu ara burnu tıkalı nefes alamıyor diye ememiyor uyutamıyorum..

Aynen oyle canim

PembeLokum ama bence simdi yeni bebis icin vucut kolostrum falan uretiyor ya, belki bu aralar o yuzden mi kesildi sutun diye dusunuyorum. Yani emince gelmiyorsa vardir illa.alakasi yeni sut uretimiyle canim

seker000 aman iyi bari parke islaninca baya zor oluyor cunki

I ilknurrr22 haha :) ac kalip kendi kalkip hazirlasaydi akli basina gelirdi belki 3,4 gunde ah kariciim vah kariciim sen bana hep nasil katlaniyorsun diye

Aynen oyle olurdu oraya gidince bana ilgisi artiyo niyeyse bi ilgi bi alaka aksama kadar geziyo orda ozluyo mu beni napiyo

Onu bende duymstm canim bi dene istersen bende sicak suyun icine nane ihlamur felan atip odasina koyuyodm
Ihlamur kaynattım içtik odaya da kıyatım yatınca olmazsa. .

Sahi ardayı odasında mı uyutuyosun canım..biz de oda aldık ta kurmadık daha sabaha kadar emdiği için odasını ayıramam diye

Ihlamur kaynattım içtik odaya da kıyatım yatınca olmazsa. .

Sahi ardayı odasında mı uyutuyosun canım..biz de oda aldık ta kurmadık daha sabaha kadar emdiği için odasını ayıramam diye
Yok canim besigini odasina gecirmstm geri kiyamadk yatamaz diye geri odama getrdm seneye besigi kaldirrm odasinda yatsn yataginda bide bn bu besikten cikamiyo diye koymstm bundanda cikiyo korkyrm valla bazen gece yanima aliyormda butun odaların kapısını kapatyrm kalkip giderse diye

Herhalde dediğin gibi Yen'i bebek için süt depoluyor olabilir vücut canım benim kız boş boş emiyor valla bırakmadı

Deniyyim ben de.. çok üzülüyorum..benden bulaştı diye vicdan azabı çekiyorum

Tatile gidip de hasta olmamak mümkün değil canım ya çoçuğa da bulaşıyor el mahkum :/

Anladım canım..kapat valla Allah korusun gerçi karanlık gitmez belki ama olsun

Anladım canım..kapat valla Allah korusun gerçi karanlık gitmez belki ama olsun
Kapatyrm ya bizim ev cok karanlık olmuyo mutfağın balkonundan kultur merkezinin isiklari hep iceri vuruyo sabaha kadar acik gece lambası gbi oluyo yani o yuzden gidebilir dis kapiyi kendi acabiliyo kesinlikle kitlemem lazm unutmamam gerekiyo

Kizlar nolur dua edin bana.. bugun baska dr gittik, kan tahlili yapildi sarilik yuksek cikti biraz.. ya karaciger ya safra kesesi iltihabi dedi hemsire.
Dr soruyor esim neden agriyor diye eeeh sizde simdi dedi baska bisi demedi.. ters ters davrandi zaten.
Dr bisu soylemedi yani,yarin sabah tekrar tahlil yapilacak dedi. Neden bu kadar ilgisizler anlamiyorum. Goren dicek birsey yaptik.
Zaten yuksek oldugunu ogrenince asiri morale ihtiyacim vardi dr iyice yerle bir etti moralimi boyle yapinca.
Kizdigi nokta ise tahlilleri erken almaya gelmemiz. 12,30 da gelin dedi. Beklerken 12,33 du saat.. soyleyecek soz bulamiyorum doktorlara.. isinden biktiysan birak yerine isini iyi yapan seven biri gelsin.

Neyse insallah yarinki sonuclar temiz cikar kizlar,bugun yeme yiyip alinmisti cunki belki ufacik etki yapmistir diye umut ediyorum.
Ne kadar korktugumu ne siz sorun ne ben soyliim..
Onceki doktorun ise bisi yok diyip eve gondermesi ap ayri konu..
Ne yapicam ne edicem inanin hic bilmiyorum

Yarın belli olacak yani haber et mutlaka canım umarım bir şey çıkmaz

Yarın belli olacak yani haber et mutlaka canım umarım bir şey çıkmaz

Yani nasipse evet..
Bugunkinde iste sarilik yuksek cikti..
Bilmiyorum ya kafayi yicem, eve tek gidemedim annemlere geldim biraz kafam dagilsin diye ama.. panik atakla birlesince hic hos olmuyor elim.ayagima dolanmis durumda , Ayaz aglamalarimi gordu hissediyor birseylerin yolunfa gitmedigini.
Sen koru Allahim

Allah dermansız dert vermesin canım dur bakalım yarın belli olsun öyle üzüleceksen üzül şimdiden üzülmeye başlama bu yaşta insan neden sarılık olur Ki? Kuzenim safra kesesi ameliyatı olmuştu sorayım mı ona belirtileri ne yaşamış?

Canım nolur sakin ol..biliyorum elinde değil ama korkma Allahın izniyle temiz çıkacak tahliller iyi düşün iyi olsun..

Doktorlar zaten hep bir afralı tafralı korkutmaya ise bayılırlar..takma hiç onları..

Tahlilleri alır almaz haber ver olur mu..Rabbim yardımcın olsun..temiz çıksın tahliller inşallahh

seker000 PembeLokum insallah temiz cikar kizlar ya.
Herkes + 1 doktor diyoki ac karnina olmali tahliller diye.. insallah dedikleri gibi yemek.etkilemistir tahlilleri

Lokumum aslinda safra kesesi agrisini herkes coj agrili anlatiyor.benim cok sukue oyle degil agrilar,burulma,et sıkısmasi gibi agrilarim var,bazen adet olacakmisim.gibi belim agriyor anlamadim gitti.
Simdi takmiyorum kafam dagildi disari ciktik falan ama eve gidince uyku yok kesin bana
Rabbim beterinden korusun ne diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…