2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Allah yardım etsin canım Sudan başka bir bilgim yok

Çok şükür evimize döndük kızlar öyle bi grip oldum ki telefonu elime alacak halin yoktu..bu halde çamaşırlar bayram temizliği filan bittim resmen..

Kotu olmus canim tuh
Oglun nasl oldu dondunuz mu bayramda hic giremedm

Aynen bende ramazanda herkes yemegini yedi ben yiyemedm kpe verdm yiyim diye bi bakiyim dedim cock balkonda tek basina onlarda salonda salonun balkonu kapali ama tek bi cami acik ve orda kovalar var ters cevrip ustunr ciksaydi yaa

seker000 aaa ciddimisin kotu olmus ya . Insallah onenli bisi yoktur parkeler falan şişme yaptimi
Cok gemis olsun bu arasmda canim tatil donusu nedense bi gripleniyor insan hem suya girmemissin bak demekki havadan

I ilknurrr22 nasilsin canim
Esin gittimi tek gidebildinmi yoksa :)
Buna sukur dun bugun daha iyiyim sislik hissi cok hafif var ama aklima nelet neler gelmedi

PembeLokum canim naptin sut isini? Varmi saginca simdi

Geldi canim o kalamaz tek basina kv napcaksn sen gelmezsen gelme dedi ben burda ac kalirim diyo ama ben gittigime pisman oldum acayip yorgunum hic oturamadm orda bide sabahta erken kalktik hep

seker000 simdi okudum iyi bari cogunluk koridordaymis canim

Yerler parke değil Allahtan yoksa kesin mahvolurlardı..

Aynen canım hava değişimi bana yaramadı

Aynen bende ramazanda herkes yemegini yedi ben yiyemedm kpe verdm yiyim diye bi bakiyim dedim cock balkonda tek basina onlarda salonda salonun balkonu kapali ama tek bi cami acik ve orda kovalar var ters cevrip ustunr ciksaydi yaa

Aman Allahım ihmalkarlığa bak ya

Yok çok şükür bişey olmamış en çok koridorlarda vardı su odalara çok girmemiş

Anladım canım ya kötü olmuş ama bir de onunla uğraştın

Bir daha denemedim sağmayı canım, uyumuyor cimcime memesiz bir sürü yol deniyoruz olmuyor en sonunda veriyorum ben de hemen uyuyor gözlerini anında kapatıyor boş boş emsin napayım hayat enerjim tükendi Ya uyumuyor 1 saat video açıp ayağımda salladım, 1 saat arabada gezdik, 1 saat salıncakta salladık ve kucakta gezdirdik Yok uyumuyor memesiz

Aynen canım Allah beterinden korusun..

Okumadım sanırım boş boş emsin yazmışsın sütün mü kesildi?

Bi tek anneme guvenerek veriyorum ardayi o zaman rahat rahat otryrm başka kmseye guvenemiyorm surekli kontrol ediyorm

Aynen canım Allah beterinden korusun..

Okumadım sanırım boş boş emsin yazmışsın sütün mü kesildi?

Ya canım şöyle oldu, kızım aşırı ısırdığı için artık dayanamıyorum diye süt sağıp öyle vereyim dedim, süt sağmayı denedim bir damla süt çıkmadı, herhalde sütüm kesilmiş haberim Yok ama benim kız uyumak için emmeye devam ediyor yani gün içinde emmiyordu zaten sadece öğle uykusu ve gece uykusu için emiyordu. Sanırım sütüm kesilmiş haberim Yok diye düşünüyorum

Bi tek anneme guvenerek veriyorum ardayi o zaman rahat rahat otryrm başka kmseye guvenemiyorm surekli kontrol ediyorm

Anne ve anneanneler daha dikkatli oluyor kontrolü hiç elden bırakmamak lazım en iyisini yapıyoruz bence sonra pişman olmaktansa boşver kimseye güvenmemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…