2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sagol canim insallah uzamaz bu hastalik
Cis konusuna gelince ardada cok.istekli ya surekli tuvalete gidiyrz ama yapmiyodu 2 gun once 3 kere tuvalete yapti ama Smdi hasta ya tuvalet egitimini smdi yapmk istemedm

Yani istiyorsa daha kolay canim aslinda.
Ben yapmasa bile tuvalette tutmaya raziydim ama yok asla istemiyordu.
Bence deneyenilirsin yaz bitince bi,belki devamli oraya yapinca heveslenip yapar

seker000 evet duymustum onu ama nebileyim ona hic acele edecegimi sabmiyorum. Aslinda gece yapmiyor pek cisini,bezi cogu zaman kuru. Ama surekli cis icin uyandirmam gerekecek falan gece o yuzden pek zorlamak istemiyorum..
Uzmanlar halt etmis bence.. cocuk ne zaman neye hzirsa o zaman oluyor zaten hersey Allahin izniyle

Gribi bi gecsindr devam ederm egitim verirken hasta felan olmamasi gerekiyoms psikolojik acidan sanirim

Her çocuğun bir şeyleri yapmaya uygun bir vakti oluyor o sinyali yakalamak lazım blw de evet Ya gerçekten uğraştım bak o pilavın epey bi kısmını yere döktü mesela yere çömelerek siliyorum her seferinde süpürmek filan da gerekiyor çocuğun eli ağzı saçı her yeri yemek oluyor filan işte uğraşıyorum ne yapayım hamileyim diye kızımı ihmal ettim demek istemiyorum hem kendi kendine yeyince çok eğleniyor ben de aynı zamanda yiyebiliyorum

Aynen canim kendileri yiyince guzel oluyor. Hem motor becerisi gelisiyor falan.
Egilip kalkmasi iyice zorlasmistir artik

I ilknurrr22 evet etkileyebilir ,hastayken bisi yapasi yok insanin cani aciyor zaten birde tuvalet egitimiyle karismasin kafasi iyice

Kızlar sabahları eşinizin çocuğu alıp uyuduğunuz oluyor mu? Ayy nasıl uykum var yaa :/

Kızlar sabahları eşinizin çocuğu alıp uyuduğunuz oluyor mu? Ayy nasıl uykum var yaa :/
Yok canim malesef nerde oyle anlayisli es benimki hayatta aliyimda biraz uyusun demez bi kere oyle aldi ben cok sinirliydm cunku sabaha kadar uyumamsti arda saate baktm tam 7 dk bakti bide diyoki bi saat oldu hadi kalk ay nasil sinirlendim bende o evdeyken arda uyansin alir iceri giderim uyandirmasn diye

Zorlaştı canım ya parka da bahçeye de indiremiyorum artık kucağımda 2-3 dk dan fazla tutamıyorum :/

Ben de aynı şeyi yapıyorum alıp içeri gidiyorum

Eşim çok geç saatlere kadar çalıştığı için öyle bir şey yapamıyoruz canım uyanamıyor erken saatte ben gece dayanamadığım zamanlar eşime bırakıyorum ama uykusu geldiğinde illa emeceği için gene geri uyanıyorum ayni

Anladım canım. . Ya bi de bişey sorucam sana..tatilde gülsimanın uykularını nasıl ayarlıyodun yani odaya çıkıp mı emzirip uyutuyodun mesela benimki arabasında filan hiç uyuyamaz uykusu bozuk 40 takla atıyor uyurken ee malum araba dar dönmek isterken uyanıyor..

Kalabalıkta da uyumuyor sessiz bi ben bi o olması lazım kötü bi alışkanlık ama öyle alıştı işte..

Sen nasıl yaptın?

Gülsima da aynı öyle canım o nedenle uyku zamanı geldiğinde biz hep odaya çıktık odada emzirip uyuttum tatili odada geçiriyoruz resmen

Gülsima da aynı öyle canım o nedenle uyku zamanı geldiğinde biz hep odaya çıktık odada emzirip uyuttum tatili odada geçiriyoruz resmen
Yapma yaa..yada ben şey düşündüm uyku saatlerini es geçicem uykusu gelince nasılsa mecbur kalır uyur belki..tabii huysuzluk yapmazsa..bu arada bütün düzen bozuluyor demi

Ayy bide sabah uyanınca başka odaya götürüyorum çocuğu adam uyanmasın diye şimdi tek oda nereye götürcem

Canim hic bi cocuk kalabalikta uyumaz ki arda birini gorsun evde oldugunu bilsin hayatta uyumaz

Evet uyku düzeni bozuluyor canım benim kızım da bazen uyuyakalıyordu ama sonra bir sese irkilip de uyuması gerekenden daha kısa süre uyumuş Olursa çok huzursuz oluyordu

Tatilde başka odaya gitme şansı Yok tabi eşin de uyanacak bebek uyanınca :)

Canim hic bi cocuk kalabalikta uyumaz ki arda birini gorsun evde oldugunu bilsin hayatta uyumaz

İlk evlendiğimde bana misafir gelmişti kadın 1.5 2 yaşlarındaki çocuğunu 15 kişinin ortasında ayağında salladı uyuttu 2 saat uyudu o seste kalabalıkta..maşallah çocuğun umurunda olmadı..

Hayırlısı olsun inşallah

Cok uykusu gelmstir ardada uyuyunca sesten etkilenmez ama uyutmak mesele yoksa ben evde supururum muzikte acarm uyanmaz sesine

Bu karaktere bağlı galiba canım ben de kızım doğduğundan itibaren uyurken hep yanında telefonda konuştum, telefondan bir şeyler izledim, saçımı kuruttum, ev işi yaptım vs ilk başlarda zaten etkilenmiyorlar ama sonra her seste uyanmaya başladı öyle olunca biz de sessiz olmaya başladık mesela ben de eşim de en ufak bir seste uyanırız bize çekmiş işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…