2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

bende iyimmmm tutkum kaç gündür çalşıyorum öyle boş kalmişken sizi sorm dedim :) bizdede akşam fırnda soslu tavuk patates yaprak sarma var pilav var :) saat 9 olsada kocişim gelse :):):)

MutluBulut_ edam benimde normalde boynum agriyo cogu zaman, artik aliskanlik haline getirdim kendi kendime masaj yapiyorum.. ozellikle uykudan uyaninca acaaip iyi geliyor

bende iyimmmm tutkum kaç gündür çalşıyorum öyle boş kalmişken sizi sorm dedim :) bizdede akşam fırnda soslu tavuk patates yaprak sarma var pilav var :) saat 9 olsada kocişim gelse :):):)

mmm :)bende misafir olsamya size bu aksamlikk :)
ac oldugumdanmidir nedir heseyi canim cekiyoe kiii :)

Selam canıımm... :) Hehehehe yavrucağa bak sen şaşırtmaca mı yapıyor :) Hadi bakalım bayağı sürpriz olacak o zaman :)

Selam canıımm... :) Hehehehe yavrucağa bak sen şaşırtmaca mı yapıyor :) Hadi bakalım bayağı sürpriz olacak o zaman :)
Aslında doktor bu kadar emin konuşmasaydı hani kıza benziyor dedi ama direkt dedi baktığı gibi , belki baya şüphede kalırdım ama şu an kızım diye seviyorum sonradan pipi fırlarsa da sıkıntı değil

Masallaahhh esmammm ama cok kucuk buu :). Allahiim ne guzel bisi yaaa masallah masallaah kuzum..
benimde icim kipir kipir oldu geecekten :)
hayat ne garip ya, kucucukten kocaa adam oluyoruz :)

Masallaahhh esmammm ama cok kucuk buu :). Allahiim ne guzel bisi yaaa masallah masallaah kuzum..
benimde icim kipir kipir oldu geecekten :)
hayat ne garip ya, kucucukten kocaa adam oluyoruz :)
Hehe küçük tabii daha...baştan popoya 6 cmcik...hehe :)
Rabbim sizlere ve tüm ısteyenlere nasip etsin inşaAllah canim benim...:)
Rabbimin mucizesi bu..küçük ama tüm organlar var...sadece gelişip büyüyecekler.. gerçekten çok değişik bizim aklımızı aşıyor..Allahu alem..

Canım benimm nasılda büyümüş minişiiiinnnn maşAllahh Bamada doktorum kıza benziyor demişti ikinci kontroldede kız dedi sonra üçüncüde pipi çıktı o şaşkınlığımı hiç unutamam

Hahahau şaşırırsin tabii yaa bende kendimi hazırlıyorum çıkabilir her an diye ama bakalim ne olacak

Sağlıklı olsun hayırlı olsun cinsiyet önemli değil iki cinsiyetede seviniyorsun ben büyük sevincimi hamile olduğumu öğrenince yaşadımşimdide yaklaşık 3 haftadır hareketlerini net hissediyorum bu daha farklı bi sevinç sürekli hareket ediyo diye düşünürken aslında o zamanlar hissettiklerimin psikolojik olduğunu fark edince ayrıca gülüyorum kendime gebelik evresin çok başka bir şey hergün farklı şeyler hissetmek ona yaklaşmak değişik

insallahh kucuzum amiin :)
saglikli olsun canim kiz erkek hepsi evlat :)
bulantilar devammi kuzum

canim masallah sizde buyumussunuz iyice artik :) harektler bile var he :)
Rabbim hayirliyla kavustutur insallah tum hamislerin bebeklerini ailesine :)

insallahh kucuzum amiin :)
saglikli olsun canim kiz erkek hepsi evlat :)
bulantilar devammi kuzum
Yok bulantılarim bitti elhamdülillah canim...
Yattığım zaman içimde kurt var sanki hareketler geliyor içeriden içerien :) çok değişik bir şey gerçekten canim...:)

Çok güzel bir süreç...her bir aşaması :)
Cinsiyet hiç önemli değil...sağlıkla Kavusal im da hayırlısıyla :)

Bu ne yapaam derdi hic bitmiyor zaten :) valla ya kimsecikler yoktu gerci yine cok giren olmamis

MutluBulut_ edam benimde normalde boynum agriyo cogu zaman, artik aliskanlik haline getirdim kendi kendime masaj yapiyorum.. ozellikle uykudan uyaninca acaaip iyi geliyor
napicaz ki ya bel agrim gecer gibi oldu ama biyun devam benimde

oyyy yigene bak sennn :) saglikla olsunda insallah :) suanlik kiz he bakalim oda sasirtma yapacakmiii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…