2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende öyle hissediyorum. Ama evde temizlik yapmam lazım bunu düşündükçe bir ağırlık geliyor üstüme
:) Ben dün akşam yaptım, hafta sonuna genelde iş bırakmamaya çalışıyorum, çünkü ya misafirim geliyor, ya da biz biryere gidiyoruz, bu hafta kayınvalidemlerdeyiz hafta sonu:)

:) Ben dün akşam yaptım, hafta sonuna genelde iş bırakmamaya çalışıyorum, çünkü ya misafirim geliyor, ya da biz biryere gidiyoruz, bu hafta kayınvalidemlerdeyiz hafta sonu:)

Benim 2 haftadır evde kayınvalidemler vardı. Yeni gittiler. Kardeşimi bile çağırdım yardıma dip köşe temizlik yapayım diye :))

Benim 2 haftadır evde kayınvalidemler vardı. Yeni gittiler. Kardeşimi bile çağırdım yardıma dip köşe temizlik yapayım diye :))
O zaman büyük işler seni bekler, ama temizlikten sonra ki keyifte ayrı bir güzel olur hani:)

Aynen canım temizlik gibisi yok :) Soğuk havada yapması zor oluyor ama :)
Aynen camı açayım biraz havalandırayım dedim, resmen buzzz Tabi sabah ne yaptım dolaptan bal çıkartırken elimden kaydı hoop yere döküldü kırıldı paramparça (çok sakarımdır da) akşam kaldığım yerden temizliğe devam ettim yani:)

Cam açmasanda evden koku gitmiyor Bende her bardak takımımdan bir tanesini kırdım bu ara :) Eşim diyorki 5ledin takımları hepsinden birer tane gitmiş

Cam açmasanda evden koku gitmiyor Bende her bardak takımımdan bir tanesini kırdım bu ara :) Eşim diyorki 5ledin takımları hepsinden birer tane gitmiş
:)) MaşAllah bizlere nazar çıkmış nazar, Ne yapayım öyle teselli ediyorum artık kendimi

selam kizcelerr :)
bugunlerde annem is yerinden is getirdi onlarls oyalaniyorum.. hemde kazaniyorum bu isten.. uzun zamandir kendi parami cikarmamistim :) cok iyi geldi bu is

Selam canlarim... İyisiniz inşaAllah...
Ben size nakislarimi eklemek istedim...makine nakisi havlularim...ilkini bitirdim ikincisine geçtim :)

Eklentiler

• 1417363781155.jpg
    992,9 KB · Görüntüleme: 64
  • 1417363839748.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 72
selam kizcelerr :)
bugunlerde annem is yerinden is getirdi onlarls oyalaniyorum.. hemde kazaniyorum bu isten.. uzun zamandir kendi parami cikarmamistim :) cok iyi geldi bu is
Ohhh sen neyaoiyorsun tutkumm :)
Ellerine kollarına sağlık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…