2013'te evlenip çocuk sahibi olanlar burayaaaaaaaaaaaaaaa

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
2013 Eylül geliniyim bir yandan kpss çalışıyorum bir yandan borçlarımız bitmedi bir yandan da bebiş istiyorum hayırlı sağlıklı bir şekilde ama henüz olmadı bu ay adet olursam klomen kullanacağım artık..

2013 ağustosta evlendim canım 26 haftalık hamişim.İnşallah sana da nasip olsun.
İnşallah canım bana dua edersen sevinirim bakalım bu ay adet olursam klomene başlayacağım ben de umarım bu ay hamileyimdir Rabbim hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı bir evlat nasip eder sen ve eşinde sağlıcakla beraber yaşarsınız canım herkese duam bu AMİN

Aminn canım Allah kolaylık versin,önce karnını sonra kucağını doldursun.Her gün bir adet incir ye en az,mutlaka.Bir de bir gün durup bir gün deneme yap,olur inşallah rabbimin izniyle :)

Aminn canım Allah kolaylık versin,önce karnını sonra kucağını doldursun.Her gün bir adet incir ye en az,mutlaka.Bir de bir gün durup bir gün deneme yap,olur inşallah rabbimin izniyle :)
Kuru incir işe yarıyor mu gerçekten de deneyeyim canım yakı denedim Meryem suresini okudum geçen ay bitirdim ama bakalım doktora da gittim sorun çıkmadı bende de eşimde de stres sanırım kpss ye de hazırlanıyorum acayip stres yapıyor atanmayı hayırlısıyla çok istiyorum

Kuru incir işe yarıyor mu gerçekten de deneyeyim canım yakı denedim Meryem suresini okudum geçen ay bitirdim ama bakalım doktora da gittim sorun çıkmadı bende de eşimde de stres sanırım kpss ye de hazırlanıyorum acayip stres yapıyor atanmayı hayırlısıyla çok istiyorum
Canım benim,öğretmen misin yoksa sen de?Ben de üç yıl atanmayı bekledim üç yılın sonunda atandım ve atandıktan iki ay sonra kocişimle tanıştım :) sonra nişan evlilik filan derken.... :)
Kuru incir bende işe yaradı mı bilmiyorum aslında.Ben bir buçuk ayda hamile kaldım canım ama çalışmalara başlamadan önce netten süper bir araştırma yaptım.Hergün kuru incir yedim,ve adet bitiminden sonrabir gün durup bir gündeneme yaptım ve çok şükür oldu.Sen de dene bunu.

Canım benim,öğretmen misin yoksa sen de?Ben de üç yıl atanmayı bekledim üç yılın sonunda atandım ve atandıktan iki ay sonra kocişimle tanıştım :) sonra nişan evlilik filan derken.... :)
Kuru incir bende işe yaradı mı bilmiyorum aslında.Ben bir buçuk ayda hamile kaldım canım ama çalışmalara başlamadan önce netten süper bir araştırma yaptım.Hergün kuru incir yedim,ve adet bitiminden sonrabir gün durup bir gündeneme yaptım ve çok şükür oldu.Sen de dene bunu.
Ben kamu yönetimi mezunuyum canım 2012 de 79 puanım elimde patladı alım çok az oldu atanamadım kaldım yani 2014 te de çalışamadım evliliğin ilk yılı falan derken şimdi 2016 için kendime şans verdim sıkı çalışıyorum ALLAH büyüktür yaş 30 11 aydır deniyoruz biz de ben aşırı stresli bir yapıya sahibim çok istedikçe olmaz ya sorun olmamasına rağmen olmadı çok dua ediyorum işte canım kuru inciri deneyeceğim canım eğer adet olursam klomen kullanacağım klomenden de umutluyum bakalım eğer adet olursam bilemiyorum hamile gibi hissediyorum kendimi ama hep öyle oluyor

bugün test yaptım yine olumsuz artık umutlar diğer aya kaldı

Bakalım ne olacak bu ay hayırlısı demekten başka dua etmekten başka elden gelen bir şey yok

X