2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

yok canım ya bu gün olmazsa yarın kesin gidicem adet sancısı ve alttan bir ağrı vuruyor ay ne bileyim bu hafta forumdaki konulardan da çok etkilendim korkularım arttı ama benim her hafta başka bir sıkıntım oluyor hafif olduğu için umursamıyorum sakınılan göze çöp batmasın diyorum kendikendime:) ben erkan beydende randevu aldım 22 marta anlayacağın yoğun bir doktor trafiğim var:)) sen neler yapıyon bayağıdır ara ara görüyom seni hemen çıkıyon

Gunaydinnnn kimsecikler yok biz oglusumla uyandik dun disarda dolasirken civil markasi gordum kizlar iygundu bicok sey diydunuzmu hic kalitelimi bu marka
valla ben bi sürü şey aldım ordan gayette güzeller canım :)

İdrar tahlilide iste ilk gittiğinde...Şu dr. olayınıda çözmen gerekiyor artık karar ver bir dr.a :)) 3 dr. ile yürümez bu
Bende yeni yeni ayaklandım yinede zorlamıyorum kendimi tabi...9.unda herşey yolunda derse biraz daha ayaklanırım artık...Benim sorunumu çözdü Kazım bey bence...Kan pıhtılaşmasından dolayıymış o kanamalar...Her gün karından iğnem var ve 20 gündür hiç birşey gelmiyor şükür Anca rahatladım yani....Kendine iyi bak veee dr.lardan sonra yaz ve bilgilendir bizide :)

canım aşılıdır herhalde, zaten kafesteydi biz gittiğimizde ama mesela çişini temizledikten sonra arkadaş farkında olmadan ellerini yıkamadan birşeyler uzattı bana falan, ee ev ister istemez de kokunca bir de ev sahibi arkadaş iki kez düşük yapmmıştı bunları bir araya getirince ben epeycene tırstım inşaallah dediğin gibi olur sanki hala boğazımda tüy takılmış gibi hissediyorum, neyse psikolojiktir umarım :)) toksoplazma testiim 7. haftadaydı sonucta tabi iyi çıkmıştı ama yeniden birşey olur mu ki acaba?
bu arada maaşallah seninkilere

değil mi ben de şöyle güzel boyatınca zaten tipi de değişir, şimdi iş onların yeni mobilya alıp bunu bize vermeleri bizim de bir boyacı bulmamız dün fiyat sorduk bir yere sadece mobilyaları boyamak için 1300 tl istedi :))

Kizlar normal dogumda ikinmaktan altina kacirabiliyormussun( buyuk abdesti).bi de lavman diyorlar ya o ne ki.ilac mi baska biseu mi bilgisi olan var mii

ılık sabunlu suyu şırıngayla veriyorlarmış canım :)

ya ben özel hastanede doğumhanede hemşirelik yapan birine sormuştum istemezsen lavman yapmazlar zaten hiçbir doktor da bundan tiksinmez demişti, ama ben de kimseye söyleyemesem de en büyük endişelerimden biri bu, lavmanı da şeklini bilmediğim için acaba kendimi kötü hissettirir mi diye düşündüm neyse kendi kendimize wcde yapabiliyorsak ve doğum aciliyetimiz yoksa yapılabilir birşeymiş,
bir arkadaşım da ıkınırken ister istemez o baskı bağırsakları boşalttırıyor demişti, neyse
hatta eşimin doğuma girmesini bu yüzden istemeyeceğim

Gunaydiiiiiinnnnn
Kizlar lavman konusunda bilgi verenlere tenkyu diyorumpazar pazar uyuyamadim.kizim uyandirdi beni.cok yatinca pasim agriyor zatii.bu gun bebisin odasi icin duzenlemeller basliyorrrr.....fazla giremem optum siziiii....

günaydınn. ya bizim oda da felaket allahım güç ver de kolayca halledelim şu oda işini

Eki Görüntüle 646384

Kizlar bunlar son bi daha bisey almiyacam .artik ne kadar inanirsanizben hic inanmadim bu soyledigimeama almamam gerek

ay çok güzeller güle güle kullansın

psikolojik etkilenmişsin cnm bişi olmazz testinde iyise extra bişey olmaz :)

Kizlar normal dogumda ikinmaktan altina kacirabiliyormussun( buyuk abdesti).bi de lavman diyorlar ya o ne ki.ilac mi baska biseu mi bilgisi olan var mii

buyuk wc n ıcn yapılıyorr cnm ark.dedıgı gıbı dogum oncesı ıkıncagın ıcın bosaltımm yanlıs olmasın dıyeevalla dırek cır cır oluyorsun ben lapaoroskopı oldgumda vermısler dı 5 dk ıcınde tamamdır ıslemmm aldıkların co k cıcı ya bend ealmak ıstıyorum ama esım halende dur!dıyorrrr:26:

tekme konusundada dunkı yayınladıgımlınkde var 6.aydan sonra kaslar guclensı dıye sureklı tekme halındelermıss ve arada duymassanız korkmayın dıyor dr kaan beyy kıı bebek yavas hareket eder dıyorr bu arada esımd ıyorkı o zaman kucuk halterlerden yutsanda oglanın kolları fılan guclensı nn dıyor nasıl ama

puahaha valla yaptırrım ben. afedersiniz 9 ayın acısı çıkar işte bıktım kabızlıktan

evet ya benim Yuşa'm da 2 gündür durmuyor napiyosa içerde
cnm bende hamıs oldum olalı tam aksılee cır cır maodundayım ya pardon ama nedense acaba muz-patates-leblebı fıla yıyorum ama bos hıc etkı etmıyor nedenknee:44:

Gunaydinnnn kimsecikler yok biz oglusumla uyandik dun disarda dolasirken civil markasi gordum kizlar iygundu bicok sey diydunuzmu hic kalitelimi bu marka
evettt cok da tatlı seyler var bende ordan almayıı dusunuyorum ara ara bakıyorum hemde fıyat arastırıyorumm cok tatlı seyler yaaaaaaaaaaaa

Arkadaşlar selamlar,
Ben doğum için kent hastanesini düşünüyordum fakat fiyat 5000tl civarı çıkıyor.Yapı kredi sağlık sigortam var ama ssk yok Eşimde bazı sorunlardan dolayı ssk yaptıramıyor..
Sizler hiç hastane fiyatı aldınızmı,yada benim durumumda olan varmı acaba?
Bir arkadaşım Özel İzmir hastanesinde doğum yapmış,memnunda kalmış.İzmirdeki arkadaşlara rica etsem,bilgi yazarlarsa çok sevinirim.

psikolojik etkilenmişsin cnm bişi olmazz testinde iyise extra bişey olmaz :)

anladım canım valla ben de acaba tekrar test yaptırsam mı falan diye düşnüüyordum, ama içime su şekercim serptin allah razı olsun :))

canım ben istanbuldayım özellerde 4000-20000 arası değiştiğini duydum

kızlar bu arada dün ümraniye carefourdaki zarada eski sezon bebek çocuk ürünleri çok ucuzdu, modeller çok az kalmıştı ama tshirtler 6-7 tl, pantolonlar 19 tl civarıydı 15 tlye de birkaç şey vardı, diğer zaralarda da var mı bilmiyorum ama isterseniz bir uğrayın

Canım benim hayat hepimiz için bi imtihan. Sen bunca zorluğu göğüslemişsin ve yine devayı Allah'tan diliyorsun ben inanıyorum ki Rabbim mükafatını verir bebeğine ve sana sağlık verir. Hepimiz bol bol dua ederiz sen de güçlü durmaya devam et

kısmet olursa benide bu hafta yoğun bir dönem bekliyor bebiş için alışverişe akıcam h sonuda büyük eşyalarını alırız artık

hangi hasteneyi düşünüyorsun cnm

kısmet olursa benide bu hafta yoğun bir dönem bekliyor bebiş için alışverişe akıcam h sonuda büyük eşyalarını alırız artık

benim de bu hafta işler çok yoğun olacak (
bizim de hala odaya yer açma ve mobilya karra verme sürecimiz bitmedi, birazaraştırdık mobilyaları sadece boyamak için 1000-2000 arası fiyat veriyorlar , bir de halı, uyku seti perde eklenince en az 2000e gelecek, ee yeni oda takımı alsak sanırım o da herşey dahil 3000e gelir, biraz daha düşünmemiz gerek,

bu arada arkadaşlar mobilyaya karar veerdiniz mi bilmiyorum ama biz geçen hafta gezdik modokoyu genel teslimat süresi 40 gün-3 ay arası değişiyor, bir de boya kokusu için erken gelmesi gerekiyor min.2 ay, yani sanırım elimizi çabuk tutsak fena olmayacak, en azından ben nedense kafaya taktım ama bir milim ilerleyemedik başka :))

hangi hasteneyi düşünüyorsun cnm

ben şimdilik kozyatağı acıbademe gidiyorum oranın doğumhanesi yok doğum da olursa acıbadem aıbademde kısmetse ama doktoruma on gündür uyuz oldum gibi, 2-3 kez aradım tahlil sonuçlarım için sekreterine haber bıraktım dönmedi, yarın bir kez daha arayacağım ve duruma göre carlayacağım, hani cepten aramıyorum önemli birşey yok rahatsız etmeyeyim diye ama bu kadar iletişimsizlik kızdırdı beni eğer halledemezlerse değiştirmeyi düşünürüm, senin neredeydi hastane, bakayım hemen ilk sayfadan

düzeltme : :)))) baktım ama yazmıyormuş ama sen de anadolu yakasındasın yakınlardasın diye hatırlıyorum, yanlış mı?

Son düzenleme:

cnm biz bayağı yakındık ev olarak birbirimize ondan sordum camlıca erdem hastanesine geçen ay kesin olarak başladım adalet hanıma gidiyorum acıbadem hast göre uygun fiyatları yenidoğan yoğun bakımıda var dr çok tatlı ve bilgili sen sormadan o herşeyi anlatıyor sana eğer değiştirmeyi düşünürsen tavsiye ederim biraz yoğun ama

ya evet yakındık diye hatırlıyordum ama yne de atmış olmayayım diye tekrarsordum (yapamıyorum ama utangaç smiley :)) ), erdem hast birkaç kez eşim için gittik acil ortopedi kardiyoloji falan ama nedense her gittiğimizde acil olmasına rağmen 2 saat bekledik, bir kez enişte mide sorunu yaşadı adam ağrıdan tekerlekli sandalyede ama ilgilenen yok saatlerce yine çıkıp başka hastaneye gittik, o yüzden biraz önyargım var, ama dediğin gibi bir şey olursa en azından bir muayeneye gidebilirim adalet hanıma tanışmak babında, sen aile sağlığı merk. tlf nosu arıyordun bulabildin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…