2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kayınvalideme sordum :) ilaç kullandırmıyorlarmış pamuk kalmaz ki
O da dogru yapacak bisey yok artik.

Orasi da dogru ama ne biliyim ben esim de girecek diye dusunuyom hemsire umrumda olmaz da kocayi ne yapacaz

Orasi da dogru ama ne biliyim ben esim de girecek diye dusunuyom hemsire umrumda olmaz da kocayi ne yapacaz[/QUOTE]

hmm ozaman durum vahim:) manzara asla hafızasından silinmez öyle bi durumda

puahaha valla yaptırrım ben. afedersiniz 9 ayın acısı çıkar işte bıktım kabızlıktan

evet ya benim Yuşa'm da 2 gündür durmuyor napiyosa içerde

Canım bu arabadan abimler kullanıyor çok rahat ve kullanışlı olduğunu söylüyorlar. Ben de bundan almayı düşünüyorum fiyatı da uygun.

ya işte ben de 3 tekrlileri beğeniyorum ama nasıl olur kullanan yok hiç etrafımda

bi arkdaş yön vermede sıkıntı oluyor demiş ama bakalım napcaz..

arkadaşım 3 teker kullanıyordu gayet rahattı mağzaya gittiğimizde denicem yön verme konusunu

Kizlar normal dogumda ikinmaktan altina kacirabiliyormussun( buyuk abdesti).bi de lavman diyorlar ya o ne ki.ilac mi baska biseu mi bilgisi olan var mii

cnm lavman popodon minicik tüple yapılan bir ilaç doğumdan sonra büyük wc. ye çıkamayanlara yapıyorlar herkese değil aç gitmek ve doğuma yakın protein ile beslenmek gerekiyormuş

Kizlar normal dogumda ikinmaktan altina kacirabiliyormussun( buyuk abdesti).bi de lavman diyorlar ya o ne ki.ilac mi baska biseu mi bilgisi olan var mii
Canim bana ilk dogumda yapıldı..Arkadan yapıyorlar..hic bı seycik olmuyo..korkma...Dogum sürecinde buyuk kucuk abdest sorunu olmasın diye...Zaten o yapıldıktan sonra yemek yeme yok..Doğumdan sonra götürürsün tatlıları...

Normal doğum yapan biri olarak aydınlatayım lavman konusunda. doğuma almadan evvel ufak tüp merhem gibi bir lavman ilau veriyorlar tuvalete gidip Onu Makattan sıkyorsunuz ve hemen boşaltma ihtiyacı geliyor. benim sancım henüz yoktu ama doğum başlamış demişlerdi. Zaten sabahtı ve açtim da. Lavman yapmazsanız kızıyorlar yani bana en azından o devlet hastanesinde kötu davranmışlardı. Doğuma gelince ıkın dedikleri tam anlamıyla şu; kaka yapar gibi ıkın diyorlar. yani çocuğu iteyim popomu tutayım diye bir durum yok. lavmanlı olduğunuz için hiç sıkıntı olmuyor yani.

bende baktım onlara özellikleride güzelmiş benim baktıklarımda bunlar en ucuz Kraft New Matrix Trio l Set Bebek Arabas / Puset fiyat akakce.com'da

Bebe Confort Loola Full Puset Total Black | joker bak istersen fikir olur nette ararştırdım bu ikisini kullananlar çok metediyor ikinci linktekini daha çok metediyorlar bende mağazada bakıcam şimdiden hayırlı olsun diyelim :)

geçmiş olsun canım.hangimizin başına gelse aynı şekilde paniklerdik herhalde.neyse ki bir şey olmamış.Rabbim hepimizin bebişlerini korusun..

ya işte ben de 3 tekrlileri beğeniyorum ama nasıl olur kullanan yok hiç etrafımda

bi arkdaş yön vermede sıkıntı oluyor demiş ama bakalım napcaz..

benim arkadaşım kullanıyordu ve çok memnundu.4 tekerlerden daha iyi olduğunu söylemişti ki gerçekten 4 tekerli kullanan diğer bir arkadaşım arabayı yönlendirmede bir hayli zorlanıyordu.benim buradan çıkardığım sonuç tekerden ziyade alacağın arabanın kalitesi önemli.

Nasil yani iciyormusun siviyi yoksa disardan mi veriyorlar siviyi.ayy korktum ben utanirim yaaa...

ben daha önce laparoskopi olmuştum.lavman için küçük bir ilaç verdiler elime.nasıl kullanacağımı anlattı hemşire.tuvalete gidip kendim hallettim

Gunaydinnnn kimsecikler yok biz oglusumla uyandik dun disarda dolasirken civil markasi gordum kizlar iygundu bicok sey diydunuzmu hic kalitelimi bu marka

Gunaydiiiiiinnnnn
Kizlar lavman konusunda bilgi verenlere tenkyu diyorumpazar pazar uyuyamadim.kizim uyandirdi beni.cok yatinca pasim agriyor zatii.bu gun bebisin odasi icin duzenlemeller basliyorrrr.....fazla giremem optum siziiii....

Gunaydinnnn kimsecikler yok biz oglusumla uyandik dun disarda dolasirken civil markasi gordum kizlar iygundu bicok sey diydunuzmu hic kalitelimi bu marka

Vallaa bebek olduktan sonra duymadigimiz marka kalmadi.ama ornek veriyim.marks&spencer de chicco da birkac pahali bebek markasi daha vardi aklima gelmedi urunler kalitesizdi.gidip bakmak gerek.dokunmadan anlamazsin.crayz baby den kiyafetler aldim super hepsi.pamuklu dikisleri gixli dikis citcitlari gomme.civili cok duydum ama bisey almadim daha

Kizlar bunlar son bi daha bisey almiyacam .artik ne kadar inanirsanizben hic inanmadim bu soyledigimeama almamam gerek

slm can-sın nasılsın görüşemiyoruz bayağı oldu nasıl gidiyor hamilelik

Çok şükür herşey yolunda canım seninde iyidir umarım...Kaçındaydı Semih beyle randevun...Gerçi yazarsın gelince....
Gün sayıyorum işte bebişimi görebilmek içn...Son 6 günnnn :)

Çok şükür herşey yolunda canım seninde iyidir umarım...Kaçındaydı Semih beyle randevun...Gerçi yazarsın gelince....
Gün sayıyorum işte bebişimi görebilmek içn...Son 6 günnnn :)

iyi olamya çalışıyorum canım saolasın semih beyde ayın 6 sında ama gitmeyebilirim bekir tuğrul diye bir doktor varmış gidebilirsem bu gün ona gidicem onda ayrıntılı yoksa mecburen yine semih beye gidicem bakalım bekir beyi eşime arkadaşı öok tavsiye etmiş birde k.doğum hastanesindeymiş benim çok sancım ve ağrım var seninde oluyormu acaba korkmalımıyım acaba

Karnımız büyürken içerden gelen yırtılmalardan dolayı olan ağrı gibi mi...Bende ağrı yok ara ara sızlama gibi birşeyler oluyor ama o da sanırım hareketleri..Daha tam anlamış değilim yani...Sürekli ise ağrıların bekleme canım görün bir dr.a...Korkma tabi kiii ama dr. ile görüşmeni uzatma sakın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…