2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
allah razı olsun canım.şunu iç bunu iç diye en başta önerende kayınvalidem kendiside güya 3 düşük yapmış......

Hayatta yaşadığımız her şey olumlu olumsuz yaşam tecrübesi demek lazım..Bundan sonra şuursuz insanların sözünü dinleme

doktorların tavsiyesinden başka şeylere itibar etme canım...

Çok beğendim dün bir mağazada gördüm bu beşiği harika ve konforlu görünüyor.Şimdiden güle güle kullansın miniğin

Cok guzelmis besik bayildim:) ben de aslinda oda yapmayi dusunmuyorum en azindan ilk 6 ay. Cunku alti aylik olana kadr odamda yatirmayi dusuniyorum onun icin de oyun parki dusunuyodum ama bu besik de cook guzelmis:))

ewet canım bnmde çok hoşuma gitti bnde 1 yaşına kadar rahatça kullanabileceğimi düşünüyorum aynı resimde gördüğümüz şekilde herşeyi dahil içinde paket geliyo çünkü bunların uyku seti yatağı biraz farklı oval oluyo

Son düzenleme:
bugunn ıyıce bır uyuduk oglusumlaaaaa asılı kolumuz gece gene uyandırdı ara ara sagıma donuyorumm bgnde ole yaptımkıı kolumu unuttum sesıme esım uyandııı cok sukur yardaana bıse saglık huzur verene cok sukurrr
kızlarr bız ev almayı planlıyoruz ve bugunlerde dua ya ıhtıyacaımız var tamam faize gırecegız kredı sıstemı ıle aldıgımız ıcın ama baska caremızde yok k.v lerle oturmuskene evımızı alalım dıyoruzz 4 senemız bıtecek ama bır adım atamamıstık mucızemız gelmedıgı ıcın ama mucızemısı ogrendıgımızden berii ev almayı fıkır edındık cok sukur kı kendılıgınden geldı melegımız

sizden kolaylık dua sını bır kere de olsa okumanızı ıstıyorum melegım kısmetıyle gelsınde bır kolaylıkla alalaım evımızı ınsallah RABBIM BIZE VE TUM ISTEYENLER ÖDEME KOLAYLIGI VERSIN DUA MIZ

''RABBİ YESSİR VELA TUASSİR RABBİ TENMIN BİN HAYIR''(RABBIM ISIMI ZORLASTIRMA KOLAYLARTIR)

okuyan arkadaslar begen butonuna basarsanız cok memnun kalırız sımdıden sagolunuzz ev konusu ok lenın ce cok rahatlıyacagız yanıı artıkk bır evımız olucak henuz cıkamasaktaa evımıze öduyecegız hayırlısı ıle ınslll dua ıleee

keşke yanlış anlaşılma olsaydı keşke dr. yorumu olsaydı. ama değil malesef.
bende usg de karnının üstünde balon gibi keseyi görüyorum
canım benım rabbım kolaylık saglık sbıar versın ne gelırse kabulumuzz bız hıc bır teste ve ayrıntılı testlerı yapmadıkkııı yaradann sevdıgı kuluna dert verırmıskı ben unutmasın dııye cok sukur her gunumuzee rabbımın bır bıldıgı vardır tabıı annelık babalıkk oyle farklımıskı sımdıden anlıyoruz bunu ama sen guclu bır kadınsınn sabır ve dua ılee ınsallah bunuda atltacaksınkıı yaradan herseyı goruyorr melegın ve senın mutlulugunu kederını herseyınız ıcın bır bılgıdı vardırr lutfen bol sabır dua sı okuuu ''LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE INNI KUNTI MINEZ ZALIMIN(HZ.yunus un balıgın karnındakı sabır duası) ben bu duanın cok etkılı olduguna ınanıyorum melegımı bekledıgımız her gun bu dua bana sabır dolu bekleyıs yasattı cok sukur dua ıle cnm benımmm
cnm bol su takvıyesı ıle ınsll atlatırsınız bu durumu bbegın de aha erken doner yanıı daha 6.aydan gun alıyoruzz cnm daha 9.aya cok varrrrrrrrrrrrr

ecmaın bacımm allah razı olsunnn

suzancım akıl vermek gibi olmasın yanlış anlama ama faizsiz seçeneğiniz yok mu cnm?tokiye falan baksanız...bir çaresi vardır muhakkak...
bilinçli birisin anladığım kadarıyla keşke başka bir yol bulabilseniz...
dua edicem size inş.
Rabbimin yasak ettiğinden ne kadar uzak durursak,bu dünyada da diğerinde de feraha kavuşanlardan oalcağız inş.

Hayırlı günler kızçeler
Değişik bir İstanbul öğleninden sevgiler,saygılar,öpücükler
güneşli ama bir o kadar da soğuk.
Umarım işi bugün erkenden biter de kayınvalidemlere köye(tekirdağa)
gideriz.Çok özledim hepsini...Bu arada dün kızımla çok tekmeli
bir gün geçirdik yerinde hiç ama hiç durmadı.Ben onu yerim sizin meleklerinizi de
öperim kocaman.Kendinize iyi bakın..Moralinizi yüksek tutun...ALLAH'ımıza dualar edelim
hayırlı haftasonları

arastırdık ama baska yol bulamadık cnm ılk kullanacagımız evde faiz konusunda bırazdaha yumusak oluyor yanı dınımız acısından ama yatırım ıcınse olmuyor arastırıyoruz ama baska yol bulamıyoruzz ıkı tarafında durumu malumm (k.baba ve benım babam lar)kendı kendımıze anca bu cozumu buldukk faızın etkılerıde acıkcası oluyor olmaz degıl ama hayırlısı dua edıyorum hep ki hayırlısı ıse olsun hayırsızsa omasınn kıra da oturmakda olurr ama hayırlısıı

aynen canim kesinlikle dr dan habersiz bisey yapmamak gerek ozellikle maydonoz suyu direk dusuk sebebi ben ozbekistanda yasiyorum burada bazi kadinlar bebeklerini dusurmek icin maydonoz suyu iciyormus ve gercekten dusuyormusda aman diim herkes dikkat etsin

canim eger ev almak istiyorsaniz eminevime basvurun isterseniz biz oyle yaptik cok memnunuz faiz falan odemiyorsun biraz islem ucreti oduyorsun sadece geri kalan evin parasi imece usulu ev aliyorsun

canim eger ev almak istiyorsaniz eminevime basvurun isterseniz biz oyle yaptik cok memnunuz faiz falan odemiyorsun biraz islem ucreti oduyorsun sadece geri kalan evin parasi imece usulu ev aliyorsun
evet onuda ratırdı esım ama odeme sartları farklı yanı sabıt taksıttmm ama bır kısmını odeyene kdr ev yok ortada abımlerde gırdıdee emınevıme bız evı alıp kıray verıp yarı banka taksıını cıkaracagızkı maasımızla ve bızım ıhtıyalarımızla esıtlensın dıyee cok sagolun kızlar ya bugnlerde hep esım yansıtmıyor sen bosver oglumuzla ılgılen bırseyı dunsunme dıye ama hep bır dusunce ıcınde hayırlısı ıse olsunnn ınsl..yoksam rabbım gonlumuzden aklımızdan cıkarsın bu fıkrı hayırlısı ıleeeeeeeeeeeeben evımı supureyım namaz kılıp komsuya gececegızz osnra gorusuruz ınsll saglıcakla kalınn bugunkıcısımmekrn e gelır sanırımsammmm

valla en fazla 3 ay diye düşünüyorum :26:

ondan sonra park yatağa geçiş yapıcaz biz.

2-3 ay için bu kadar masrafa gerek yok aslında ama biz almadık 1 yaşına yeni giren yiğeniminkini vermişti ablam
2 ay kullandılar daha yepyeni duruyor

canımmmm üzülmemen endişelenmemen elde değil biliyorum ama boyle arastırdıkca icin icini daha da yiyor, sen hayırlıısyla bu minnoşu doğurmaya karar verdin, ee doktorlar da bu konuda sana destekler dogumdan sonraki tedavi süreciyle ilgili de gidişatı sana anlatıyorlar, evet biraz daha zor bir süreç görünüyor sanki ama imkansız değil,
ve ben artık biliyorum ki allah ne kısmet ederse o olur, dayımın eşi-yengem geçen sene düşük yaptı sonra ptesi bebişi oldu ama bu sefer doğum anında bir sıkıntı olmuş ve yoğun bakımda kritik durumda, benzer bir sürü örnek var, yani allah muhafaza, ama ne zaman ne olacağını allah biliyor, allah tabii tüm hamişlere ve minnoşlarına sağlık ve sağlıklı doğum nasip etsin,
ne olur güzel şeyler düşünmeye çalış, inan bana allaha dua ederken seni de ekliyorum hatta bütün hamişleri ve bebişlerini de ekliyorum inşaallah allah kabul eder,

amin canım, allah sana da gönlüne göre versin inş.

amin canım

canım benim inş allah hayırlı bir ev nasip etsin size

hmfsst okudum duanı canım, allah kabul etsin,

kızlar size bir sorum var büyğk görümcemin çocuğu 8 yaşında ve odasını değiştirmek istiyorlarmış yatağı küçük geldiği için bize teklif ettiler bir cila geçirip kullanın diye, mobilya sağlam ve yeni görünüyr birkaç rötüşla süper durur ki mdf kaplama değil direkt agaçtan yapılmış, sizce bir zararı var mı bebişe eski bir oda takımı almanın? diğer türlü küçük olduğu için odamıza uygun takım yaptırırsak en az 5bin tl tutuyor

hadi bir sorum daha var akşam arkadaşımız bizi yemeğe çağırdı ama kabul ettikten sonra aklıma geldi ki köpekleri var, sizce birşey olur mu?

canım neden eskinin zararı olsun ki. güzelse senin hoşuna gittiyse neden olmasın valla :)

köpek konusunda bişey bilemicem
:26:

ay kızçee ne zararı olucak ilaç gibi gelir sizede daha başka ihtiyaçlarınızı tamamlarsınız
köpek aşılı ise bir sorun olmaz değilse de heyvene dokunmazsın olur biter 3 kedimvar aşılılar koç gibiyim toksoplazma testin nasıl çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…