2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
TLYMRT,sekerdelisi,graf,hmfsst dualarınızı okudum kızlar.. Allah kabul etsin inş..

Hepinizin dualarınızı okudum kızlar...Kuran da okuduk ve yine geldik
Grafım Ahmet gül'de ne kadar fiyat 2.düzey ultrason?

duanı okudum Allah Kabul etsin!!herkese iyi tatiller diliyorum..gerçi eken biraz ama yazamama diye şimdiden yazayım dedim :)

canım ayrıntılı ultrasona gırecektın dun
nasıl gectı nerdesınnn
meraklardayım

duanı okudum canım mubarek cuma gunu kabul olsun ınsallah

Sağolasın canım az önce aradım 18 martta verdi randevumuzu
Fiyatı biliyor musun dedi hayır dedim ben de 300 tl dedi de
merak ettim ben de :26::26::26:

kim 300 tl dedı bebem
ben gecen hafta aldım randevuyu teldekı kadın 250 tl dedı

kim 300 tl dedı bebem
ben gecen hafta aldım randevuyu teldekı kadın 250 tl dedı

Teldeki kadın :26:şaşırdım ben de 2.düzey ultrason dedim tam kapatıyordum ki
ücreti biliyor musunuz dedi ben d ehayır dedim o zaman söyledi aklımda benim de
250 kalmış sizlerden herhalde.Neyse o gün tekrar sorarım,siz gidip gelin bakalım

Aaaa ben bunlari bilmiyodum dogrusu. Maydonoz suyu zaten hic icmedim omrumde ama maydonozu salatalarda falan tuketiyorum. Maydonozun kendisi de sakincali mi? Vallahi nari da bilmiyodum arada esim ayikliyodu ben de afiyetle yiyodum, bundan sonra nar da yemiim madem boyle bi tehlike yaratiyomus :S hatta baska bildikleriniz varsa beni bi aydinlatin kizlar ya, cahil hissettim simdi kendimi:)

balım şimdi ben aradım tekrar dedım ki ben sızden gecen hafta randevu aldım 250 tl
4 marta
ama arkadasım bugun almıs randevu 300 demişsiniz
zam geldi dedi
ama siziki 250 tl dedı gecen hafta konustugumuz ıcın

nar ı bende bilmiyorumdumbayağı tükettim hemde allah korumuş valla :18:

kızlar 2 saat önce tetanoz aşımı oldum.akşam banyo yapsam bir sakıncası olur mu bilginiz var mı?

bu arada miniğimin cinsiyeti kızz kesinleşti hamdolsun.
sat:12 ekim
bdt:15 temmuz
ilk bebeğim olacak inş.
isim hala bulamadım (
grafcım eklersen sevinirm

Son düzenleme:
balım şimdi ben aradım tekrar dedım ki ben sızden gecen hafta randevu aldım 250 tl
4 marta
ama arkadasım bugun almıs randevu 300 demişsiniz
zam geldi dedi
ama siziki 250 tl dedı gecen hafta konustugumuz ıcın

Zamın gelmediği ne var ki kuzumBebişlerimizin canı
sağolsun yavrum..Dedektif gibisinhemen de aramışsın
canımsın sağol bebem

ya derinlikleri çok az. ben 2-3 haftadır araştırıyorum dükkan dükkan gezdim site site gezdim ve gördüm ki büyüyebilenler çok kullanışlı değil bence. çünkü benim için büyümesinden ziyade derinliği çok önemli büyüyenlerin derinliği az gibi geldi bana. yani en azından bizim fikrimiz böyle.

yani ben maydanozu ciddi severim böyle limonlayıp yiyebilirim tutam tutam... ama canım istediğinde bir iki yaprak yiyiyorum sadece... o kadarında sakınca yok ama fazlası zararlı... şöyle düşün... vücuttan ödem atmak için hazırlanan bazı kürler vardır... bitkisel... işte maydanoz suyu olabilir... soğan suyu... lahana suyu vs... bir de kan sulandırıcı besinler vardır... nar bunlardan en aklımda kalanı... Allah korusun vücuttan ödem atalım derken bebeğimizi kaybedebiliriz... yada kanımızı sulandıralım derken de aynı şey olabilir... bu ikisinin de çözümü bol su içmek... şunu öğrendim... aşerdiğimiz ne varsa küçücük bi parça alıp tadına bakmak... yoksa fazlası zarar verebiliyor...

Dogru soyluyosun valla. Gerci ben de oyle az az yiyodum ama yine de artik bildigim icin cok daha dikkatli olurum bu konuda. Tesekkur ederim bilgiler icin. Insan hamilelikte ne kadar da hassas oluyomus boyle konularda. Kendimiz icin olsa hiiic kafa yormayiz ama konu bebislerimiz olunca nasil da titizleniyoruz:)

canım dediğin gibi derinlik önemli. bende araştırdım ama benim ev 2+1 yatak odama büyüyen beşik sığmıyor muhtemelen park yatak alıcam onuda şifonyerimi fln çıkarıp koyabiliyorum anca. biraz büyüsünde yandaki boş odamda tek bi çekyatım var sadece oraya uygun bişey yaparım kafama göre diyorum.

hayırlısıyla kızımı 40'ı çıkmadan sağlıcakla evime bi getireyimde, şuan tek dileğim o.

Canım acını paylaşıyorum ve yürekten hissettim...Eminim en kısa zamanda yeniden meleğin seninle olacak.Güzel şeyler düşün...

Ayrıca o kocakarılara çok kızdım, hamile olduğunu bilmiyor muydu özellikle maydanozun hamilelikte yasak olduğunu tecrübeli olan
kadınlar bilir,doktorlarda önermez... .Allah sabrını versin yardımcın olsun

Son düzenleme:

bende yatak + şifonyer alacağım dolap almayacağım çünkü odasında dolap var evde dolap çok. ama sen odana koyacaksan olabilir. ben doğduğu andan itibaren odasında yatıracağım yanıma almayı düşünmüyorum o yüzden yatak odasına beşik koymayacağım haklısın sende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…