2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ne rüyalar ne rüyalar sabaha kadar uyutmadı.:)) kötü kötü oluyomuş sanırım ama.bende yarın ayrıntılı ultrasona gidicem tam 20 haftalık oluyor.bakalım ne diyecek.hayırlısı.Kızlar ben hala eski kotlarımı bluzlarımı giyiniyorum dışarıdan gören hamile demez 3 klo aldım ama o bile anlaşılmıyo boyum 1.68 kilom 57 idi 60 oldum.sıkmıyo pantalonlarım sorun yaratmaz heralda yarın lcwden alışveriş yapimde hamileliğim anlaşılsın yahuu :))

Günaydın güzel anneler ve melekleri :)
Cumamız mübarek dualarımız kabul olsun:))
Hmfsst kuşum duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gün dilerim..
sevgiler..

Canım allah sabır versin... birdaha evlat acısı göstermesin allahım şu cumalar hürmetine tekrar anne olmanı nasip etsin.....
Okurken dayanamadım ağladım alahım kimseye yaşatmasın evlat asıcı yavrularımızı bize bağışlasın :2::2::2::2:

canım allah sabır versin çok üzüldüm ama ne olur umudunu yitirme.yine çocuğun olacak ve bu acı günleri unutacaksın

Balah, kuşum okurken gözyaşlarına boğuldum inan...
Boğazım düğümlendi Allah birdaha böyle acı yaşatmasın tevekkül kuşum Allah hayırlısını bilir..
Dualarım seninle İnşallah en yakın zamanda Allahım sana sağlıklı hayırlı evlatlar verir, gözyaşlarını dindirir..
Rabbim mubarek Cuma bizim gibi anne ve bebekleri korusun bağışlasın inşallah..
Sabır ve sağlıklı günler dilerim..

günaydın kızlar. dün balaha çok üzüldüm acısını içimde hissettim resmen. allah sabır versin.

okadar etkilenmişim ki bütün gece rüyamda kanamam vardı hastaneye gidiyorum doğum diyorlar doktor doktor geziyorum iğne yapıyorlar falan.

sanırım hepimizin korkularını tetikledi bu olay çok dikkat edelim bebişlere bişi olmasın.
gerçi balah dikkat etmedi mi etti olacağın önüne geçilmiyo ama allah hepimizi korusun balah kardeşimizede sabırlar versin. kucağını doldursun...

Canım duanı okudum allah kabul etsin inş (amin)

Günaydın güzel anneler ve minnoşları hayırlı cumalar herkesee

Teyzeleri bugün kontrolümüz var kızımızı görücez çok özledim minnoşumu nasıl çok merak ediyorum 3 boyutlu ultrasonu hangi hafra çekiyorlar bilgisi olan varmı kızlar benim gittim hastanede 4 boyutlu renkli ultrason varmışş bu dahamı gelişmişi acama öpüyorum hepinizi kızlar ve minnoşlarııı

ben de o tarz bluzlara,hamileyken dar giyinilmesine karşıyım.bir kere bizim için hoş olabilir ama o göbek başkalarına göre itici gözüküyor.bol şeyler giyinmek çok daha yakışıyor.hoş değil bence.hamileliğin bu kadar abartılmasına da karşıyım.tabiki bir mucize çok güzel birşey ama eskiden nasılsam öyleyim.çok büyük birşey varmış gibi bebek var ti-shirtleri falan gereksiz bence.

gözüm üstünde
valla sen dedin diye hemen geldim buraya lyre.

bana hemşire 5 martta gel demişti tetenos için valla şimdiden tırsıyorum kızlar acıyo diyorr
canım ben dün oldum aynen çok tırsıyordum vurulurken fazla acımıyorda. eve geldim birkaç saat sonra başladı ağrımaya hala ağrı var kolumda gecede üstüne yatmadan geçirdim öle. ama korkacağım kadar kötü bir ağrı değilmiş. korkma kuzum

evet canım rabbime şükürler olsun. dua ediyorum omfaloseli bebeğim büyürken büyümesin diye. inş. doğduktan sonrada tedavisi uzun sürmezde hemen kucağıma sağ sağlim alabilirim kızımı. çünkü karın duvarı oluşmadığı için hemen ameliyata almıyorlarmış. dün gittiğim doktor 1-2 ay bile sürebilir hastanede göstermeyebilirler sana dedi. moralim çok bozuldu ama belli etmiyorum. allah herkesin çocuğuna sağlık sıhhat versin inş.

sende mi zeynep kamile gidicektin gebelik eğitimine?... aklımda öyle kalmış...

tüm güzel duada bulunan kardeşlerim allah razı olsun.allah sizlere evlatlarınızı hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin banada inşallah....

ne kadar dikkat edersen boş herşey allahın takdiriymiş inşallah rabbim yine diler yine anne olurum bu defa kucağıma alıp sağlıkla hayırla büyüdüğünüde görürüm.

o duyguyu 4 ay yaşamak bile tarif edilemicek kadar güzeldi.artık temmuz annesiadayı değilim ama elim varmıyo. amacım hiçbirinizi üzmek değil sakın üzülmeyinde ne olursa olsun takdir allahın ama sizler dikkat edin bende sizler evlatlarınızı kucaklarınıza aldıkça sevineyim.hepinize hayırlı kolay doğumlar nasip olsun inşallah.

ayrıca yarim sana burdan da çok teşekkür ediyorum.senin için ne söylesem az ilaç gibi geldin bana inşallah sultanımızı sevdiğimiz günlerinide görürüz.

hepinizden tekrar allah razı olsun eşinizden karnınızdakinden ve kendinizden başka hiçbirşey düşünmeyin sonra yaşanılan pişmanlık daha çokkahrediyo insanı sallayın gitsin.

benim yerimede okşayın karnınızdaki melekleri.........

günaydın kızlar,

hayırlı cumalar herkese,

karnımda öyle bir gaz var ki sormayın,çıkamadı bir türlü.

sizler nasılsınız,keyifler nasıl?

bana hemşire 5 martta gel demişti tetenos için valla şimdiden tırsıyorum kızlar acıyo diyorr
seni ilk kez mi vurduracaksın?benim 2.doz. iğne vurulurken pek acımıyo ama sonrasında kolunda biraz ağrı oluyor.ben 2 gün kolumu kaldırırken zorlanmıştım

Özel bşey yapmadım sen iyi ol yeter...

günaydın kızlar,

hayırlı cumalar herkese,

karnımda öyle bir gaz var ki sormayın,çıkamadı bir türlü.

sizler nasılsınız,keyifler nasıl?

günaydın karabiberim...
gaz maz hak getire... aynı dert bendede var... ve kabız olmuşum çok afedersiniz... çok fena yani...

gözünü sevdiğim istanbul ne arasan elinin altında işte.

orda olsaydım giderdim z.kamile.

kursa yazılan arkadaşları okudukça aklıma geldi.ben de istiyorum kursları ama antalya da yok sanırım.var mı bilen duyan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…