2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Tünaydııınnn güzel anneler ve onların melekkleriii.. Bugün çok erkenciyiz sabahın 5 inde kalktık. Kalktık diyorum maşşallah benim cimcime de hareket halindeydi o sırada. Uyku falan kalmadı ondan sonra zaten. Grafcım duanı okudum Allah kabul etsin inşallah!

sekerdelisi ve graf

canlar okudum dualarınızı allah size ve tüm hamişlere ve bebişlerimize sağlık versin kolay ve kazasız zararsız doğum nasip etsin,

Allah yardımcınız olsun... rabbim sabır versin... kimseye evlat acısı tattırmasın inşallah...
onlar rahmimize düştüğü ilk gün bizim evlatlarımız... henüz kalbi bile çarpmasa bizim canımız... Allah kimseyyi sınamasın bu acıyla... çok üzüldüm... dualarım sizinle... Yüce yaradan hayrlısıyla bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

canım çok çok geçmiş olsun, allah sana ve eşine sağlık mutluluk huzur versin, zor şeyler bunlar ama inşaallah çok güzel günler yaşayacaksınız

balah cnm Allah rahmet eylesin yavruna sana da sabır versin inşaAllah...
Rabbim tez zamanda acısını unutturacak bir evlat versin size...
yavrun cennette inş. orada beraber olursun onunla...
herşeyin hayırlısı cnm,bunda da bir hayır vardır muhakkak...
kendini çok yıpratma diyeceğim ama nasıl olur,dua edelim Rabbim yanında yar ve yardımcın olsun inş.

sagol cnm bılgıı ıcınnn

hayırlı evlat olurlar inş analarının oğulları olurlar
amın ınsll tek ıstegım hayırlı ve saglıklı olmalarııı ınsll

yaaaa öle oluyor ben sbh kaltım gum gumm hehe gosumu acım yeterkı heeh cok sukur bıze bu anları yasatanaa esımle her dk sukur halındeyızz her tekemde selevat ıcındeyız ınslll oglumuzda verıyor bunun karsılıgını dun bızım cücükk pek az tekmeldı korktumm derken aksam tam yatacakken tatlı bırseyler yedımmm yaaga gırdım babasına da sıkayet ettım bugun az ugrdı dıye oda korktu derken sırt ustu uzandımmm anam babası konusmaya baslayın caa costu bızım kı babası dıyor ne olurr ıkı dk cıkarda koklayım opeyım de gerı koyy dıyor gobısıme sarıldı adam cagız opuyorda konusuyorda derkne bızım kı ıce sert burduu sonra solumda toplandı canımı acıtıyor esım dedı oglum anneyı rahat bırakkk fılan sonra soz dınledı dagıldıı cücügüm benım işte bole artık babayada tepki verıyoruz cok sukurrr

canım ellerine sağlık çok güzel ve detaylıydı bilgiler umarım uygulayabiliriz[/QUOTE]onu bılmıyorumda ark.gusel yapıyo bısım karar bebek arabalıdan yana oldu cnmm

Allahım sana çoookk sabırlar versin , kolay değil kısa zamanda atlatırsın inşallah, Allah öyle güzellikler versinki sana bunun acısı hafiflesin

kızlar benim kk takvımınde bugün de dogum planı yamaya baslayın yazıyorrrrrrrrrrrrrrrrr:18::18::18::18:heyacan ve endişee doluyummmmmmmmmmmmmmmmm

allah razı olsun hepinizden.sizlere yaşatmasın bu acıyı ben ne düşüneceğimi bile bilmiyorum artık

canım benımm cok zor yasadıkların okurken bıle tuylerım urperdı ağladım,tutamadım kendımı cok zor ona alısmısken bu kadar ayrılmak onca hayaller kurarken bir anda bu hayallerde onu kaybetmek gercekten allahım sabır versın sana ve babasına
ben ilk bebegımı 8 haftalıkken kaybettım kalbı atmadıgı ıcın dusun mınnacık nokta halıne bıle aylarımı harap ettım onu o kadar sevmısım kı o kadar ıstemısım kı ellerımden ucup gıttı sankı sımdı sen anlatınca tekrar yasadım
melegım senın ıcın dua edıcem zamanında bende herkese benım ıcın dua edın dedım rabbım dualarımızı duydu sımde 21 haftalık hamıleyım,allah yuzunu gormeyı nasıp etsın herseyden once hep tedırgındm bılıyromusun bu bebeegıme hamıle kalınca heledde 8.haftaya gelince ya duymassam kalp atısını ya gormessem ya bos gebelikse diye ?ama bebegım benımleymıs mınıcık kalbı de attı kendınıde gosterdı,umudunu yıtırma nolur
görkemın yıne olacak,annesi melek artık onlar
allahım cennetıne alırsa bızı onlarla kavusacağız bıtanem,içinden geldiği kadar ağla eşine sarıl bırbırınızden baska fayda yok en ıyı bırbırınız anlarsanız kım ne derse kulak tıka boyle durumlarda herkes bırsey soyluyor ve dedıgın gıbı resmen gırtlaklıyasın gelıyor kısılerı
sabır ıste bıtanem Allah'tan en buyuk yardımcın Rabbın bırde eşin,
sevgiler.

allah razı olsun graf canım allah kucağına alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
ne kadar süre sonra hamile kaldın gerçi benim en az 3 ay korunmam gerekiyor.

allah razı olsun graf canım allah kucağına alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
ne kadar süre sonra hamile kaldın gerçi benim en az 3 ay korunmam gerekiyor.

amın canım benımkınıde buradakı tum arkadaslarımında kucağına almayı nasıp etsın
ben düşüğü yasadıktan sonra dr dedıkı 3 ay sonra baslayabılırsınız calısmalara
ama bana bı sogukluk geldı ıstemedım o anne durtusu gıttı benden resmen eşime dedim bi süre erteleyelim
2011 hazıranda yaptım dusuk
2012 ekimde hamıle kaldım
ama dediğim gibi canım kendımız ıstemedık.hazır hıssetmedık
biliyormusun herseyde hayır vardır rızkı yla gelir derler bebek ama benım o dusukten sonra yasadıgım sıkıntı cok oldu maddı olarak,birde o bebegıme hamıle kaldıgımda kıstım oldugunu oğrendım,hamıle kalmasaydım belkıöğrenemiycektım

Cok cok uzuldum okurken agladim cok zor bi durum allh sabrini sana ve esine versin tekrar ayni guzel duygularini tez zamanda yasatsin insallh uzulme diyemem uzuluceksin ama hersey allhtan en buyuk teselli bu hayatta

saolasın graf dediğin gibi herşeyde bir hayır var galiba şuan bizde maddi olarak çok zor durumdayız ben tarih öğretmeniyim ama atanamadım çalışmıyorumda eşim istemiyor.eşim de aynı şekilde öğretmen ama atanamadığı için kendi işini yapıyor evlenmeden önce arabamız vardı onun parası ve takılarla işyeri açmıştık ama herşey kötü gidiyor benim bunlardan haberim yeni oldu şimdi çalışmam gerekicek çünkü kredi çekip tüm borçları kapatmamız gerekiyor.dükkanıda devredicez aslında dükkan para kazanıyor ama benim eşim yapamıyor tek başına sabah 10da gidip gece 2de geliyor.haftalık izin diye birşey yok.en azından dükkan devredilene kadar çalışmam gerek her ne kadar eşim istemesede .kimbilir belki çok zor şartlar altında doğacaktı.inşallah herşey yoluna girer..

Son düzenleme:

bak işte demekki gerçekten her şerde bi hayır var... herşey yüce rabbimin sayesinde gösteriliyor bizlere... sen canını sıkıp üzme kendini... belki zamanlama hatasıydı... inşallah herşey yoluna girdiğinde bebek sahibi olacaksınız yıpratmayın kendinizi... bu arada 4 aylık evlisiniz sanırım bebek 20 haftalık mıydı yani...

evet 20 haftalıktı.oğlumun gelişimi 2 hafta öndeydi gelişimide çok güzeldi zaten herşeyi olan el büyüklüğünde bir bebekti doğduğunda.

öyle dediğiniz gibide ben niye bu kadar umutsuzum bilmiyorum

Son düzenleme:
dünkü negatif enerjimizi attık bugün misler gibi uyandık... babamızla kahvaltımızı yaptık... evimizi toparladık... çamaşırlarımızı attık makineye... oturduk bilgisayar başına... az önce Zeynep Kamil'i aradım gebelik eğitimi için kaydımızı yaptırdık... Özlem hemşireyle görüştüm... 29 mart cuma günü saat 13.00-16.00 arası babamızla biz de orda olucaz kısmet olursa... herşeyi öğrenip bilinçli ebeveynler olmak istiyoruz... ve bunun için çoookk heyecanlıyızzz

umutsuz olma lütfen... Allah eşinle sana önce sağlık, sonra huzur versin... yine evlat sahibi olursunuz inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…