2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın güzel anneler ve bebişleri :))
hayırlı Cuma'lar Allah herşeyi gönlünüze göre hayırlısuyla versin :)
tuanazehra kuşum duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
sevgilerimle,

Günaydın canım :) Dr um bana Kazım beyden ayrıntılı ultrason getirmemi istedi.150 TL dedi.Ancak bu muayene+ultrason mu yoksa sadece ayrıntılı ultrason ücretimi bilemedim :44: dr a da sormayı unuttum 4 martta kontrolüm var bakalım öğrenicez...

ya kızlar ben korkumdan aşıya gidemiyorum naapcam yaa? :18::18: yarın 22 haftalık oluyorum çok geç kalmadım daha heralde 24. haftaya kadar vuruluyodu deemi?

korkulacak bir ağrı değil kuşum içini ferah tut :) azıcık sızlıyor o gün içinde o kadarcık :) bekleyip stres yapman daha kötü bence ... hiç korkma :)

günaydın tatlım ya bende yine semih beye gidicem 250 vericem verdiğim parada değilimde eneyi yerine koyulmak sıktı artık eşimde dr değiştirmeyelim dediği için devam ediyorum ama bakıcam artık bu konudanda sıkıldım valla herkes doğumunu planlıyor ben daha doktorda karar kılamadım kafam çok karışık bende herşey ayrıntılı ultrasona bağlı bir karar versem hem kendimi hem çevremdekileri rahatlatıcam:))

Allah gönlünden geçeni hayırlısıyla versin kuşum :) İnşallah güzel haberlerle dönersin dualarım seninle..

geçmiş olsun kuşum.. patiklerini giy ayacıklarını sıcak tut birde günde 3 lt su içersen faydasını görürsün inşallah :)

Harikaaaa :) çok sevindim.Aynı şehirden tavsiyelerde bulunabiliriz

Benim 26 temmuz şimdilik.Konakta Funda hanım dr um .Senin?

bende izmitliyiim:)))
tahsin özbeke gidiyordum , Lütfiye hanım cok iyiyidi ama malesef ayrılmış , Gültekin Akbilek e gittim ama pek memnun kalmadım hiç ilgilli değil.
bende dogumu özelde yapmayacagım için Alikahya dogum hastanesin devam ediyorum cok iyi doktorlar var.
Aysegül Gürlerden de memnun kalmadım o da çok ilgisiz.

2 doktordan memnun kaldım isimleri de biri Pınar Kara ama soyadı değişimiş:) birde Murat Epözdemir çok iyi doktorlar.

Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Kızlar şu haberi okudunuz mu?

http://www.haberturk.com/saglik/haber/821964-karnindaki-ikizlerle-bagira-bagira-can-verdi

Ya yazık down sendromlu diye ikizlerden birini öldürmüşler sonra kadında diger bebek de ölmüş
zaten ben bu down sendromuna inanmıyorum.. bebekde bir sorun varsa zaten kendisi ya dogumda yada ilerleyen zamanlarda Allah tarafından vefat ediyor.

O yüzden down sendromu testi mümkünse yaptırmamak lazım... ben yaptırmayı hiç düşnmüyorum...
Allah hepimizi doğru kararlar Almayı nasip etsin...

Arkadaslar benimle aynı haftada olup akıntısı olan varmı??
halen devam ediyor
üşüttüğümden olabilir mi acaba...

Canım çok sevindim aynı şehirde olduğumuza :) Bilgi paylaşımında bulunalım şehirde kendimizi geliştireceğimiz konularda çok sevinirim.

Dr seçimi çok önemli.Bende ilk lütfiye hanıma gittim doğum iznine ayrıldığından dolayı Gültekin Beye gittim ama bende memnun kalmadım.

Hani unumu eledim astım havalarında geldi bana...Yeterince tatmin etmedi beni.Bende Konakta Funda hanımda karar kıldım memnunum ondan ona devam edicem.

Sağlıkla bebeğini kucağına almanı diliyorumm

Dr konusunda senin tatmin olman çok önemli canım sonuçta 9 aylık süreçte o doktora tabi olacaksın.Eşine drunu beğenmediysen gerekçeleriyle anlat anlayacaktır seni.

Semih beyi bilmiyorum.Dediğin gibi parasıda önemli değil yeterki sana gereken ilgiyi göstersin.Biran önce kararını ver için rahat etsin :)

Ben akşam izledim canım o haberi. Yıkıldım izleyince çok üzüldüm. Hepimiz önce Allah a sonra doktorlara emanetiz. Söylediklerine inanıyoruz yapmaya çalışıyoruz.
Ama ne kadar doğru tartışılır o da tabi.
Rabbim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Arkadaslar benimle aynı haftada olup akıntısı olan varmı??
halen devam ediyor
üşüttüğümden olabilir mi acaba...

Bende de var canım beyaz rengi. Benim normalde de üşütünce oluyordu. Bu arada biraz ondan oluyor sanırım. Karın ağrısıda var bende üşüttüğüm için.

hheeh aynı yollardan gecmişiz desene:))
ama ben özele gitmek istemediğim için başka özel doktor aramadım.

Sen özelde mi yapıcaksın doğumunu?

ben Alikahyadan cok memnunum acıkcası . Güzel ilgileniyorlar herseyini takip ediyorlar.

bi tek gültekin beye ultrasonda rahat görebilmek için bu ay yeniden gidicem . :)) cünkü alikahyada sıra beklemek cok sıkıcı ama ordaki ultrasoncular da cok iyi hatta cinsiyetimi bile daha 12. haftada tahmin etti gültekin ben 17. haftada zor söyledi....

ben şimdi umuttepe üniv. hastanesinden detaylı ultrason için gün alıcam oraya gidicem bi gün inşallah

3. lü testim yapıldı 2 gün önce ama 20 gün buluyormuş cıkması
şimdililk benden böyle:)))

Sen nasılsın bebeğin nasıl :)))
benimki biraz tosuncuk sanırım :))

Yine de donw sendromu teşhisi konar konmaz hemen karar vermemek lazım acıkcası ben cok inanmıyorum o cıkan sonuclara. hem ne olucaksa Allah bilir...
Anneye bi zararı olmadıkca yaşayıp görücez... Allah yine de kimseye vermesin inaşllah...

cevap verdiğin için cok sagol , evet birazz kasıklarım da agrıyo gibi akıntım cok fazla ve beyaz dediğin gibi..
inşallah gecer...
acaba günlük ped mi kullansam?

canımmm duanı okudum allah kabul etsın ınsallah

bu arada herkese gunaydın guzel annışler
hayırlı cumalar olsun
butun dualarımız kabul olsun

canımmm duanı okudum allah kabul etsın ınsallah

bu arada herkese gunaydın guzel annışler
hayırlı cumalar olsun
butun dualarımız kabul olsun

Günaydıınn sanada.

Amin inşallah hepimizin duaları kabul olsun

Rengi beyaz oldukça bir sıkıntı olmaz diyorlar.Normalmiş günlük ped kullan bence rahat oluyor bir de çalışıyorsan daha iyi oluyor :))

Aynen canım benzer yollardan geçmişiz:)Alikahyanın iyi olduğunu bende duymuştum..Hatta ünv hastanesinin yenidoğan ünitesinin Türkiyede en iyilerden olduğunu biliyorum.

Benim zaman sorunum var işerden dolayı bekleyemiyorum.Sabırsızımda hastane bana uzak geliyor.Drdanda memnun kalınca Konağa karar verdim.Benim 2li 4 lü testler yapıldı

normal sonuç aldık.Şimdilik iyi gidiyor.Bu arada kokusuz akıntı gebelikte normalmiş ben ilk günden beri yaşıyorum.Kafana takma :)Benimki tosuncukmu bilemiyorum ama

sabırsız olduğum için ultrason günlerini beklemekte sorun yaşıyorum.Keşke yeterli imkan olsa Tom Cruise gibi eve ultrason cihazı alsak Hergün görebilirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…