2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

dualarimiz senin kizinla canim rabbim gonlune gore versin insallah..

Rabbim gonlune gore versin canim.rabbim hepimizi birsey ile imtihan ediyor.tez zamanda ödülünü de verir insallah.dualarimiz seninle.

ya kızlar ben korkumdan aşıya gidemiyorum naapcam yaa? :18::18: yarın 22 haftalık oluyorum çok geç kalmadım daha heralde 24. haftaya kadar vuruluyodu deemi?

internet ortamında yazılanlar yüzünden bende aşıdan korkmuştım yok kolm ağrıdı yok çok acıyo yok bilmem ne bende ağrı hiç olmadı sadece hafif bir mide bulantısı yaşadım o kaadar hiç korkmana gerek yok bugün vuruldum aşıyı taze taze yazayım dedim

bu arada aile hekimim bana bu hafta mutlaka vurulmam gerektiğini zamanın geçtiğini söyledi 21+1de vuruldum..

Son düzenleme:
kizlar bu renkli olan ve cdye de cekilen ultrasona ayrintili ultrason mu deniyo?bir de bu universite hastanelerinde yapiliyor mu?

kizlar bu renkli olan ve cdye de cekilen ultrasona ayrintili ultrason mu deniyo?bir de bu universite hastanelerinde yapiliyor mu?

hayır ayrıntılı ultrason renksizde olabilir önemli olan 4 boyutlu olması bebeğe giden kan akışlarını görmek açısından..üniversite hastanelerinde kesinlikle yapılıyor..ben daha dün girdim ayrıntılı ultrasona renkli değildi ama 4 boyutluydu..

merhabalarrrrrrrrrrrrrrrrr

pc mız tamırden geldiiii cok sukurrrr ama bıs bıraz hastayızzz usutttum sanırım 15 dk bır wc de alıyorumm solugu bol su ıc dedı drr sızdede varmı bu drum ayrıca kasıklarımm cok batıyorr yururkene zorlanıyorummm

İnsallah saglikli bir sekilde gorursunuz bebeginizi
Ben bugun bi karar verdim demir ilacini almayacagim. Cok fena mide yanmasi yapiyor. Kan testimdede normal cikti demir. Vitamin olan decavitide kullanmayacagim 3 gunde bir falan alirim belki. Cok kilo yapti bana. Doktora sormadim ama bu ay boyle deneyecegim bol yesillik et bakliyata agirlik verecegim

canımm ılk 3 gun ates de oluyorr kol agrısıda cok bnmkı 1 haftada tamamen gecmıstı ates olmamıstı ama ebe olur demıstı normal yanıııı ama kolunun usutune yatamassınn agır ıs yapamazsın ben el bezını bıle sıkamıyorudumm heheheh:26::26:hehe saglıklı gunlerrr

kızlar yaaa ben daha bebişimin hareketlerini hissedemiyom 20. haftanın içindeyim siz hissediyo musunuz bazen bi kıpırtı hissediyorum çok kısa ama emin değilim işin doğrusu
cnm 20 haftadan sonra hıssedenlerde oluyormuss meraklanmaa sennkı cok hareketı senı rahatsız etmeyı sevmıyor demekkı no problem ınsallah cnm
rabbım enn saglıklısından en hayırlısından nasıp etsın dua ıle canım benım ınsll gusel haberl alırsınnnnnnnnnnnnnn

YARIN DR MUAYENEMIZ VARR ST 2 DE SONRADA KACIS LE BEBEK ESYALARINA BAKARIZ BELKIMM SU KASIK AGRSINA DR ILAC VERECK KESIN YAAAAAA pöff sevmıyorum ılac kullnamyıdaa artı kan ılacı ıcın kan tahlılı fılan yapar sanırım samm aın 1 dede ıkıncı asımız varrrrrrr:18::18:

bende devamlı wc'deyim :) çok su içiyorum bi de bebek bi tekme atıyo hooop koşa koşa wc'ye :) kasık ağrısı ilk zamanlar çok oldu bende ama şimdi yok şükür. dinlenmene bak

Kasik batmasi bende epeydir var. Oturup kalkinca bile belli ediyor doktora dedim agri kesici verdi ama icmiyorum birsey sokulu gibi aciyor

kızlar yaaa ben daha bebişimin hareketlerini hissedemiyom 20. haftanın içindeyim siz hissediyo musunuz bazen bi kıpırtı hissediyorum çok kısa ama emin değilim işin doğrusu
Aynen ben de daha hissedemiyorum. 24.haftaya kadar beklicem,olmazsa doktoruma söylicem artık

Ben de öyle bı stres içindeyim,Cumartesi ayrıntlı ultrasona gircem, kuzenlerimden biri dawn sendromlu, o yüzden doktor birsey dicek diye ödüm kopuyor,Allah hepimizin gönlünü ferahlatsın

Kasik batmasi bende epeydir var. Oturup kalkinca bile belli ediyor doktora dedim agri kesici verdi ama icmiyorum birsey sokulu gibi aciyor

bende devamlı wc'deyim :) çok su içiyorum bi de bebek bi tekme atıyo hooop koşa koşa wc'ye :) kasık ağrısı ilk zamanlar çok oldu bende ama şimdi yok şükür. dinlenmene bak

usutuyoruzz sanırımkızlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaa dr ne dıyecek bakalım hayorlısı ınslll
neyse yarın gorusmek usere cok uykum geldııııııııııııııı

kızlar gerçekten vitamin haplarının kilo aldırdığı doğrumu yaa?
ben ilk hamileliğimde devamlı olarak elevit kullandım. 16 kilo almıştım.
doktor yok öyle bişey kilo aldırmaz demişti o zamanlar.
şimdide kullanıyorum doktor kullan dedi. bu doktor da kilo yapmaz diyo.
ama şimdiden 5-6 kilo aldım acaba bıraksammı diye düşünüyorum

Selam canım bende 5 kilo almısım ama bence ilacını doktora sormadan bırakma .

inşallah duymak istediklerini duyarsın, bişeyi kalmamıştır bebişin sağlıklı sıhhatlidir:))

ben de 5-6 kilo aldım ama haplardan mı bilemiyorum ki. dr aldırmaz diyo illa kullanıcam
eczaneye de sordum yok aldırmaz diyolar ama eski hamilelelere soruyorum çok kilo aldırıyor ben kullanmadım falan diyorlar anlamadım napıcaz.. :/

Neden olmasın buluşuruz tabi :) Hatta biz burada 2 kişiyiz İKİZİZ'de D.dere de ya biz seni D.dereye bekleriz...
Şöyle bir göbüşler şişsin biraz daha yakamıza kırmızı gül takmaya gerek kalmaz tanırız uzaktan bilee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…