2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Önce sağlıklı sonra umut dolu ve her şeyin mükemmel olduğu harika bir gün olması dileğiyle;günaydın annişler

günaydın,duanı okudum Allah kabul etsin!!
bu arada aranızda AFP testi yaptıran var mı??bana doktor yaptırdı değerlerim gayet normal ama kendim dışında başka kimsede duymadım..
bu test 3lü tarama testi için de bakılan 3 değerden 1yimiş...

Kizlar yaaaa ben 58 kilo hamile kaldim simdi 68 kiloyum ama 18 haftamdayim cokmu aldim ben ya herkes cok almisin diyo ama
1.65 boyum biseyde yemiyom cok ama aldim kiloyu nasil oldu bende anlamadim

Bende spor yapmak istiyoruuummhic vaktim olmuyor ama yaaaaa.

ya benimde çok olmuyor işten git eve yemek vs ama en azından bi 15 dak hiç yapmazsam bel hareketlerini yapmaya çalışıyorum. değilse belden basene doğru bi ağrı giriyor gece bile uyuyamıyorum. bende yürüyüş yapmak istiyorum ama kar çok ya bi bahar gelsede bol bol yürüsek :)

Son düzenleme:
Kizlar yaaaa ben 58 kilo hamile kaldim simdi 68 kiloyum ama 18 haftamdayim cokmu aldim ben ya herkes cok almisin diyo ama

doktora sorsan fazla almışsın der ki bence de fazla ama bünyeden bünyeye değişiyor demek ki..(30 kg alan tanıdığım var)
bak bana doktor dedi ki akşamları saat 8den sonra kesinlikle yemek yeme dedi kilo aldırır dedi ama benim eve gitmem 7 yemek yap otr derken 8i baya bir geçiyor..
meyve çok tüketme dedi..meyve aşırı kilo aldırır dedi..çok meyve,tatlı türü şeyler tüketiyor olabilir misin?masum gibi görünür ama şeytandır dedi meyve...

Merhaba canım seninle aynı durumdayız;bende 58 le hamile kaldım Boy kilo hatta hamilelik haftasına kadar aynıyız:)Hatta dr uma sordum kullandığın vitamin yapar gün aşırı almaya başla dedi(elevit)anormal bir durum olmadığını söyledi.Akşam ekmeği kesebilirsin,çikolata pasta börek bebeğe faydasız onları kes dedi.İştahımı biraz azalttı...

günaydın
biraz cok almışsın gibi canım
ama yine de normal sayılıyor..
dikkat et :)))

merhaba arkadaşlar. konuyla biraz alakasız ama ben size bişey danışmak istiyorum. internetten bebek bakım çantası aldım. geldiğinde gözüme büyük geldi. http://www................/bebek-ba...ebek-bakim-cantasi-istiridye-grisi-28118.html buçanta işte. bebek için büyük çanta idealmidir. yoksa değiştireyimmi yarına kadar iade şansım var, acemiyim bu konularda ilk bebeğim çünkü yardımcı olurmusunuz. boşuna almış olmayayım.

Selam kızlar ve tatlı bebişler
Elif hemen hemen aynıyız senle ben 62 ile başladım, bugün itibariyle 72 olmuşum.... evet bazıları çok alıyor sanırım. Ben fazladan çok birşey yemiyorum aslında sabah kahvaltı yapar oldum mecburen, aksi halde yollarda baygınlık geçiriyorum. Dr sordum sakın aç çıkma diyor. sonasında da normal öğunler ... farklı olarak sadece meyve 2-3 tane gün içinde yemeye çalışıyorum o kadar.

Bu arada benim yüzümde lekelenmeler var inşallah geçerler fena halde kafayı takmış durumdayım, sırt ağrısı, kabızlık hep var zaten, birtek artık daha rahat uyuyorum, hamile yastığı hediye etti bir arkadaşım inanılmaz işe yarıyor tavsiye ederim.
Cumartesi dr gidicem sorucam tabi bunları.

Kızlar Şubat annelerini okudum biraz herkes çok kilodan yakınıyor ama millet doğumdan sonra 10-15 kiloyu hemen vermişler, genel olarak sezeryan görünüyor ki 38. haftalarda hep doğumlar. Normal yapanlar çok az geldi bana.
Herkese sağlıklı güzel bir gün olsun

aynen bende o durumdayım cnm.63 kiloyla hamile kaldım şuan 72 oldum boyda 1.65 herkes çok aldın diyor ama ben düzenli besleniyorum neyse bebişlerimiz iyi olsunlarda nasıl olsa veririrz kuzum

kılar dünden beri cok akıntım var.
Sizde de var mı?

2-3 gündür cok koşturuyorum hastanelerde cok yürüyorum ondan mıdır acaba?:44:

Bu arada Anketi gördünüz mü kız ve erkek sayısı eşit:)))))

Günaydın canlarrrr :) İçinizdeki meleklerle keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle! 2 gündür yazamıyorum yoğunum bu aralar hepiniz iyisinizdir inşallah! Bu arada oznur60 duanı okudum canım Allah kabul etsin. Benim cimcime bir hareketli ki sormayın, yarın sağlığı sıhhati nasılmış öğreneceğiz bakalım. randevu aldık yarına ayrıntılı usg için. o yüzden tuanazehra duanı şimdiden okudum canım yarın fırsatım olmaz diye.

Benimmi sorunum çıkmadı canımmm :)...4 aydır kanamam vardı..Şükür ki şu 10 gündür herşey normale döndü...Sadece yemeğe ve wc'ye kalktım neredeyse...Neyse geçti inşallah ve seninde geçecek...
Ben daha hiç birşey almadım bebişe 2,5 hafta sonra kontrolüm var ufaktan o gün başlarım diye düşünüyorum...
Benim evim müsait cnm oda yapacağım ama 7. ayda falan alırız herhalde...Ama ufak bir beşikte yanıma lazım yani yatak odama..

Maşşallah senin cimcimene Sağol canım ağzına sağlık allah razı olsunn

artık yatmanı gerektiren bi durum kalmamış ama dimi?? özüne döneceksin:)inşallah sağlıkla doğsunlarda ..
sen liste yap sanada alırıs gitmişken:):)

Ufak ufak kalk ama zorlama dedi...9 Martta ayrıntılıya gelene kadar demişti ammmma velakinnn ben yatmayı bırak oturmak bile istemiyoruuuum :)
Çok tşk. ederimmm :)

Merhaba :) İzmitten birilerinin olmasına sevindim bende kıyafet sorununu o pasajdan çözdüm.

Bebek alışverişi içinde yer tavsiyelerini beklerim canım

Slm.larrr..Bu topikte karşılaştığım 4. İzmitlisinizzz
Doğum tarihimiz aynı...Son gittiğimde 27 Temmuz demişti dr.um...Siz hangi dr.dasınız ?

ya kızlar bişey sorcam netten okudum biraz bebeğinizin odasını ilk etaptan itibaren ayırın diyor sonra zor olur diyor. arkadaşım hiç ayırmamıştı ilk doğduğunda yanına aldı 2 yaşına geldi hala ayıramadı ne zaman ayırsa kıyamet kopuyor çocuk alışmış banada ayır hemen ağladıkça odasına gider emzirirsin diyor. annemde ilk 6 ay bari yanında tut diyor. odanizada bi beşik al uyku çok tatlı olur gitmeye üşenirsin odasına her ağladığında onun odasına gitmektense orda emzir diyor. of kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…