2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

yok tatlım 9 ay değil 10 aydan hesaplanıyor. Zaten 9 ay demezler, 9 ay 10 gündür gebelik ya Sen 9 aydan hesaplıyorsun. 9 ayını dolduruyorsun 36. haftada sonra artık gün bekliyorsun. Kimi 36. haftada doğum yapıyor, kimi 38. haftada zaten 40. haftada doktorların söylediği tarihte doğum yapan %5 lik bir kısımmış. Yani sen 22. haftalık gebeysen 5 ayın bitmiş 6. ayının içindesin...

Hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi cnm

Son düzenleme:
mettgul dün medicine hospital hastanesine gittiğini yazmıştın sormayı unuttum bende oraya gidiyorum. sen hangi doktora gidiyosun

mettgul dün medicine hospital hastanesine gittiğini yazmıştın sormayı unuttum bende oraya gidiyorum. sen hangi doktora gidiyosun

Hale kayıran'a gidiyorum.

Yalnız şunu da söyleyim cnm doğum için orayı düşünmüyorum sadece ayrıntılı ultrason için. Çünkü medicana hospital asya'da doğum yapanlar pek memnun değil. Doğum odaları kötüymüş. Ben Rabbim nasip ederse hayırlısıyla özel umut hastanesinde doğumu düşünüyorum. Arkadaşım orada doğum yaptı odalar otel odası gibiydi çok güzel ve inanılmaz ilgilendiler aklında bulunsun.

Son düzenleme:
Merhaba :) İzmitten birilerinin olmasına sevindim bende kıyafet sorununu o pasajdan çözdüm.

Bebek alışverişi içinde yer tavsiyelerini beklerim canım

slm bir izmitliyle daha tanışmak güzel ben henüz tam bir bebek alışverişine çıkmadım ama ara sıra çıkıp dolaşıyorum pınara ve ulugazi okulunun arkasındaki dükkanlara bakıyorum ufak tefek şeyler aldım iki aya sonra asıl alış verişe çıkıcam o zaman uygun gelen yerleri yazarım sende kendi baktığın yerleri yazarsan sevinirim

canım kremin fiyatı nedir? hamile yastığı almayı düşündüm de bacak arasına konulacak yeri çok ince geldi bana ya baktığın bir marka var mı?

cnm sanırım 25 tl civarıydı hatırlayamadım belli bir marka yok cnm kafamda anne bebek mağzalarına gittiğimde bakıcam

konu buraya taşınmış yeni görüyorum ya ne zamandır girmiyordum
kazenin yazısını okudum en son:))

benimde oğlum olcak listeden silinmişim gerci ama olsun:))

Adı inşallah Yağız olcak :))

maşallah cnm hayırlı evlat olur inş

bana sanki bebek pek rahat edemez gibi bütün gece :26:

inş bir şey yoktur cnm ben henüz yaptırmadım

bende çok tırsıyodum ama korktuğum kadar olmadı... hatta bütün gün kolumu oynatamam sandım ama sadece iğne biraz yaktı sonra hemen unuttum...

aynn ama akşam ağrı başladı hala ağrıyor

maşallah cnm hayırlı evlat olur inş

uu bebek yağı damlatmak bilmiyordum tşk ederim denicem

benim dr um mart başı çağırdı beni ben o zaman 23.haftamda olucam geçmi kalıyorum ben yani şimdi bir yanlışlık mı var acaba :26:

bende bugun çok feci sırt ağrısı çektim ki hala çekiyorum normalmiş bu tarz ağrılar

allahım ne karmaşa yaşıyoruz hangi ay kaçıncı hafta bi çözümleyemedik

ben varım canım, normalde olan bi ağrı diil ama dimi? özellikle yatarken falan seni kıpırdatmayan döndürtmeyen bi ağrımı? doktor olur dedi bol süt iç dedi bana ama ben içmiyorum doğru dürüst.son gittiğimde kalsiyum yazdı,daha kullanmadım bakiim düzelirse sölerim

sitenin bütün tatlı güzel hamişlerine ii uykular, melekler korusun sizi ve bebişinizi sabaha kadar başucunuzda..

benimde barsak ların da parlaklık var dedi. bende 2.düzey ultrason nu bekliyorum. ins sonuçlar iyi çıkar.benim randevu 23 haftaya geliyor.ins bir sorun olmaz.

Son düzenleme:

nickin saatkulesi olsa tam İzmitli olurmuşsun Bende henüz birşey almadım yaza kadar bitirmek lazım.Benim bildiğim yeni açılan mammio var yürüyüş yolunda perşembe pazarına giderken.Güzel ürünler var.Ncityde e-bebek ve sanat sokağına girmeden altay bebek diye biryer var.Buralarda güzel ürünler bulabilirsin.Yeni yerler öğrenirsem yazarım canım :)

Ahh canim hamilelikteki tek sikintim bas agrisiydi.o bitti sag kalca agrisi basladi.egilmeye calis.ozellikle wc ye gidince agri basliyor egildigin icin.varsa banyodaki tualeti kullanmaya calis.yavas yavad azaliyor benimki.bitkac haftaya birsey kalmaz sanirim insallaahhh.buyukler ne olsa ya usutmussun diyor ya da ince giyiniyon diyor.bizimkiler de oyle

Günaydınlar :)

kızlar ben şuna bakıyorum sırt ağrısı için çok yapamıyorum ama yinede faydası oluyor tavsiye ederim :) Ebru Şallı - Hamile Pilatesi - YouTube

günaydınnnnn...

Son düzenleme:
Canım duanı okudum allah kabul etsin...

Günaydın güzel anneler nasılsınız bakalım bugün oldum iğnemi sabahleyin kolum ağrıyor ya çokmu uzun sürer kızlar bunun ağrısı kolumu hareket ettiremiyorum nerdeysee bide kan aldılar o çok fena acısı sabah sabah iğne oldum yaa 25 martta tekrar gideceğim gene aşı olacakmışımmm

Son düzenleme:
günaydın güzel anneler ve bebişleri umarım iyisinizdir :))
oznur60 kuşum duanı okudum Allah kabul etsin inşallah ...
sevgiler

Günaydın anneler ve bebekleri Ben 1 hafta sonra tetanoz aşısı vurulucam birde 4 lü ultrason için doktordan randevu aldım.3 hafta sonraya bakalımm hayırlısı sanırım çıkan sonucuda 1 gün snra kendi doktoruma göstericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…