2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Taytı bulana ALLAH razı olsun koca kışı taytlarla geçirdim desemyalan olmaz
Bir de triko elbiselerle Ayyyy ben de hamile pantolu almak istiyorum
Lcw den 3 pantolon bi kapri aldim.yanliz normalde 36 giyiyorum ama hamile pantolonlarini biraz buyuk yapiyorlar.34 beden tam oluyor.internet sitesinde surekli indirime giriyor.outlet bolumu de var internette.hemen geliyor da.

aminnnn... sağlıkla kavuşalım inşallah...

Kizlar ayrintili ultrason hangi haftada yapiliyor.kontrolum 19+3 de o zaman gidince alirmi ki ayrintiliya.5 boyutlu renkli cihaz ile bakiyor normal gittigimizde.ayrintili farkli cihaz mi oluyor.

bence yaratmaz... kolun biraz acır o kadar... bende tetanoz aşısı oldum ertesii gün ayrıntılı ultrasona girdim...
bu arada bizim kızımızın adı Ayliz oldu..:26:

anladım canım dr arıyorum ulaşamıyorum
bide bu tetanozdan cok tırsıyorum:18::18:
ayliz ismi cok guzelmıs bu arada ekledım canım
benımde aylin

benımde aylin

bende çok tırsıyodum ama korktuğum kadar olmadı... hatta bütün gün kolumu oynatamam sandım ama sadece iğne biraz yaktı sonra hemen unuttum...

bende çok tırsıyodum ama korktuğum kadar olmadı... hatta bütün gün kolumu oynatamam sandım ama sadece iğne biraz yaktı sonra hemen unuttum...

ya ben aynı gün sabahı sağlık ocağına gittim aşı oldum tetanoz,arkasına kan verdim.kan tuttu bayıldım filan..aç gitmiştim..ordan çıktım hastaneye gittim ultrasona girdim tekrar kan verdim afp testi yaptırlar bana...bir şey olmuyor yani...bunlar yapılana kadar da hep açtım....bu arada afp testi yapılan var mı?*

Son düzenleme:
merhaba hamile olduğumu ilk öğrendiğimde ağustos annelerine yazdım geç yumurtlamam olduğu için ama normale dönünce ve temmuz annesi olduğum kesinleşince takip etmemiştim bi daha.. artık aranıza katıldım kızlar önceki konşmaları takip edemedm pek ama k.bakmayın.bide buranın çok acemisiyim.18+4 teyim ve bi paşam olucak...

benımde aylin

Grafcim beni de ekler misin listeye? Sat 16 ekim bursada yasiyorum ilk bebegimiz ve kiz olucak:) tahmini d. T. :20 temmuz ama ismine karar veremedik henuz tesekkurler simdiden:)

Merhaba hanimlar,

Kiyafet alisverisleri baslamis gordugum kadariyla:)

Benimde hamile kıyafetlerie ihtiyacım var ama tesettürlü olduğum için pantolon giymiyorum, bende hamile etegi arayışındayım ama maalesef hic bi yerde yok ancak netten alabilirim oda olurmu olmazmi diye bekliyorum bakalim yada uzun elbise alcam galiba,

Aramızda tesettürlü hamişler varmı aceba nerden alışveriş yapıyolar

evet bence de su çok önemli benim kalçalar başladı çatlamaya kötü görünüyor ya

hoşgeldin canım ben de fazla katılamıyorum ama aklıma atakılan bişey olduğunda soruyorum yardımcı oluyorlar arkadaşlarım sağolsunlar, sorun olunca çekinme fazla katılamıyorum diye candır onlar

Canım ben de kapalıyım hamile pantolonu ve üzerine uzun tünik giyiyorum yazın da yazlık elbise giyerim pantolon çok yakıyor çünkü. ay yaz gelse kızlaaaaar

bişi sorcam, günde iki bardak süt ve bi kase yoğurt yiyen varmı???

sütü kesin içiyorum ama yoğurt yemiyorum bazen ama tam bi peynir canavarıyım :)
aslında günde 1 lt içmemiz gerekiyorumuş.

Kizlar ayrintili ultrason hangi haftada yapiliyor.kontrolum 19+3 de o zaman gidince alirmi ki ayrintiliya.5 boyutlu renkli cihaz ile bakiyor normal gittigimizde.ayrintili farkli cihaz mi oluyor.

20 de ve 22. hafta diye biliyorum ben hatta 24e kadar yapıyorlarmış. ben 20. haftada yaptırdım normal ultrasyonda baktı hatta sordum 3 yada 4 boyutluda daha mı iyi olur birde onunla bakın diye yok dedi o sadece renkli gösterir fark olmaz dedi. ama ben 22. haftada başka bi doktora daha yaptırtmak istiyorum. 5 boyutlu hakkında fikrim yok

Canım ben de tesettürlüyüm ama pantolon giyiyorum üzeriye tuniklerle, sana tavsiye edebileceğim bi site var. Gerçi bu tesettür sitesi değil ama uzun elbiseler de vardı, diğer sitelerde genelde kısa elbiseler var. ben burdan birkaç birşey aldım, hem çabuk gönderiyorlar hem de kaliyesi fena değil.
.:: ISSIL Hamile Giyim Dünyasi | Hamile Giyim Markalarinin Bulustugu Nokta. ::."hamile giyim

Bu arada ben bir de ferace almak istiyorum, ama renkli yani siyah olmasını istemiyorum, ferace kullanananız oldumu

Eki Görüntüle 637547 Eki Görüntüle 637548

Nasil monnisum buyumus mu

Niye ters cikiyor anlamadim.yukleyince ters donuyor
yesinler senin gobişini kııııııızzzzzzzz benimkide aşağı yukarı bu kadar yaw

evet canım ben kahvaltıda 1 kaşık nesguikle süt içiyorum. bardağım biraz devasa,350gr alıyo. akşamda yatarken içiyorum bir bardak. gün içindede yada akşam yemeğinde 1 kase yoğurt, cacık yada ayran takılıyorum. gazlı içecekleri tamamen bıraktım. bi tanede maden suyu içiyorum hergün. bide bol su. yani kısaca durmadan yiyor ve içiyorum

canlar
şimdi ben 4 mart'a detaylı ultrason ıcın randevu aldım
sabahtanda tetenoz aşısı için aile hekimliğine gidicem
endişem şu ikisinide aynı gunde yaptırmam sorun yaratır mı?
canım ben heray ayrıntılıya gittiğim için bişey diyemicem. korkudanda daha aşıya gidemedimzaten. ama bi sorun olmaz diye düşünüyorum. açlık tokluk durumunu bi araştır uzun sürerse ve aç olman gerekiyosa ayrıntılı için sana sıkıntı olmasın onu ayarla yeter bence.

canım bende kapalıyım ama etek giyemeyenlerdenim ben. bacaklarım çok uzun olduğundan rahat edemiyorum ve kendimi toplayamıyorum. bide üşüyorum ayrıca pantolonla tunik yada hırka tarzı giyerim günlük olarak daha rahat ediyorum normaldede. hamileler için bol paça pantolonlar var onlara bi bak istersen. ben hamile eteğine pek rastlamadım çünkü,pantolon olduğu belli olmayan kesimler var. kapalıların işi bi tık daha zor gerçekten.

doktorumla az once konusabıldım
sabhatan tetanoz aşısı yaptırmamın hıcbıs sakıncası yokmus detaylı ultrason için
detaylı ultrason 200 tl
normal dr muayne ücretide 75 tl vericem

Ben olsam etmem canim cunku biraz hor kullanilmis oluyolar o yuzden saglamlik konusunda takilirdim biraz

Beni bu bebek arabasi konusu cok yordu. Tam simdi hallettik bu isi diyoruz. Bir problem cikiyor.. concord neo cok istemistim 1759 den 975 e dustu. İki ayri joker magazasina gittik. birinde sadece teshir vardi istemedim onu. digeri baska magazalardan istetiruz kapali kutu dedi. guvendik siparis verdik. Acilmis kutu geldi.. off yoruldum bu durumdan yaa..

Ben olsam etmem canim cunku biraz hor kullanilmis oluyolar o yuzden saglamlik konusunda takilirdim biraz

Duruay87 sen aldin mi bebek arabasini ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…