2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

akıntıdan kaynaklanan bi kaşıntı olabilir... hemen enfeksiyona yorma... bendede olmuştu sık çamaşır değiştiriyorum (günde 2-3) ve giymeden ütülüyorum... sende deneyebilirsin... çünkü zaman geçtikçe bu akıntılarımız artarak devam edicek...

tamam evet yanıma koyarsam belki olur deniycem canım evet bide wc kısmı var dışarı çıkıcaksam yine içemem de evdeysem içerim herhalde:):) bende 2 3 kilo aldım belki daha az alırım böylece.)::)

bişi sorcam, günde iki bardak süt ve bi kase yoğurt yiyen varmı???

Annem ben 6 yaşından beri ne süt ne de yumurta tüketiyordum taa ki kızçeme
gebe kalana kadar.Fakat yumurtayı da omlet şeklinde sık sık tüketmeye başlayınca
vücudum senelerdir unuttuğu maddeyi şimdi istemez oldu ve kurdeşen(ürtiker)
şeklinde kasıklarımda döküntüye neden oldu.Kaşıntı üstüne kaşıntı üzerine kremde
süremiyorsun yanıyor doktor eczanede hazırlanan bir krem verdi ve 3 günde bitti
Ben de yumurta yemeyi bıraktım.Onun yerine herşeyi tüketmeye çalışıyorum
Gelelim süt olayına ilk başlarda sütü çok zor tüketiyordum hatta kusa kusa
Kayınvalidem sağolsun türk kahvesi at azıcık içine dedi şimdi her akşam içmeye çalışıyorum
ama bir bardak.Balık tükettiğim gün içmiyorum bu kadar..Ama kaşar peynirini elime alıp
ısırıp ısırp yiyorum,lor peyniri de kaşık kaşık tam bir peynir canavarıyımmmmm akşam yatttığımda eşime
iyi geceler demeden alacağı peynirleri ısmarlıyorum

bende oyleyim canim gece bile surahimi ayirmiyorum yanimdan gunde 5 litre falan iciyorum garanti
oooo tavan yapmışsın valla:):) 5 litre içersem bende uçarım herhalde,hehe:)
ama herkesin bünyesine göre, demekki ihtiyacı var senin vücudunun yoksa içemezdin. helal sana diyorum

ben 5 lt içsem gece kesin altımı bezlemem geerekebilir :26:

:)))) Allah iyiligini versin canim ben normaldede asiri su icen biriyim zaten bi iciste 2,3 bardak iciyorum ama su cok faydali gercekten bu yasima kadar tek sivilcem ciktigini hatirlamam

ya evet bende süt içemediğimden lor-beyaz peynir-kaşar peyniri ve yoğurt tüketiyorum hergün bolca... sütün boşluğunu doldururmuki...

:)))) Allah iyiligini versin canim ben normaldede asiri su icen biriyim zaten bi iciste 2,3 bardak iciyorum ama su cok faydali gercekten bu yasima kadar tek sivilcem ciktigini hatirlamam

benim de çıkmadı ama yok 5 lt beni bozar... böyle bile gece kırk kere uyanıyorum...

oooo tavan yapmışsın valla:):) 5 litre içersem bende uçarım herhalde,hehe:)
ama herkesin bünyesine göre, demekki ihtiyacı var senin vücudunun yoksa içemezdin. helal sana diyorum

sen yinede olabildigince tuketmeye calis canim cunku hamilelikte onemli gunluk yeterli suyunu alman lazim ve bunu idrarinda anlayabiliyosun idrarin acik renkse eger gunluk yeterli suyunu almis oluyomusun bir sitede okumustum

bende kaçıyorum , biraz hamile pantolonu bakıcam umarım bu sefer bulurum bulamazsam kafama göre bişe yine tayt alıcam:):)
hepinizi seviyorummm

sen yinede olabildigince tuketmeye calis canim cunku hamilelikte onemli gunluk yeterli suyunu alman lazim ve bunu idrarinda anlayabiliyosun idrarin acik renkse eger gunluk yeterli suyunu almis oluyomusun bir sitede okumustum

ama vitamin hapları alıyoruz... bunları kullanırken idrarımızın açık renk olması mümkün değil ki

bende kaçıyorum , biraz hamile pantolonu bakıcam umarım bu sefer bulurum bulamazsam kafama göre bişe yine tayt alıcam:):)
hepinizi seviyorummm
Taytı bulana ALLAH razı olsun koca kışı taytlarla geçirdim desemyalan olmaz
Bir de triko elbiselerle Ayyyy ben de hamile pantolu almak istiyorum

canlar
şimdi ben 4 mart'a detaylı ultrason ıcın randevu aldım
sabahtanda tetenoz aşısı için aile hekimliğine gidicem
endişem şu ikisinide aynı gunde yaptırmam sorun yaratır mı?

canlar

bence yaratmaz... kolun biraz acır o kadar... bende tetanoz aşısı oldum ertesii gün ayrıntılı ultrasona girdim...
bu arada bizim kızımızın adı Ayliz oldu..:26:

canlar
Bende şimdi randevu almak için sisteme girdim. Ama eşimle konuşim kendi için uygunsa benle gelebilicekse alıcam randevu canım. Dr bana 13ünde gel dedi 23. hafta oluyor ozaman 22. haftadan sonra diye biliyorum. aşı içinde 20. haftada yapılıyor ben cuma gitmeyi düşünüyorum:26:

bence yaratmaz... kolun biraz acır o kadar... bende tetanoz aşısı oldum ertesii gün ayrıntılı ultrasona girdim...
bu arada bizim kızımızın adı Ayliz oldu..:26:
Ayliz çok farklı bi isim canım anlamıda güzelmiş.. Adıyla yaşasın

Mrb kizlar uzun süre oldu girmiyeli kanamam oldu şu an kesildi ama icerde kan pihtisi var surekli kontrole gidiyom 2 gun once profa gittm bebege ayrntili bakti iyiydi ama sanki bebegin bagrsaklarnda hafif parlaklk var dedi 20. Haftada ayrintili usgye gircm inş.geçer de rahatlarm siz ayrintili usg yaptiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…