2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Maasallah canim. Evdeki tartida bizim de fark 11.500 gr di. Kiyafet agirli tarti farki war tabi. 600 gr eksik ciktigina gore dogru olcume yakin.
Off yine bayram yaklasti icim buruk yineeeee

Ruza sütün nasıl gerçekten
Ben işyerinde sagiyorim da sanki azaldı

DİŞTENDİR..

Maasallah canim. Evdeki tartida bizim de fark 11.500 gr di. Kiyafet agirli tarti farki war tabi. 600 gr eksik ciktigina gore dogru olcume yakin.
Off yine bayram yaklasti icim buruk yineeeee

ayy deme öyle.. üzüldüm şimdik.. ben geçen bayram buruktum, bu bayram çok mutluyum.

Nbiosunz bacilar yapilck is cok enerji yok bu hayat ck zor batsn bu dünya wawe byramda size gelem mi gtck yerm yok. Ruzam dügmeye ck sewndm gözünaydn bacm. Yne yazarm teldn bu kaar oluo öperm

eneee siz benim arkadaşlığımı kabul etmişsiniz ve bir sürü fotonuzu gördüm ya, hepiciğinizin maaşallahı var,çok güzelsiniz Allah çirkin bahtı versinbebişlerinizi ayrı ayrı öptüm

Nbiosunz bacilar yapilck is cok enerji yok bu hayat ck zor batsn bu dünya wawe byramda size gelem mi gtck yerm yok. Ruzam dügmeye ck sewndm gözünaydn bacm. Yne yazarm teldn bu kaar oluo öperm

9 gün tatilde topla enerjini, dönüşte bititrirsin tüm işlerini.. baklava açamam ama kalbimi açarım gel misafirim ol

baklava demişken baklava hazır alıcam, yanına da kendim yapabileceğim kolaycıkkkkk ama güzel bi tatlı tarifiniz var mı ????

Canım yaaa üzüldüm
Bazen yapiyolar bole sipalar
Olan bize oluyo tabi
Calisiyomusun sen?

Yok bidenem calismiyorum daha dogrusu calisamiyorum el sanatlari öğretmeniyim halk egitimlerde ismeklerde 1.5sene çalıştım sonra kocacim istemedi calismami bende calismiyorum ev hanimiyam evde full time çalışıyorum

DİŞTENDİR..

ayy deme öyle.. üzüldüm şimdik.. ben geçen bayram buruktum, bu bayram çok mutluyum.

Isal ya karni agriyodu heralde bilmiyorum ama kabustu böyle bekledik sabaha kadar eşimle

Selam kizlarrr naabeerrr...kan ter icinde kaldim yarim saat gec kaldim diye kiyameti kopariyo velet 3 ü gecmicek..hseyin bolt gibi kosa kosa geliyorum eve hergun..c&a ya ugradim cok guzel seyler var bebek icin kiyafet kombinleri falan super yakininda olan baksin derim lcw falan hikaye kaliyo yumusacik sonucta alaman markasi fiyatlarda uygun..kocccamannn bebek reyonu var hem kizlara hem erkeklere hirka bere corap falan aldim..

Ruzacim conemmm iyiki dogmusun nice saglikli senelere sevdiklerinle..o dügmeyide sakla büyünce bak b*kunda boncuk buldum dersin

Ferdacim bundan sonra hep duscekler alis ne tomografisi..

Bizimkide dun yurutecle yere cakilmis yuz ustu yanagi mosmor oldu..basamak gibi bisey var kv mutfaginda hizini alamamis..hooop bacaklar yukarda surat fayansta..yapcak bisey yok Allah buyuk bisey yasatmasin..

Vavemm iyi hatirlattin bende boyu sorcaktim bizimkide 2 aydir 73 cm uzamiyo yavasladimi artik nedir..kiloda 9.200 ama benim gozume daha toplu geliyo..kilo almasin zati fitigim var kaldiramiyom:86:

Son düzenleme:
ferda hocaam nassın
Sağol datlum biraz geç oldu kusura bakma :) Çıkıciim şimdi, tatilin bahtiyarlığını idrak etmenin halecanları içinde oturgaçlı götürgeçe binip haneme yollanıciim Ondan önce vakit bulabilirsem pantolon bakmam lazım, yakında pijamayla işe gelicem

Canım arada oluyor böyle yaa niyeyse, inşallah bu gece ve sonrasında rahat eder. İlla ki var bir sebebi de biz anlayamıyoruz. Bizimki de biraz mızmız, neden anlamadım. Dün akşam düştü de korktu ondan mı uyanıyor diye aklıma geliyor benim de. Belki böyle sebepleri de vardır uyanmalarının.

ferda nın repunun falan fotolarını göremedim ama
Canım vardı benim kaldırdım, bir ara taze taze çekip tekrar eklerim

Ruzam oh nihayet hadi gözün aydın! Biz böyleyiz işte, bebişin kakasındaki boncuğa hep beraber sevinebiliyoruz, var mı bizim gibi anne grubu haa

baklava demişken baklava hazır alıcam, yanına da kendim yapabileceğim kolaycıkkkkk ama güzel bi tatlı tarifiniz var mı ????

Geçmiş olsun canım yaa, bizim bebişlere de geldi mi dalga dalga geliyor valla, Allah beterinden korusun Evet artık boyları eskisi kadar uzamıyor galiba. Bizim babannemiz almış bayramlıklarını, benim bakmama lüzum kalmadı Koca da beğenmiyor zati bişey alınca orası öyle burası böyle diye, ben de kendime bakayım barim.

Ulen disarisi sicak evin ici soguk ne yapcagimi sasirdim..kombiyi acsam terliyo kapasam hasta zaten..hayat beni neden yoruyosun

Bosver bende kac aydir hep velede calismaktan kendime hic bisey almadim ama bu ay acisini cikardim..Sende al kendine ciciler

Canım sütlü irmik tatlısı filan yapabilirsin, dilimleyip koyarsın yanına. Tarif dersen bir kere yaptığımı hiç beğenmemiştim, vaveye sor onda vardır Ya da yine şerbetli diyorsan şekerpare yapabilirsin, o da kolay.

benim de surekli dusuyor, 1 haftadir kendi birakiyo ellerini sonra dusup duruyo iste.

ben de erkek kardesime desifre oldum insallah girip incelemez bak ogluuum okuyosan iki elim yakanda
trye gelince erkekler icin huggies kullandim baya iyi geldi bana. bu arada nice yillara
ferda nın repunun falan fotolarını göremedim ama

artik kendini gostermeyenlere ben de gostermiyorum fotolarimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…