2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Benim demem severkenkine degil her zaman gel annem
aglama annem
efendim annem
Canim annem
Cicim annem
Vs vs

:KK47:neden annem diyormuş yaa o annesi mi büyük konuşmuyorum ama ben bir daha annem dersen
getirmem kağanı derim tehdit ederim
:KK53:
g
erçi benim kv demez diyemez....:KK47:

:KK47:neden annem diyormuş yaa o annesi mi büyük konuşmuyorum ama ben bir daha annem dersen
getirmem kağanı derim tehdit ederim
:KK53:
g
erçi benim kv demez diyemez....:KK47:

Eneeee birakin desin len onlar dedi diye annesimi olcaklar:44:

Benimki hep annem der oğlum der daha hic ismiyle hitap etmedi:KK53:

Kizlar oglum calar saatlerin arkasindaki kucuk plastik dugmeyi yuttu... Hem de esimin gozu onunde, hem de da ha once de o dugmeyi agzina almisken ve parmagimla cikardigimi gormusken..... Doktorunu aradik sikinti olmaz dedi. İnsallah olmaz, cok korkuyorum. Oglumun bana dogum gunu hediyesi bu oldu..hem sinirden hem uzuntuden agliyorum.. :KK43:::KK43:

aman canım geçmiş olsun bişey olmazz ben de düğme yutmuşum küçükken kakadan çıkar

Kizlar oglum calar saatlerin arkasindaki kucuk plastik dugmeyi yuttu... Hem de esimin gozu onunde, hem de da ha once de o dugmeyi agzina almisken ve parmagimla cikardigimi gormusken..... Doktorunu aradik sikinti olmaz dedi. İnsallah olmaz, cok korkuyorum. Oglumun bana dogum gunu hediyesi bu oldu..hem sinirden hem uzuntuden agliyorum.. :KK43:::KK43:
Bence en guzel hediye yutup bisey olmamasi. Simsiki saril ona. Bak goruceksin oglun gunden gune saat gibi tikir tikir mutlu edicek seni... Goz kirpma smiley

Bence en guzel hediye yutup bisey olmamasi. Simsiki saril ona. Bak goruceksin oglun gunden gune saat gibi tikir tikir mutlu edicek seni... Goz kirpma smiley

aleyna bebeim çok havalısın,böle kımseyle muhattap olmamalar filan,taşı gediğine koymalar,uwwww çok iisin,cool hatun:KK51::KK51::KK37:

tubişim de gelmiş gitmiş bile :KK19:

benim mesai başladı. ben gider uyuyup kalırsam misafir olarak aranızda olucam :KK53:

purçak, aleynaa kültürlü bacım alengirli lafları war hem cool takılıyor :KK53:

tubişim de gelmiş gitmiş bile :KK19:

benim mesai başladı. ben gider uyuyup kalırsam misafir olarak aranızda olucam :KK53:

purçak, aleynaa kültürlü bacım alengirli lafları war hem cool takılıyor :KK53:

öyle cnm ben taaa sürreelden onu anladıydım zaten,azcık şiddet eğilimi filan var,müge anlıya fılan da bayılıyor ama renklı bı karakter,kimlere kollarımızı açmadık şurdan ona da açarızz,severiz onu da:KK51::KK51:

Bituful ve bebeği öksüren diğer anneler;
Az önce bir arkadaşımla konuştum,bebeği uzun zamandır öksürüyormuş,biri boza içirmesini söylemiş.günde 3-4 çay kaşığı ver demiş ara ara.arkadaşım çok faydasını görmüş.bebeğin öksürüğü geçmiş.benîm de hemen aklıma sîz geldiniz.uçurum hemen kızlara dedim.

Rucacim dgum gunun kutlu olsun simdiden öperim.
Tubicim iki turlu de agri yapar. Nihayetinde iyilesecek iki turlu de.hayirlisi olsun
Purcak 1 gun de olsa hic kesintisiz uyumadi mi?
Aleyna sewdim seni sık sık gel .
Pitiful picakla beni :KK53:
Esterabim hosgeldin, o elektrik kesintileri tuhaf gelir ama alisirsin.batman da kaldigimiz köyde en az 3 gun elektrik olmazdi.su 10 gün kadar.. hey gidi gunler..sunu da yasamadim dedigim sey yok gibi.. topunuza derim ki yasadiginiz yerlerin imkanlarin kiymetini bilin.. cocugum hangi ilde okula baslayacak diye turlu ayrintilardan uzaksiniz..polemik cıkmasın burdan :KK53:

Bugun hava cok guzel esim evde olunca yuruduk biraz..iyi geldi..
burda kesinti pek olmazmışta,ısı merkezi yapılıyo yeni.kaloriferler yanmadı hava buz gibi tüm lojmandakiler de haliyle ısıtıcılara yüklendi,elektrik tesisatı da lojmanların çoook kuvvetli!!! olduğundan sonuç bu:KK43: vallahi kendin her türlü alışmaya çalışıyosun da olan çocuklara oluyo :/

offf geçmiş olsun canım,çok tırsıyorum böyle şeylerden,şükür bi sıkıntı yokmuş..

canım bn emzirmeden uyutamıorum,nehırın herseyı emme üzerine kurulu,mız mızdır emer keyfı yerıne gelır,uykuya dalarken emer,beni özler emer.. yanı senın anlıycan düzenini ve alışkanlıklarını tamamen değiştirmem gerekır kı,bn de o sabır şu uykusuzlukla ve tahammulsüzlükle yok.. o yuzden emzirmeme gb bi ihtimalı aklıma bıle getıremıorum..
burçak,bi ara yükliycem geniş vaktimde, size özel:KK76: tabi yükleme konusunda yardım alıcam sizden, zira kadınlar kulübünde bu tarz şeyleri bi kerede tak diye yapamıyorum:KK15:

benimki de genelde emerek uyuyo,annem ben yokken uyutuyo ama beni gördüğü an memede uyumak istiyo.emzirmeyi bıraktığımızda napıcaz, nasıl bi yöntem izliyciz ??

uyandı demek cadı :KK14: benim ki de uyanacak bekliyorum. eşim de göreve gitti kim teselli etcek beni :KK53:
şehirdışı görev mi,ahhh o görevler çok sıkıcı.seninki neciydi ?

bizim de ctesı aşı,korkuorum valla bu aşılardan..

burda ikinci kez sordum 9.ayda da varmış diye, aşı yok.12.ayda yapılacak dediler.neden böyle farklılıklar var ya, napsam ki:26:

Bituful ve bebeği öksüren diğer anneler;
Az önce bir arkadaşımla konuştum,bebeği uzun zamandır öksürüyormuş,biri boza içirmesini söylemiş.günde 3-4 çay kaşığı ver demiş ara ara.arkadaşım çok faydasını görmüş.bebeğin öksürüğü geçmiş.benîm de hemen aklıma sîz geldiniz.uçurum hemen kızlara dedim.

Himm ilginc bi alaka kuramadim ama denemek lazim..40 yil sigara icenler gibi öksuruyo hiriltili hiriltili:KK53:

burda kesinti pek olmazmışta,ısı merkezi yapılıyo yeni.kaloriferler yanmadı hava buz gibi tüm lojmandakiler de haliyle ısıtıcılara yüklendi,elektrik tesisatı da lojmanların çoook kuvvetli!!! olduğundan sonuç bu:KK43: vallahi kendin her türlü alışmaya çalışıyosun da olan çocuklara oluyo :/

şehirdışı görev mi,ahhh o görevler çok sıkıcı.seninki neciydi ?

lojmandayız deseeeeeneee çakaal :KK53: lojmandakilere bişeycik olmaz halkın elektriğü kesilir oradakilerin kesilmez. biz lojmana girememiştik. zaten 3 daire wardı. dışarısı daha güvenliydi ayrıca. karakola yakındık ama. ateş mateş anladın sen onu :KK37: az başımız ağrımadı G3 lerin sesinden :KK51:
şehir dışı görevi değil canım, pusuya gittiler. eşim jandarma :KK51:

X