2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ruzacm uzulme burcak in dedigi gibi nefes almasinda sıkıntı yoksa endise etme diskilamayla atacak.

Esra bana trip atmayin walla bir atarlanirim gelmem bir daha :63:

Purcak su an uyutuyorum oglani.esime dedim erkek erkege bir konusun bu gece rahat uyusun :KK53: esim aldi karsisina konustu dedi bele böele :86: bakalım sonuc ne olacak sabaha o besikte ben yatakta olabilecek miyiz :86:

bızimki de eşime cok naz yapar oldu,o etrafta oldu mu daha cok aglıo,hep bı mızmız bı şımarık,hastalandıgından berı kaç gecedır altını değiştirirken bı aglamalr fılan babasına gıtmeler.. altını değiştiriorum babası yanımda al benı die,kurtar dıo sankı sıpa:KK37:
bu gece eşim dışarda arkadaslarıyla birlikte,bildiin eski mutlu bebek,gayet güzel daldi uykuya hiç ağlamadı filan,belkı bu gece bnmkı de uyur yavrum,belkı bu gece o gecedir:KK37::KK37:

Gece emzirmeseniz olmazmi?? Yalniz gunduz emzirseniz yada sadece bi kere emzirseniz nasil azalcak kalkmalari gorceksiniz..burcsk senin icinde gecerli

canım bn emzirmeden uyutamıorum,nehırın herseyı emme üzerine kurulu,mız mızdır emer keyfı yerıne gelır,uykuya dalarken emer,beni özler emer.. yanı senın anlıycan düzenini ve alışkanlıklarını tamamen değiştirmem gerekır kı,bn de o sabır şu uykusuzlukla ve tahammulsüzlükle yok.. o yuzden emzirmeme gb bi ihtimalı aklıma bıle getıremıorum..

Selam kizlar

Bugun iste ilk gunumdu cooook Ozlemmisim isimi ve arkadaslarimi :)))))))))

Kzda uyudu simdi offfff birazdan uyanirrrr :KK43:((((

Ruzaaaaaaaa musmutlu yillarin olsun cnm iyi ki dogmusun tey tey :KK64:

Eeee Ne ne yok ?????:KK54:

canım bn emzirmeden uyutamıorum,nehırın herseyı emme üzerine kurulu,mız mızdır emer keyfı yerıne gelır,uykuya dalarken emer,beni özler emer.. yanı senın anlıycan düzenini ve alışkanlıklarını tamamen değiştirmem gerekır kı,bn de o sabır şu uykusuzlukla ve tahammulsüzlükle yok.. o yuzden emzirmeme gb bi ihtimalı aklıma bıle getıremıorum..

Iste 1 hafta falan ugrasman lazim tabi sabirla..sanada yazzık:KK53:

elacım çookk geçmiş olsun cnm bnm.. inş bıran önce toparlanır,şuan kilosunu düşünme ,zaten hersey düzene gırınce o da alır kilosunu,önemlı olan sağlığı,sağlığına kavuşsun da bıran önce..:26:

İnşallah canım Sağol iyi dileklerin icin..

günaydınn canlarım...
artık yetişemiyorum sanırım çok gelemiyorum beceriksiz smile

vee uykuyu çok seviyorum gece de gelemiyorum hayatt beni çok yordu
akşama eltime gitcez,9 yıldır çocuğu olmuyordu meğeerse miyom varmış iki
tane,işin garip tarafı bunca doktor görmedi sonunda benim doktorun muaynehanesine
gitti de o söylemiş ameliyat olcak
:18:patoloji sonucu iyi çıkar inşallah,:KK43:

Genelde miyomlarin cogu zararmis canim ve eltine yapilan gormemezlik banada yapilmiati yeni evlendigimde kanamam cok oluyordu ve hamile kalamiyordum gittim kac yere bi seneyi doldur oyle gel dediler kanamama ilac verip gonderiyolardi yok bişey diyolardi megersem polip varmış ki polipler daha tehlikeliymis miyomlara gore aldirdim temiz cikti cok şükür sonrada bi kac tedavi dua falan hamile kaldim merak etmeyin bişey olmaz inşallah:KK16:

Gunaydın kızlarr
Tubacım katılıyorum valla aynen. Bende yetişemiyorum artık.bi geliyorum sayfalar almış başını gitmiş.en çok ta vave, burçak,beatiful sayfaları işgal ediyor yaaa:KK53::KK53: sürekli yazıyolar sürekliiiiii
eşim gripti 2 gundur evde yatıyor, çocugun gözüyle uğraşırken. Bide o çıktı diyordum ki;dün oğlumda hastalandı ishal olmuş burun tıkalı, off gece nasıl geçti anlamadım sabahı ettik yani.bide ratovirüs yaptırık o kadar ishal olmasın diye.muz verdim ıhlamur veriyrm.giderken burun açıcı alıcam.yarında yıldırım doruk fatih beyden randevu aldım ona götürcem, hem de gözünü sorucamm.ishal i için neler yapabilirim başka??

Benim oglanda bi haftadir ishal iki kere dr goturdum reflor bizde hic ise yaramadi canim.biogaia diye bi ilac kullaniyoruz bide zinco verdii demir icin isall olunca malum büyük insan bile halsiz kalıyor cok kötü oluyor duzelir ins geçmiş olsun:KK54:

yarın benim doğum günüm bu arada.. :KK16::KK16::KK16:

Nice nice mutlu huzurlu senelere oglunla esinle ailenle beraber Allah mesut ettin..:KK66:

Kaça girdin bu arada :p
Kizlar benim kv kizima surekli annem annem diyo öyle hitap ediyor yani. Benim de bu durum canimi sıkıyor sizce kuruntu mu yapiyorum. Bi kez de uyardim üstelik. Once anne desin sonra kime diceni yani doğrusunu ogretirmis.
Moralim bozuldu bende olsun simdi doğrusunu öğrensin babaanne diye sev dedim 10 saniye gecmeden iki kez annem dedi yine kizima.
Esime söyledim inat yapmiyodur agiz alışkanlığıdir diyo.

Canim benim annem yok kayinvalideminde bi oglu iki kızı var kizlarindan 5tane torunu var hep anneanne diyolar benim oglumuda severken annnesinin yavrusu falan diyodu hayir sen babaannesin dedim olsun anneside olim babaanneside dedi hem o bana cocuklardan duyup anneanne der babaanne demez ki dedi sen babaannesi diye seversen babaanne der dedim anneannesi sen degilsin dedim bozdum biraz severken hep kaciriyodu önceden bende hep duzelttim babaanne diye simdi babaanne diyo oda artik seninkide duzelir canim merak etme ama arada uyar güzelce sadece :KK19:

Kizlar oglum calar saatlerin arkasindaki kucuk plastik dugmeyi yuttu... Hem de esimin gozu onunde, hem de da ha once de o dugmeyi agzina almisken ve parmagimla cikardigimi gormusken..... Doktorunu aradik sikinti olmaz dedi. İnsallah olmaz, cok korkuyorum. Oglumun bana dogum gunu hediyesi bu oldu..hem sinirden hem uzuntuden agliyorum.. :KK43:::KK43:

Benim gorumcemin ogluda para yutmustu dr patetes haslamadi yedirin dedi 3gun sonra kakadinda çıktı cnm teleslanma bişey olmaz inşallah:KK19:

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kizda cok babaci oldu dun arkadaslarla kiz kiza sohbete gittim kizimla esim ilk kez basbasa kaldilar ama esim ustesinden gelmis ilk kiez altini degistirmis oldu dun :))))):KK51::KK9:

Zaten geceleri hep babasi uyutuyooooo zilli babayi gorunce beni unutuyooooo uvey anayim sankii :))))

:KK52:

Purcak belki bu gece sen ümidi kesme :KK53:

Bitiful canim bzim ki emme olayi ile ilgili degil bence. 6.5 ay kesintisiz sabaha kadar uyudu. Ne olduysa o zamandan sonra oldu.gunduz keyifli ama gece yatinca basliyor huzursuzluk.yarin asimiz war bir de yaaaa

Benim kizda cok babaci oldu dun arkadaslarla kiz kiza sohbete gittim kizimla esim ilk kez basbasa kaldilar ama esim ustesinden gelmis ilk kiez altini degistirmis oldu dun :))))):KK51::KK9:

Zaten geceleri hep babasi uyutuyooooo zilli babayi gorunce beni unutuyooooo uvey anayim sankii :))))

:KK52:

bnmkı artık kaçmaya çalışıo nehirden,paçasına yapışıp kitliyor,o da şey dıo nehıre kızım ben babanım annen orda ,hadı anneye gıt anneye:KK37::KK37: cıdden o olunca bana yüz vermıyor,bu hallerı bu zamandan başlıyo mu acaba,erken dııl mı yaa..

Purcak belki bu gece sen ümidi kesme :KK53:

Bitiful canim bzim ki emme olayi ile ilgili degil bence. 6.5 ay kesintisiz sabaha kadar uyudu. Ne olduysa o zamandan sonra oldu.gunduz keyifli ama gece yatinca basliyor huzursuzluk.yarin asimiz war bir de yaaaa

bizim de ctesı aşı,korkuorum valla bu aşılardan..

Dun kizi krese birakirken ilk kez boynuma smski sarildi beni birakma der gibi ve aglamkli alllahim ne yapacagjmi sasirdim aglamamk icin hmn kactim ama uzun bi sure o sahne ve kizimin sesi kulagimdan gitmedi offfff cok zor ama alismk zorundayim bunada sukur :KK43:

Bituful iyiydi cnm sohbet muhabeet geyik cooookkk iyi geldi valla is bnaaa cnm :KK52:

X