2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sağol canımcım...

sağol hayatım. hoşgeldin sen de... özledik valla..

ah ne bileyim.. niye doğurduysa benim anam beni.. ben utkuyu niye doğurduysam o da ondan doğurmuş.

Eneee seninkinin ismi utku mu ne kadder güzel..herkes bugun kutlamis ben yarin kutlicim

Son düzenleme:
Kizlar benim kv kizima surekli annem annem diyo öyle hitap ediyor yani. Benim de bu durum canimi sıkıyor sizce kuruntu mu yapiyorum. Bi kez de uyardim üstelik. Once anne desin sonra kime diceni yani doğrusunu ogretirmis.
Moralim bozuldu bende olsun simdi doğrusunu öğrensin babaanne diye sev dedim 10 saniye gecmeden iki kez annem dedi yine kizima.
Esime söyledim inat yapmiyodur agiz alışkanlığıdir diyo.

Bence de aliskanlik canim. Dert etme. İsterse sana dayi dedirtsinler , O bebisin bir tek biolojik annesi var o da sensin. Gerisi tirt... Sakiz patlatan smiley.

ben de bebegim olali beri arkadaslarin bebegini annecim diye seviyorum istem disi

Benim demem severkenkine degil her zaman gel annem
aglama annem
efendim annem
Canim annem
Cicim annem
Vs vs

esterabim fotograf yükle de gül cemalini görelim yavrum hoşgeldin bu arada

Rucacim dgum gunun kutlu olsun simdiden öperim.
Tubicim iki turlu de agri yapar. Nihayetinde iyilesecek iki turlu de.hayirlisi olsun
Purcak 1 gun de olsa hic kesintisiz uyumadi mi?
Aleyna sewdim seni sık sık gel .
Pitiful picakla beni
Esterabim hosgeldin, o elektrik kesintileri tuhaf gelir ama alisirsin.batman da kaldigimiz köyde en az 3 gun elektrik olmazdi.su 10 gün kadar.. hey gidi gunler..sunu da yasamadim dedigim sey yok gibi.. topunuza derim ki yasadiginiz yerlerin imkanlarin kiymetini bilin.. cocugum hangi ilde okula baslayacak diye turlu ayrintilardan uzaksiniz..polemik cıkmasın burdan

Bugun hava cok guzel esim evde olunca yuruduk biraz..iyi geldi..

cnm şuana kadarki en iyi gece skorumuz,2 uyanma,bu da istanbulda arkadaslarlaydık,koca gün arabayla oradan oraya gıdıldi,saatlerce açık havada kaldı filan,o şekilde böle oldu.. bunun dışında bnm ii gece olarak gördüklerim genelde 4 uyanmalı olanlardı,onlarda 6. ay aşısının bı hafta sebepsız ateş yapmasıyla uçtu gitti.. deliksiz uyku nerdeee,biz nerdee

Kizlar oglum calar saatlerin arkasindaki kucuk plastik dugmeyi yuttu... Hem de esimin gozu onunde, hem de da ha once de o dugmeyi agzina almisken ve parmagimla cikardigimi gormusken..... Doktorunu aradik sikinti olmaz dedi. İnsallah olmaz, cok korkuyorum. Oglumun bana dogum gunu hediyesi bu oldu..hem sinirden hem uzuntuden agliyorum.. :

cnm hiç üzülme senın mesajını okuyunca ben de hemen bızım doktoru aradım,ki kendısıne guvenırım,eger nefes alıp vermesınde bır sıkıntı yoksa öksürmesi yoksa hiç endişelenmeyin,muhtemelen kakasıyla dışarı atıcaktır,böyle şeyler çok oluyor dedi.. korkma lütfen bak endişelenecek bişe yokmuş,ağlama lütfen

Benim demem severkenkine degil her zaman gel annem
aglama annem
efendim annem
Canim annem
Cicim annem
Vs vs

canım annelerimiz nerde duracağını biliyor ama ahhh bu kaynanalar da bir öğrense...ben de sinir oluyorum benimkin kuzum,yavrum diye seviyor...ama kötü niyetli düşününce kızıyorumiyi niyetli düşününce de seviyor torununu yazık diyorum...nasıl olsa annesi biziz canım üzme kendini

ruza ağlama canım.bi sıkıntı olsaydıoğlun iyi olmazdı...kakayla çıkarır endişelenme.purçak da aramış dr u o da bişey olmaz demiş...
bu arada doğum gününü şimdiden kutlar öperim

Ruzacm uzulme burcak in dedigi gibi nefes almasinda sıkıntı yoksa endise etme diskilamayla atacak.

Esra bana trip atmayin walla bir atarlanirim gelmem bir daha

Purcak su an uyutuyorum oglani.esime dedim erkek erkege bir konusun bu gece rahat uyusun esim aldi karsisina konustu dedi bele böele :86: bakalım sonuc ne olacak sabaha o besikte ben yatakta olabilecek miyiz :86:

Ruzacim gecmis olsun hicbirsey olmaz merak etme..onemli olan bogazinda kalmamasiymis kucuk biseymis zaten diskiyla atar gider o..mide o kadar guzel planli biseyki yabanci maddeyi taniyip ogutmeye bile ugrasmadan direkt bagirsaklara atiyo..hepimiz biseyler yuttuk..yegenim yakasindaki altini yuttu hemde ignesiyle beraber Rabbim koruyo onlari üzulme

Gece emzirmeseniz olmazmi?? Yalniz gunduz emzirseniz yada sadece bi kere emzirseniz nasil azalcak kalkmalari gorceksiniz..burcsk senin icinde gecerli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…