2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ben telefon dan yanitla yapamiyom galiba google play store dan indirdim kk yi ama beceremiyorum resimleri de göremiyorum

Bu arada bulasik makinesi fotosunu ben cekmwdim kv lerin evi halasi cekmis

günaydınn canlarım...
artık yetişemiyorum sanırım çok gelemiyorum beceriksiz smile

vee uykuyu çok seviyorum gece de gelemiyorum hayatt beni çok yordu
akşama eltime gitcez,9 yıldır çocuğu olmuyordu meğeerse miyom varmış iki
tane,işin garip tarafı bunca doktor görmedi sonunda benim doktorun muaynehanesine
gitti de o söylemiş ameliyat olcak
:18:patoloji sonucu iyi çıkar inşallah,

Gunaydın kızlarr
Tubacım katılıyorum valla aynen. Bende yetişemiyorum artık.bi geliyorum sayfalar almış başını gitmiş.en çok ta vave, burçak,beatiful sayfaları işgal ediyor yaaa sürekli yazıyolar sürekliiiiii
eşim gripti 2 gundur evde yatıyor, çocugun gözüyle uğraşırken. Bide o çıktı diyordum ki;dün oğlumda hastalandı ishal olmuş burun tıkalı, off gece nasıl geçti anlamadım sabahı ettik yani.bide ratovirüs yaptırık o kadar ishal olmasın diye.muz verdim ıhlamur veriyrm.giderken burun açıcı alıcam.yarında yıldırım doruk fatih beyden randevu aldım ona götürcem, hem de gözünü sorucamm.ishal i için neler yapabilirim başka??

canım benimki de pek fenaagece gündüz sabır diliyorum sürekli,
ishal için reflör aldık biz doktorumuz reflör hastası

muz mercimek pirinç yoğurt bildiğim bunlar haa bi de şeftali çook geçmiş olsun
laa vavee bituful bucak sizi yönetime şiikaaayet etcem

Işbaşında misin memursun daha ne yaw. Ben 7:30 da işbaşı yapiyom offff ya memur olmak isterdim ama kazanamadim kpss yi

evet canım çok şükür ben 9da işyerindeyim 3.5 dada çıkıyorum ama süt iznimden dolayı
yoksa sabah 8.30 akşam 5.30 çalışıoruz yaşın geçmediyse uğraş tekrar dene kpss yi olmaz deme bak ben geçen sene
ilahiyat 1 i bitirdim şimdi 2 yi okuyorum 2 çocukla hemde işte çalışıyorum azmin elinden bişey kurrtulmaz
hiç birşey için geç değil ama çok çalışmak lazım sabah akşam yatarken uyurken rüyanda bile çalışacaksın öyle oluyor bu işler

Son düzenleme:
Selam kızlarr! Dün akşam abim geldi, uzun süredir yurtdışındaydı, dolayısıyla Fatih beyin uyku saati 11'i geçti o yüzden yazamadım, hatta gece de kalkamadım :)

Vave Özcan Deniz'in filminin orijinal versiyonunu seyret bak o daha güzel hemi de Kore filmi :) A Moment to Remember.

Ya şu hatunun da iyi ki bacakları güzel her yerde açmasa olmuyor heralde illa gözüne gözüne sokacak milletin

Tutku ben de fatih beye goturuyorum kizimi iyi bi doktor

Purcak nettin sabaha kadar kac kere kalktiniz hadi kapisalim ne deeesin
Ruza da kafama furdu sisirdi senin yüzünden :86:

Esra cok seker kzin maasallah.benimkilerin de bulasik makinesiyle epey resmi war
Eylem ne is yapiyorsün ?

bıgun bıgun o gun gelecek ve ben buraya gelipo kızım deliksiz uyudu diicem,her gece bizimkine sence bu gece o gece midir bu gece delıksız uyuycam mutlu gece midir dıe soruorum

koru benı ruzam gecelerı cok saldırgan oluolar bunnar

sürekli yaziciim daa çok anlatıciim,herşeyden bahsediciimm,bunların hepsini ben yapiciimm,her mesajda benden bahsedılmelı,her konuya yetişmeli,herşeye cvp vermelıyım

ya işe gelmem gerekti,rapor yazmam lazım,evden nehır bırakmıo,bari tükkana gidem de kafamı toparlıyam dedım kı,benım muhteşem memurum,canım yıldızım,dökmüş büroyu bayram temizliği yapıomuş,şuan elektrık süpürgesı çalışıo,allahım nasıl bı yerde çalışıorum ben yaa

datlummm dikişsiz daha az ağrıyacağını düşünüyorum:26:
korkuyom laaa :18:

ağrı konusu aynıdır sanırım. dikiş yerine onda da klamp takılı olacak sonuçta. gerçi senin için nasıl rahat edecekse öyle yaptır.

geçmiş olsun canım. inşallah sonuçlar iyi çıkar da bebeği olur. Allah isteyen herkese nasip etsin.

eşine de geçmiş olsun canım. ben de muz şeftali ishali keser diye biliyorum. patates haşlaması da.. bi götür bakalım. ne diyecek.

Son düzenleme:
Hakkaten Burçak nerde calisiyon sen

şimdi kurum adı vermemeye çalışıorum o yuzden azcık karışık yazıciim
bı kamu kuruluşunun rehberlik biriminde psıkolgum bebeım,büromuz kurum dışında bır apartman katı gb bi yerde olup gayet sessız nezih bir yerdır,ıkı oda bı salon vardır,ayrıca ara sıra menemen bıle yaptıgımız bı mutfagımız vardır,sadece kurumda ben uzman oldugum için ,eger bana gelecek randevu yoksa böle elktrık süpürgesı açılıp cam fılan silinir,gerektgnde burdakı memurlar evlerı gb takılır
hatta farkettım kı bn işe gelmeyınce amir de işe gelmıo,kendımı buraların müfettişi gb hissettim,arayıp sorsam mı acaba nerdesınız uleyynn die

Eylemsevcan
Canim ben resim öğretmen iyim ama isimi atanamadigimdan yapamıyorum ama bana sorarlarsa sayisal tabi yapamam kpss ye dershaneye giderek hazirlandim ama iste olmadi

biz bu sabah aşı olduk kızamık aşısı paşamı ölçtük biçtik 9,475 gr 73 cm olmuş 1 ay 6 gün de 500gr almış iyi bence....tosunum ağlamadı bile afferin kuzuma...bende kan verdim gitmişken...dr.adetlerimi sordu tık yok deyince gebelikte bakalım dedi allah korusun bende anormallik var oğlana hamile kaldığımda menepozdaydım ama dedim ve çok tırstım 2.aydan beri hapla korunuyorum dedim ama o pis şüphe yedi beni sonuçlar yarın 15.00te dedi dr.inşallah birşey yokturda günaha girmem durup dururken

bide benimbüyük oğlanın geçen ay yanlış dişini çektiler hemde kalıcı dişini çektiler aynı gün cerrahiyle yerine koydular her hafta kontrolü var.geberesiceler git gel mahfolduk bugünde oraya gideceğiz bide......

maşallah kuzuna canım..

oğluna da çok üzüldüm... nasıl öyle bi hata yapıyorlar ya... şikayet etseydin keşke..

Saol canm.pirinçli bişeyler yapayım.eve gidiyorum şimdi parkın birinde bi banka oturdum sırf cevap yaZabılmek için:))

Tutku ben de fatih beye goturuyorum kizimi iyi bi doktor
Evet canım yazmıştın hatırlıyorum, bi deniyelım bakalım bikaç kişiden daha duymuştum.baya yoğun bi doktormuş.

Purçakkkkk sen beni sevmiyon mu sebmezsen; seni o büronda, delilsiz ortadan kaldıriciimm

eşine de geçmiş olsun canım. ben de muz şeftali ishali keser diye biliyorum. patates haşlaması da.. bi götür bakalım. ne diyecek.

Saol canım.eşimide postaladım bugun işe.ondan bulaştı zaten çocuğaa. Bebeler hasta olmasın yaaa herkeşş olsun onlar olmasınnn inşşş:)))

canım yaa o nasıl bi hatadır öyle? Ya telafisi olmayan bişi olsaydı.? Allah şifa versin cnm.sanada sabırr.bebeğinede. Maşallah

hahaha taam sakin ol,seviom seni, sus otur yerine

bu tutkudan ve bitufuldan korkmaya başladım ben. hep gözdağı hep gözdağı... :18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…