2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hahahhahaha bittim ben sıpaya bak ya tam hintli bu bakışlar filan oyy küçük hintli yerim seni

annesi yazık limonla naptın çocuuua ben de deneyeyim yarın yüz ifadesini merak ettim

Senin oğluşun resmini görünce ben de benzetmiştim zaten Şimdi de astı dudakları uyuyor :)

Ay noluyo ya. Okurken asabım bozuldu:) Ben de olabılır normal dogum sonrası fln der herkes dıye dusunuyodum. Napayım ıstemıyorum ıstemeden olunca bana gunah degıl mı. Evet buyuk bı sorun bu bılıyorum. Neyse su tatıl de gelsın sımdı ıs guc yorgunluk coluk cocuk öff aman yaa ne zor bu ısler

şaka bi yana canım ama dogum sonrası dedigin hadi ilk 2ay -3 ay olsun ama 6 hatta 7.aya girdi bebeler yavrum senin ki dogum sonrasını aşıyo artıkın :26:

seksin günahı olmaz dermişimmmmmmmmmmmmmmm

şaka bi yana canım ama dogum sonrası dedigin hadi ilk 2ay -3 ay olsun ama 6 hatta 7.aya girdi bebeler yavrum senin ki dogum sonrasını aşıyo artıkın :26:

seksin günahı olmaz dermişimmmmmmmmmmmmmmm

Acaba esımı artık sevmıyo muyum dıye dusunmeye basladım. Bosanma fıkrı aklıma gelır oldu ama asla ıstemem kızımı babasız bırakmak ıstemıyorum ama esımle ıyıce uzaklastık. Kavgamız gurultumuz pek olmuyor dısardan bakan bırı herseyı normal gorur ama herkes bırbırını bosvermıs gıbı bı garıp olduk. Umarım gecıcıdır umarım duzelır(

neden acaba ? canım bu soruların cvbı sende eşini ve evliligini gözden geçirmeye sorgulamaya varmış senin olayın basit bi cinsel istesksizlik degil gibi :26:inş.hakkında hayırlıısı olur canım inş.herşey yoluna girer ve eskisinden daha mutlu olursunuz ...

karakter olayından bahsedince karakter olarak eşlerinizle birbirinize benziyor musunuz?
biz zevkler konusunda epey zıttız.. tek benzeyen yönlerimiz düzenlilik, titizlik, neşe, fedekarlık, çılgınlık

Biz de zıtız aslında biraz. Bizimki çok planlıdır, son dakika işlerini sevmez. Bütün makine mühendislerinde olduğu gibi mantık küpü. Ben sürpriz taraftarıyım. Hemen arızaya bağlar, ben daha sabırlıyımdır. Dışarı çıkmayı sevmez, koy önüne 50 tane yabancı film onları izlesin. Ben de hiç olmazsa beraber bir yürüyüş yapmayı isterim. Neyse çocuktan sonra biraz daha açıldı. Aslında zevklerimiz de benzemiyor ama ortak bir şeylerimiz var sevgimiz dışında. Galiba aynı dili konuşup aynı şeylere gülebilmemiz.

Bu arada şu an arabada Kastamonu'ya doğru ilerlemekteyim, Bolu'yu geçtik galiba. Ben leyleği havada gördüm bu sene evde durduğum yok:)

Hamılelık oncesı gayet ıyıydı sorun yoktu

bence cinselligin olmamasi ikinizi de bu duruma getiren..
araya sogukluk girmis, hamilelik oncesi iyiydi diyorsun, hormonlar, dogum, yeni bir hayat derken adapte olmakta zorlanmis olabilirsin, ama esini bile olmasa cinselligi arzulaman gerekirdi simdiye kadar. bence yardim almalisin. esin icin degil kendin icin.

zamanla tekrar rayina oturur, yeter ki sen basla :)

ben 1 klerecik bile olmadımbeklemekten yoruldum artık

ben bir küçük çaydanlığım kocaman karnım varrr

ben bir küçük çaydanlığım kocaman karnım varrr
bir yanımm da ağzımmm bir yanda kolummmm varrr
bir yanımm da ağzımmm bir yanda kolummmm varrr
kaynayınca fokurrr fokurrr eğersin başımıııı
içersin çayınıııııı
lıkır lıkırrrr lıkırrr lıkırlıkırlıkkkk

hayırlı olsunnn
karakter olayından bahsedince karakter olarak eşlerinizle birbirinize benziyor musunuz?
biz zevkler konusunda epey zıttız.. tek benzeyen yönlerimiz düzenlilik, titizlik, neşe, fedekarlık, çılgınlık
bizim zevklerimiz benzer kısmen,konuşmadan gözlerimizle anlaşabiliyoruz,
konuşmazken bile çok şey paylaşıyoruz,
ben herşey planlı olsun isterim eşim tam tersi
amaaaa kahkahayla gülmeye ikimizde bayılıyoruz
evimizde gülme eksik olmuyor çok şükür

babasının kopyası aslında hint filmleri baya popüler son zamanlarda, izlemedin mi hiç

adı ne canım minik hintlinin?Addden önce ben merak edeyim
ben bu muhteşem şarkı ile veda ediyorum sizlere see you

emrah özellikle filmleri neşe kaynaklarımdan biri hayat felsefem

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eNlQylgp9L4#at=54

emrahhh biricik aşkımmmm
türk filmlerine bayılırım bilmediği film çok azdır
ahu tuba,banu,oya filmlerini sevmiyorum tek
gerisi fulll hafızada

canım bebeğiniz tüm vaktinizi alıyor olabilir mi?konuşmaya bişeyler paylaşmaya bile
vakit bulamıyorsanız,kişinin cinselliği istememesi çok normal,bence önce birlikte vakit
geçirmeye çalışın,herşey düzelecektir,
mesela benim eşim zaten çok yoruluyorum oğlumla uğraşıyorum uykusuz kalıyorum diye
fedakarlık çook yapar beni oğlunu nefsinden önde tutar(peygamber gibi adam walla)
ama biz sorun yapmıyoruz cinselliği böylede mutluyuz seviyoruz birbirimizi wakit olursa da
değerlendiriyoruz ama çok da wakit olmuyor

saron adet oldun mu canım?adet olmadan da sanırsam hormonlar tam düzelmiyor
tecrübe diyelim
hormon istemezse kız nasıl zornan yapsın kiiii

kızzz eşinle bile olmasa ne demekkk........ bende de mi bir tuhaflık varr:44:

maş. hayırlısı olsun dişiniz ,valla ben de sürekli bakıyorum ama hala yok bi nane
sağolasın herkese günaydın ,gece güzel kaynatmışsınız bizim kız bi süredir ayağa kalkma çabası içerisinde ,ben yan yatıyorum gövdeme tutunup ayağa kalkıyor sıpa duruyor öyle ayakta emeklemeden ayağa kalkacak gibi çünkü emekleme çabası yok hep direk ayağa kalkma çabası var ,oğlan sürüne sürüne öteye beriye balık gibi atlayıp zıplıyor çok feci bir şekilde ,işini hallediyor sürünerek ,kız ise sürünme derdinde değil ,direk olayı bitime peşinde bakalım maçı kim kazanacak

benim eşim de aynen yorgun olduğum zamanlarda çok anlayışlıdır sağolsun..
bebek çok vakit alsa bile sevişme denen olay sadece bedenen değildir, ruh birlikteliğidir aynı zamanda..sevgi denen olay bitmemişse bir şekilde devam ettirmek gerekir. istemiyorsa zorla olmaz ama evliliğin yürütülebilmesi için bu ihtiyaçlar da ön planda olmasa bile tamamen arkaya da itilmemelidir derim(saron için söylüyorum). 1-3 ay belki normal denebilir ama 7 ay isteksizlik devam ediyorsa yardım almak gerekebilir..
2 çocukla o kadar iş güç arasında ben hallediveriyorum o işi

benim eşim de aynen yorgun olduğum zamanlarda çok anlayışlıdır sağolsun..
bebek çok vakit alsa bile sevişme denen olay sadece bedenen değildir, ruh birlikteliğidir aynı zamanda..sevgi denen olay bitmemişse bir şekilde devam ettirmek gerekir. istemiyorsa zorla olmaz ama evliliğin yürütülebilmesi için bu ihtiyaçlar da ön planda olmasa bile tamamen arkaya da itilmemelidir derim(saron için söylüyorum). 1-3 ay belki normal denebilir ama 7 ay isteksizlik devam ediyorsa yardım almak gerekebilir..
2 çocukla o kadar iş güç arasında ben hallediveriyorum o işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…