2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

merhaba
1.iki tane yastık var.kafası çok terliyor.gece sürekli değişimli kullanıyorum.incecik yastıklar
2.hayır beslemiyorum
3.altını almıyorum alışmasın diye.uykusuda kaçabilir
4.iyi olmaya çalışıyorum:)

1. Yastıksız yatıyor canım
2. Gece uyanmadığı olmadı ama uyanmasa beslemem ben de uyanmam:)))
3. Kaka yapmadıysa değiştirmiyorum
4. İyi diyelim iyi olalım

Geçmiş olsun canım inşallah düzelir Rabbim dermansız dert vermez her şey yoluna girer merak etme:)))
Âmin canım oğlum eve geldiğimde hemen gülmeye başlıyor üstümü değiştirip elimi yıkamaya gidince ağlamaya başlıyor tekrar gittim zannediyor yanına gelinceye kadar ağlıyor bakıcıya alıştı onda sorun çıkarmıyor ama sabah ben giderken içim gidiyor ailemden birine baktırsaydım gözüm bu kadar arkada kalmazdı herhalde bunada alışırız

Benim hala dökülüyor canım ne kadar süreceğini ben de merak ediyorum ama 1 ay öncesine göre daha az dökülüyor

ben sabaha kadar bebe pışpışlayan sonrada işe giden kategorisindeyim sanada tünaydın

Ne hissettiğini tahmin edebiliyorum canım yazını okuyunca oğluma bakmaya gittim hemen
ben zaten ek gıdadan hep korkuyordum hiç heveslenmemiştim

ay ben çok yaktım cevzeee.. allah korumuş da yangın çıkmamış bacım geçmiş olsun.. ben 1 ay önce oğlumu yıkayacaktım banyoyu ısıtırken bornozu tutuşturdum :18:

hmm ben istanbuldayım. :44: gerçi kızıma annem bakıyo da. ben sadece Yurt dışında olur zannediyodum iyiymiş.
yok burda da var öyle yerler
teşekkür ederim amin ..
benim kızın tüm parmakları ağzında zaten ondan da oluyor olabilir ama geçen de olmuştu sanırım alerjik olabilir ya da çok mu yedirdim bilmiyorum

sağolasın aman yaa şu ek gıda işi çok poktan çıktı bee yaa

Misafirlerim gece 12 de gitti.

Merak edenler olmuş, eşim yemeklerden birini söz verdiği gibi 1 gün önceden yaptı, birine de yardımcı oldu.

Eşimi yardım lazım mı diye arayan kadın, aradığına pişman oldu herhalde, iftara 1 saat kala geldi, sürekli yardım rica ettim ondan kızartma işlerinde (en sevmediğim iştir)

bu arada 30 kişi gelmedi, iptal edenler oldu, 2si çocuk 22 kişi geldi

yemekten sonra şerbet servisi, tatlı servisi, çay servisi (türk usulu çayı çok seviyorlar) misafirler gittiğinde ayaklarımı hissetmiyordum nerdeyse.

bir de oğlum uyuyamadı, küçük çocuk(5 yaşında) zıplayıp oğlumun yatağına bi inip bi çıktığı için

kısacası atlattık. Ama şu an hala yıkamam gereken bir sürü bulaşık var

reklam tam zarar yaa, özellikle mi yapıyolar nedir

İnce bir yastıkla yatırıyordum başı yassı olmasın diye ama son 2 aydır, yastıkta bazen duruyo bazen yatağın alt bölgelerinde geziniyo uyurken.

Gece uyanmasa diye bir durum söz konusu olmadı henüz

Değiştirmiyorum, zaten gece çok yapmıyor.

İyiyim senden naber

azaldı benim dökülmesi, akıyordu resmen.

ben yiyorum cips falan arada, kolayı zaten sevmem, misafirlikte falan belki yarım bardak. ama hergün az kafeinli bol sütlü bir bardak nescafe içerim ben de çok unuttum boş suyla cezveyi, aman süt unutma da, o resmen kömüre dönüyo,mutfaktan çıkan karadumanları gören biri itfaiyeye haber verebilir

22 kişi yaa ordu gibi ben oturtucak sandalye ağırlıycak tabak bulamazdım canım kızartmayı yaptıracak birini bulmana sevindim keşke gelenlerden bulaşık konusunda da yardım alsaydın 20 kişiyle çabuk biterdi kolay gelsin canım bir çırpıda biter inşallah
ben de çok çaydanlık cezve unuttum ama gercekten en kötüsü süt oldu

Ilginc ya nasil rahatsiz olmadan yatmis oyle islak islak kiyamam..bizimkide agiz dolusu kusuyo zorlarsam burnu falan hep doluyo ama idare ediyolar kendilerini artik kafalarini falan ceviriyolar hemen, eskisi gibi korkmuyorum..

yastık kullanmıyorum
gece uyanmazsa beslemem
kaka yapmazsa degışmem zaten yapmaz hiç
İç güveysinden hallice

Çok döküldü saçlarım çok uzun dalgalı idi kestirdim 4 aylıkken artık dökülmüyor kesin çözüm

Bebegi hasta olan bütün annelere geçmiş olsun allah şifa versin

ya tabak çatal bardak herşey sorun oldu, tekrar tekrar yıkadık bazen hem su, hem şerbet, hem meyvesuyu, hem çay bardak mı yeter

bulaşıkları 1.5 saatte bitirdim resmen, omuzum ağrıdan kopuyo şu an

ben de keçeyle ilk denememi yaptım, daha yapıştıramadım gerçi, yapıştırıcım yok

he yoooo millet nerdesiniz kimseler uğramamış

abimin eşi yani yengem oluyor kendisi öğleden sonra sancılarından ötürü doğuma almışlar sancı wermişler üstüne hala bekliyoruz :18: :18: allah kolaylık verir de aksilik olmazsa inşallah gece yarısına kalmaz hala olacam

burdayım vaveyla çok güzel keçeler maşallah hello kty ye bayıldım çok yakışır senin cimcimeye

delikız geçmiş olsun nsıl oldu büşra inş.iyidir nazar degdi çocuga iki dirhem bir çekirdek giydirdin iftara götürdün koca bacaklıyı nazar degdi işte

repuu atlatmışın iftarı hadi oldu da bitti maşallh keçene bayıldım oglanın adı arif mi ?

bende oturuyom kös kös bugün pazara gittim dilim dışarda geri geldim susuzluktan konuşamaz haldeydim kızıma çorap aldım kendime bluz aldım gerisi de kör bogazı doyuracak malzemer işte

delikız senin banttan bulamadım beya pazarda

amaaannnnnnnnnnnnnnnn rabbim saglıkla dogumlar nasip etsin bir nefesde kurtarsın gelininizi ve dogumda olan cümlesini
aminnnn.....

bende iki kız halasıyım çok güzel halalık halaaaaaaaaaaaaaa diye arkanda dolanmıyolar mı bayılıyorum teyzelikde başka tabii ama hala olmak çok başkaaaaaaa bence

sorma zaten çok nazar değiyor yaa ,bazen dışarı çıkasım gelmiyor ,ikiz diye her gören durdurup seviyor ,çok hoşuma gidiyor ama kem gözler de var demekki ,halbuki hep isteyene RABBİM nasip etsin diye dua ediyorum ama ... pazarda hiç mi bant yoktu ,bi de herhalde her pazar aynı olacak değilya :)) nete bak bi istersen nette de güzel şeyler oluyor ama tabi 1 tl değil :) bana hep öyle ucuz ve güzel şeyler denk gelir niyeyse çirkin şansı desem çirkin değilim

Ilginc ya nasil rahatsiz olmadan yatmis oyle islak islak kiyamam..bizimkide agiz dolusu kusuyo zorlarsam burnu falan hep doluyo ama idare ediyolar kendilerini artik kafalarini falan ceviriyolar hemen, eskisi gibi korkmuyorum..

evet artık farkındalar tehlikeden kendileri sakınıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…