2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benim tv hep açık ama kızım pek ilgili degil arada reklamlara bakıyo bazende şarkılar dikkatini çekiyo genelde kral tv açık olur

zaten dikkatini çeken o kadar şeyin arasında tv en sonda kalıyor bence biraz anladıgı yaşta izletmemek daha dogru yada saat kısıtlaması koyarak izletmek

burda arkadaşın biri baby vuku paylaşmıştı onu çok seviyo mesala hergün dinlettiriyorum ve izlettiriyorum ıonu tşkler arkadaşa

canım sıkılıyorr ama tv de de bişey yok ki aşkı memnu izleyeceğime izlemem tiksindik
kaç yıldır tekrarını izlemekten,aynen çıkmıyorum da oğlum uyuyunca ben de yatıyorum

uyanıkken zaten imkanı yok başkabişey yapmanın

aynen canım. başkası bakarken sürekli nasıl takip edeceksin. sana açmıyorum der ama açar. ben yanlış gördüğüm şeyleri söylüyorum görümceme ama ben yokken yine aynı şeyleri yapmaya devam edebilir, takip edemem. artık o da onun vicdanına kalmış.

Eyvallah bacimda ugrayamiyomki ahanda simdi sagim yapma vesilesiyle bakiyorum iyice hizlanmaya basladiniz masallah.. isimde masabasi degil giremiyorum pek 24 saat yetmiyo diyorumya bi gudubetlik var bende

Biraz sonra misafirlerim gelcek caya bissuru pasta börek yaptim yoruldum..desemde inanmayin hepsini hazir aldim bea nerde bende o is azmi ama satin almakta yorucuydu baya

Bizimki hala 1 kasiktan fazla bisey yemiyo tüketti beni saldim bende artik askere kadar biberonla süt icsin napiyim pöff herseyi suratima firlatiyo zaten elinden cekicegim var

Son düzenleme:
hahahahahaha süpersin askere kadar muhabbeti süper

eşimin arkadaşının karısı arıyo, yardıma ihtiyacı var mı reputable ın, erken geleyim diye, bende de var nosu niye eşimi arıyosa bi de 10 dk dır muhabbete sardılar, yardım olacağına onu da oyaladı.

ewet bacım aynen keman çalıyorum lakin o resimlerdekiler chello yani namı diğer çello bebelere müzik dinletisi yaptığımdan bahsetmiştim chello hayranlığım war içinde olduğu herşeyi dinliyorum kullanmak da istiyorum ama kocaman alet we istediğim epey pahalı onu alsam eşim beni atabilir iyi böyle ufak kemanımla mutluyum ben

ferda oğlun çok yakışıklı we addd kızın çok güzel maaşallah ikisine de

bademşekerim hayırlı olsun sünnetiniz , geçmiş olsun

ne kadar içmek gerekli funda suyundan

ferda oğlun çok yakışıklı we addd kızın çok güzel maaşallah ikisine de

bademşekerim hayırlı olsun sünnetiniz , geçmiş olsun

sagol canım tşk ederim,

cehalet işte çello ne ki kızzzzzzzzzzzzzz kemanın amcası tahmin ettim keman çaldıgını ne güzel ya ben çok gudubetim hiç enstürüman çalamam

ruzaaaaaaaaaaaa kız o tosun paşayı yerim ben ısırırım heryerini yaklaştırma benim yanıma onu tombalak tosun çok tatlı maş.

menüüüüüüüüüüümüzzzzzzzzzzz;

fırında patatesli tavık :)
dünden kalan makarna
kremalı mantar çorbası
dondurma

hazırcıyım hazırcııııııııııııııııııı

Son düzenleme:
ruzaaaaaaaaaaaa kız o tosun paşayı yerim ben ısırırım heryerini yaklaştırma benim yanıma onu tombalak tosun çok tatlı maş.

yemek serbest teyzesi.. teşekkür ederiz..

mercimek çorbası
barbunya pilaki
pirinç pilavı
komposto
tatlımız yok..

Annesi çok tatlı bu yaa tam cimcime maaşallah yaşlı teyzeler görse büyük söyle yaşını der

maşallah,benimki ezilmiş ekmeği bile çıkarıyor,ben de buldum neden yemediğini pütürlü
şeyleri yemiyor bi de tat istiyor
İstersen ufak ufak bulamaçtan pütürlüye geç canım, fark etmeden alışsın. Tat istiyorlar sorma, kaşık uzattığımda ağzını açmadan ağzının kenarına sürülen kısımdan tadına bakıyor önce, ondan sonra açıyor Ona buna alışmadı diyoruz ama bakma çok akıllı bunlar, suya götürür susuz getirirler bizi

Maviş bizimki teyzesi... Sülalede ben dahil mavi çok.

Biraz önce gülmekten öldürdü beni yaa :) Arabasına koyup banyonun kapısına getirdim durmuyor diye, ben de o arada makineye çamaşır koyuyorum, arada da göremeyince korkmasın diye kafamı kapıya uzatıp ce-ee diyorum, bizimki de gülüyor. Baktım ki bana bakarak gülmüyor, meğer zaten aynadan beni takip ediyormuş

Enemmm o nasıl bir karizma annesi nasıl bir bakış o dudakları yerim ben minnoşşş

Menüüüüüü
Benim adam yine yok
Oğluşuma yaptığım çorbadan yiycem, zaten bir tencere oldu
Yine ton balığına talim galiba
Bir de bizim adam acıyıp dondurmanın dibini bırakmış buzlukta onu yerim

Şeytan diyor ara McDonalds'ı söyle şöyle en büyüğünden bir menü
Bizim bıdık dursa dışarı çıkacağım da arızaya bağlar birazdan.

Kıyaslamıyorumda sabırsızım

2-3 hafta büyük fark eder hem de. aslında bebekler bir şey yapmayı başardığında onu paylaşırken ayını ve gününü de yazsak süper olur

Ben kızım için defter tutuyorum ilkleri

bebişlerınizde çok şirin add ninki cimcime ruzanınki tombiş maşallah

Tarhana
Taze fasülye
Pilav
Salata
Hoşaf
Şekerpare

10 tl ye süpermiş,pek de yakışmış. ben de kabak ve patates püresi vardı bugün azıcık değişiklik katayım oğluşuma diye içine azıcık da labne koydum,sıkılıyo hep aynı tatlardan sıpam :)

nasıl bir mama sandalyesi acaba? markası şekli? ben portatif istiyorum ama kararsızım
mandalina arkadaşım geçen cevapmalamışsın çok sağol soran bendim.tel.den ziyeretçi olarak giriyodum.rica etsem linkini tekrar atar mısın?

ohh bakıyorum her gün menüler paylaşılıyor. ben bu ara tamamen hazırcı takılıyorum.memlekette ne yaptılarsa Allah ne verdiyse yiyorumama bir ay sonra yoğun tempoyla bir yemek telaşım da başlayacak kaçış yok bu sefer

canım nasıl alışacak yaa azıcık çekilmesin hemen öğürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…