2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ocak anneleri bu arada hepinize merhabalar disi cikab arkadasimiz hayirli olsun
Yegenleri olucaklar cok heyecanli saglicakla.gelirler insallq dunyaya sizin ufakliklar ne kadar buyidugunu anlicaksiniz:)

Haliyi gosteren arkadsdim odaniz oldukca modern halida cok moderm gizukuyo zevkler bi olmayabiliyo gule gule oturun insalla

Desene arkasinda yine korkuku belamiz cocuk dr lari alisik oldugundan dogal bakiyolar bu surece bizim son vakami fenaaa olinca dr muz hemen alerji testi dedi ay illa atak mi yasamak lazim yahu

Ben yeni erenler belediyesine yakinim.cnm ya sen

evet illa atak yaşayıp o paniği görceklerde ::)

bende yeni yapılan serdivan belediyesine yakınım :)

evet dedik gerek yok dedi yaren

işyerim merkezde akmnin oralardayım :)

Puff bizim dr muzda iki ay once alerji testi istiyoruz dedigimizde gerek yok dedi kiyamam tosunu deldirmeye dedi durum buraya gelince degisti tabi durum

Isyeride ne guzel merkezde anne yakinmi

Puff bizim dr muzda iki ay once alerji testi istiyoruz dedigimizde gerek yok dedi kiyamam tosunu deldirmeye dedi durum buraya gelince degisti tabi durum

Isyeride ne guzel merkezde anne yakinmi

inşallah gelmeyiz o duruma sizde bir daha gelmezsiniz yaren
annemde serdivanda 10 dakika var aramızda

Merhaba Ocak Anneleri,18 şubat doğumlu bir oğlum var ona mama sandalyesi arayışına giriştim ;sizden portatif mi yoksa normal mama sandalyesi mi tercih etmem konusunda tecrübelerinizi aktarmanızı rica ediyorum...

Merhaba Ocak Anneleri,18 şubat doğumlu bir oğlum var ona mama sandalyesi arayışına giriştim ;sizden portatif mi yoksa normal mama sandalyesi mi tercih etmem konusunda tecrübelerinizi aktarmanızı rica ediyorum...

evinizin büyüklüğüne bağlı. benim evim geniş olduğu için normal mama sandalyesi tercih ettim. çok da memnunum.

bugün evlenme yıldönümümüzmüş.. yazıda 2 yıl oldu diye görünce hatırladım. akıl mı kaldı bende ya...

hayırlı olsun dişiniz

bende kız halası olacağım

ben de müzik, resim, el işi, çene ne ararsan war :86: yeneksizim deme canım denemediysen yada isteksizsen öyle geliyordur sana belki gizli yeteneklerin wardır keşfedilmeyi bekleyen

ben koltuklara bayıldım desem hatta hayran oldum desem halı güzel fakat açık olarak uymamış derim ama kötü durmuyor kesinlikle

ruza :

yaptıklarımdan tek bu war, büyük figürlü dikerek yaptım.. çekim sırasında arbede yaşandı oğlan el attı hatta ayak bile attı

Eklentiler

• $DSCF5234.JPG
    96,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $DSCF5239.JPG
    110,4 KB · Görüntüleme: 24

İş arkadaşıyla çok samimiydik cnm ama gecen ay tartıştık bayağı, benim erken çıkmamdan dolayı yardım istedim oda işim var dedi şef geldi noluyo falan bunu bi azarladı sen nasıl bi annesin yaa kadını idare edemediniz yazık valla size dedi,azarı yedi şimdi yine yardım etmiyo hemde konuşmuyo hastamıdır nedir yaa.o yüzden almış alabildiği kadar izin :)) benden önce davranmışş offf yaaa uyuz oluyorum ama elimden bişi gelmiyor çömezim daha yeni memurum 1yıllık çık:))
Daha performansımı tam gösteremedim:))

canım ben de bursadayım... sonunda aynı şehirde yaşayan birini buldum... hangi semttesin?

Aa çok sevindim cnm yaa. Merkez yıldırım dayım.peki sen nerdesın?

bir haftada çok birikmez umuduyla birde tatilini zehir etmemek için unut kısa süreliğine
yğrğteç işi kötü olmuş
İnş.ama 4 günlükte bayram tatili var 1 haftada tatil al sana 10. Günlük iş:))
Ama dediğin doğru tatili zehir etmemem laZım..

[QUOTE delikız1982;

üstüste gelince de insan iice kuduryor dimi :)
bazen bana da evde oluyor herşey ters gidiyor hiçbirşeye gücüm kalmıyor sebepsiz yere gergin hissediyorum kendimi
ne iş yapıyorsun
bana diş deme yaa ,10 tane eleman var ,yeni müdür atandı hepsiyle bozuşmuş ,adam beni bekliyor iş yaptırmak için
manyak mı ne ,geçen ay raporu vermeye gittiğimde bir an önce gel dedi
dedim 10 tane elemanınız var benimi bekliyorsunuz
ay bi de durumumu biliyor ,2 çocuğa tek bakıyorum
bırakacak kimsem yok rezillerdeyim
adam beni bekliyor iş yaptırmak için
gitmeden strese sokuyorlar insanı
benim işi bilen de yok ,bişeyi iyi bilince böyle tepene binmeye çalışıyorlar
yok benim işleri becerememişler yapamıyorlarmış
ne diye müdür oldun diyesi geliyor insanın da diyemiyorsun işte :))
ben çalışmaktan gocunmam ama izin konusunda bana arıza çıkartmayın durumumu görüyorsunuz

Valla bunlara 2 yıl ücretsiz izin alcan ne halleri varsa görsünler.ama işte bütçeye katkıda bulunup yatırım derdine düştük..senınde kredi olayı... zor anacım zor:))
Sen kıdemlisin bilirsin; kaç hizmet yılı gereklli emeklilik için:) (erken gerçi ama olsun, bileyimde ) bide çocuk sayısı kadar yıl indirimi yapılıyormuş doğrumu:)

böyle değil :)))))))))

kredi olmasa alacaktım zaten ama tek başıma yürümeye başladılar mı bakamazdım ,e hem ücretsiz hem bakıcı da tutamam yani işe dönem gerekiyordu ,yine çok şükür 7 aya kadar getirmiş olacağım o da iyi bi nebze
yaa sen necisin önce onu söyle ,ssk mı ben emekli sandığıyım da

ah ahhh bilirim ben öylelerini iyi bilirm hastadır komplekslidir kendine bile zararlıdır o nerede memursun canım

tutku ula sen daha ne çömezmişsin :)
ben senin yazdıklarını neremle okuyorsam orayı görmemişim :)
malum bebeleri uyutuyordum :)
bi yandan onları uyutmaya uğraşırken bi yandan evi bi viledaladım
köfte patates salata hazırladım
5 dakika duşa da girdimmi tamamdır
akşama çaya misafirim var
misafir demişken annemin yıllardır komşusu olan komşumuzun oğlu buraya gelmiş bizi de görmek istedi
elimizde büyümüştü kerata
neyse geleyim dedi ben de iftara gel dedim
sonra jeton düştü tam uyku saati bebelerin biz bile iftar yapamıyoruz bağrış çığrış
onlar 9 da yatınca anca yiyoruz
o an aklıma gelmemiş ,sonra mesaj attım böyle böyle diye ,di de banyo günleri
dedim iftara değil de çaya bekliyoruz durum böyle
yok gelemem yazmış ,bu millet ne tuhaf yaa
ben oraları bilemem o saatte nasıl dönerim diye
e ne yapayım 2 bebeyle yollarına halımı sereyim
eşşek kadar adamsın adres verdimmi ara bul gel
zaten akrabasında kalıyor o da buraya çok yakın yerde oturuyor
sanırım eşim onu alsın halılar sererek getirsin istiyordu da
herkesin işi gücü var ,2 bebeyle ev zaten tımarhane gibi :)
kabul ettiğime şükret dimi yani
bazen insanların anlayışsızlığına kızıyorum
sonra neyse dedim durum bu sen bilirsin evi tarf ettim yakın akrabana diye
adresi ver dedi bakalım gelecekmi
gelirse dışardan börek tatlı söylerim olur biter hiç uğraşamam :)

bugün evlenme yıldönümümüzmüş.. yazıda 2 yıl oldu diye görünce hatırladım. akıl mı kaldı bende ya...

Allah nice yıllara mutluluğunuzu daim etsin.

Bende bizimkini hesapladım da 9 yıl olmuş.vay bee..

Delikız sen hamaratsın haa.

Ben sabahtan beri sadece bizim yatakla büyük oğlanın yatağını topladım, birde bebeğin üstünde yuvarlandığı örtüyü yıkadım astım.O kadar.

Amma tembelim

Diyelim ki bebek sabah 10 kahvaltı ediyor.
öğlen çorba yiyor.
Akşamüstü meyvesini yiyor.
Akşam yatmadan da mamasını içip uyuyor.
Hadi gecede 11-12 gibi bir daha mama yese.

6.ayda günde 500 ml. süt içmesi lazım ya onu ne zaman vereceğim bilemiyorum.

Sizler nasıl ayarladınız?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…