2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Mrb ocak anneleri:)))
Bi kaç gündür gireniyordum sayfa almış başını gitmiş yine maşallahh
ADDD;maşallah bebişe nazar değmesiN.bizimki hala sürünmelerde:))
Ferda çok geçmiş olsun.ilerlemeden önlem almanız iyi olmuş.bizimde kaşıkla ilgili sorunlarımız var bi türlü çorba ve yoğurdu iştahlı iştahlı yediremedim.mercimek çorbasıyla tarhanayı dönüşümlü veriyorum.hergün yoğurt da veriyorum ama anca yarım kase yiyor oda zorlaya zorlaya.
Kahvaltı ya gecen arkadaşlar yumurta labne pekmez ceviz karıştırdım hiiiiç begenmedi öğürdü hep 1kaşık verebıldım.kahvaltı yok şimdilik anne sütüne devam.sizin bebeler yumurtayı falan nasıl yiyor acepp??
Vaveylaaa bursa dan bi istegin olursa bende yollarım çok severım el işi yapmasını tabı vaktım olursaa. Eski kotlardan çantalar kırlentler yapmışlığım , normal bi bluzu tamamen pul dikip abiyeye dönüştürmüşlüğüm var :)))
Pazar gunu oğlana yürüteç aldım verdino diye 65tl ye eve geldik koydum hiç sevmedi oturma yerındeki klıpsi sürekli düşüyor. Dün geri götürdüm daha iyi bişey alayım dedim.120 tl ye baby2go aldım ama yolda pişman oldum çok para verdım dıye.neyse oğlanı koydum bi baktım tekerlek bozuk gitmiyorr.bi yandan oruç bi yandan çocuk bide yürüteç bozuk iyice çıldırdım yaaa.akşam aldıgım yeri aradım parayı geri veririz dediler tamm dedim.bugun götürcem geri:)) yürüteç almayı şuan rafa kaldırdım:))
Bayramdan sonra 1hafta yıllık izin alıcaktım. Odada tartışma yaşadığım bi arkadaş 3hafta izin yazdırmış.şef te dedi çık 1 hafta işler dursun,dönüşte yaparsın gepsini yani yerıme elaman vermiyceklerrmişş offff hepsi üst üste geldi yaa.böyle tatil mi olur.dönüşte çok çalışmam gerektiğini bile bilee:))
Sünnet olayını sorAn arkadaşım ben 3aylıkken yaptırdım hiç sıkıntı olmamıştı 2 günde normaldi herşeyyy..
Çok uzun yazdımmmmm sanırım:))

bez pasta gördüm nette :) güzel fikir süslesem götürecek insan yok çoraplardan nsaıl yapıyorsun gülü ?

merhaba canım dolmuşsun baya doğal olarak ben yürütece koyamayacam galiba yaa.. hem pembe zaten
ben yumurtayı haşlayıp elimle weriyorum kızım sewmediği için zeytinyağıyla ezip weriyordum.. oğlum yiyor bakalım şimdilik
senin iş akadaşı izine çıkacağını bile bile mi uzun izin aldı?ben de yaşamıştım aynı durumu ama işten ayrılırken intikamım muhteşem olmuştu

bez pasta gördüm nette :) güzel fikir süslesem götürecek insan yok çoraplardan nsaıl yapıyorsun gülü ?

katlayarak yapılıyor nette var videoları fotoları filan battaniyeden bir saksı şekli iiçinede gül şeklinde çoraplar body lar filan çok güzel oluyor bak tütüde çok kolay ve güzel

canım ben de bursadayım... sonunda aynı şehirde yaşayan birini buldum... hangi semttesin?

bir haftada çok birikmez umuduyla birde tatilini zehir etmemek için unut kısa süreliğine
yğrğteç işi kötü olmuş

maşallah güzel annişler becerikliler,allah hiç yetenek wermemiş bana yaaa
eşim harika resim çizer tablo falan,annem el işlerinde iyidir,ailedekilerin sesleri
çok güzel,bennnnn
ne yetenek ne beceri yanımdan geçmiyor
annem sökük dikmeyi bile öğretemedi,sökükleri de terziye gönderiyorum
:26:
vaveyla hani çarşıya gitmen sorun oluyor ya ben yakınım alır hemen kargolarım
sen geliştir kendini ,yapamıyorum bari destek olayım,

yaklaşık 2 hafta sonra hala olacağım çok heyecanlıyım
hadi ALLAH tamamına erdirsin inş.

günaydın kızlar,

tşk ederiz teyzeleri sagolun darısı sizin meleklerinize inş.kızlar

çok komik ama bu hali ben mutfaga gidiyorum hemen arkamdan hareketleniyo

dedektif gibi sürekli peşimde
biri beni takipliyoooo
benim oğlan uzun zamandır öyle
kızım da sürekli göz takibinde
göremeyeceği yere gittimmi ,gözünün etrafından kayboldummu basıyor çığlığı ,çok anneci çok :))

maş. mandiş seni hiç böyle bilmezdim
üstüste gelince de insan iice kuduryor dimi :)
bazen bana da evde oluyor herşey ters gidiyor hiçbirşeye gücüm kalmıyor sebepsiz yere gergin hissediyorum kendimi
ne iş yapıyorsun
bana diş deme yaa ,10 tane eleman var ,yeni müdür atandı hepsiyle bozuşmuş ,adam beni bekliyor iş yaptırmak için
manyak mı ne ,geçen ay raporu vermeye gittiğimde bir an önce gel dedi
dedim 10 tane elemanınız var benimi bekliyorsunuz
ay bi de durumumu biliyor ,2 çocuğa tek bakıyorum
bırakacak kimsem yok rezillerdeyim
adam beni bekliyor iş yaptırmak için
gitmeden strese sokuyorlar insanı
benim işi bilen de yok ,bişeyi iyi bilince böyle tepene binmeye çalışıyorlar
yok benim işleri becerememişler yapamıyorlarmış
ne diye müdür oldun diyesi geliyor insanın da diyemiyorsun işte :))
ben çalışmaktan gocunmam ama izin konusunda bana arıza çıkartmayın durumumu görüyorsunuz
işim olduğunda çıkar giderim dedim
baştan söyledim valla ,daha müdürle çalışmaya başlamadan adam korkmuştur benden
aman yaa iş işte bi şekilde hallolur
biz bebelere konsantre olalım
valla ben de şimdiden telkin ediyorum kendini bak işte sakin olacaksın diye :)
haksızlığa hiç gelemem de dilim de durmaz hiç :))

ben de yumurtaya zeytinyağı damlatıp sıvılaştırıyorum o şekilde yiyorlar

Cnm gule gule kullanin
Kizinin iyi olmasina cok sevindim neden kaynaklanirmis.pekala eminim ihtimallero dinlemeden gelmemisssindir:)
UMIT BEYDE BIRAK SU ADAMI ARTIK RAHAT DIYO:)

arkadaşlar bu halı bu koltuklara olmuş mu allak aşkına dün arkadaşım hiççç beğenmedi canım sıkılıd benim de eşimin harika zevki şu erkekler herşeye bi karışmasalar olmaz mı yaaaa

nasıl bilirdin küpeli :)

Cnm gule gule kullanin
Kizinin iyi olmasina cok sevindim neden kaynaklanirmis.pekala eminim ihtimallero dinlemeden gelmemisssindir:)
UMIT BEYDE BIRAK SU ADAMI ARTIK RAHAT DIYO:)

tesekkürler yaren dinledim toz alerjisi olur dedi bu dönemde zaten hassas bir bebek alerjik işte kaşıntıda olurmuş cildindede olurmuş tüm vucüt olursa gel dedi
doktora demeli içi beni dışı seni yakar diye :)
yaren sen nerede oturuyordun merkezdemisin

eşin yine iyi sayılır benim eşim parke güzel ne gerek var halıya derc :))

Bu sabah ilk dişimiz çıktı.Çocuk gibi sevindim yaaa...

Dünde 6.ay aşılarını olduk.kilosu iyi de boyu kısa sanki, bana benzerse yandık.bende boy yok malesef.

Bir daha 8,5 aylık olunca kan tahlili olacakmış.

Kahvaltıya başla dedi.Nohut büyüklüğünde yumurta sarısını 3 gün verip deneyeceğiz.Alerji yapmazsa devam..

Bizde durumlar böyle.

Bende yaklaşık 3 ay sonra hala olacağım hemde kız halası.

ne güzel beğenmiştim evi klasik yaptın hep dedi turkuaz kahve uyumundan dirdi
işte sonuç herşeye karıştı eşya alırken enerji odamızmış burası gerçektende öyle

gözünüz aydın sağlıkla gelsinler

Desene arkasinda yine korkuku belamiz cocuk dr lari alisik oldugundan dogal bakiyolar bu surece bizim son vakami fenaaa olinca dr muz hemen alerji testi dedi ay illa atak mi yasamak lazim yahu

Ben yeni erenler belediyesine yakinim.cnm ya sen

Desene arkasinda yine korkuku belamiz cocuk dr lari alisik oldugundan dogal bakiyolar bu surece bizim son vakami fenaaa olinca dr muz hemen alerji testi dedi ay illa atak mi yasamak lazim yahu

Ben yeni erenler belediyesine yakinim.cnm ya sen

evet illa atak yaşayıp o paniği görceklerde ::)

bende yeni yapılan serdivan belediyesine yakınım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…