2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bugün bebefixden sipariş verdim henüz gelmedi bu hafta içinde gelecekmiş memnun kalırsam tavsiye ederim piyasada baktıklarımın aynısına benziyordu aralarındaki fiyat farkıda 100 tl den fazlaydı

cnm bebn bebefıx ten alısverıs yaptım 3.gun elındeydı gecıkme problem yasamadım
sen ne aldın cnm ben mama sandalye ve salıncak aldım
mama sandalye eltıme verdım yıne almayı dusunuyırum

ben de becerikliyimdir söylemesi ayıp ondan sordum
teşekkür ederim sağolasın o zaman adresimi veriyorum yaz

peki alayım açık adresi :86: ben pek meraklıyımdır böle şeylere, el işi ne warsa yaparım tipimden pek belli olmaz ama beceririm yani :111:

zor mu yapması :26:

hayır çok basit, el becerisi olan herkes yapabilir..

çok güzellermişş amaa bayıldım benn...Biz bayramı çekirdek ailemizle geçircez yalnızız burda gurbetlik zor çok zoorr...

ah canım bilirim nerdesin? biz de bayram da yalnız olucaz gurbetteyiz aynen belki izin olayını ayarlayabilirse eşim bir ihtimal memlekette olabiliiriz

selam kızlar,

vaveyla çok güzelmiş ama ben sittin sene yapamam hiç elbecerim yok hemde hiçç

bizde bayramda eşimin memleketine gidiyoruz

bakınız çok ciciler.. bayrama kadar keçe alacak yer bulabilirsem önlükten we badinin tişört halini yapacam :122: kızıma da siyah olandan :122:

ayy bayıldımmm... yerim ben o şekerleri... okulda keçe vardır muhakkak, ben de yapıcam.... ama onları dikmek mi gerekiyor? :26:

selam kızlar,

vaveyla çok güzelmiş ama ben sittin sene yapamam hiç elbecerim yok hemde hiçç

bizde bayramda eşimin memleketine gidiyoruz

selam bacım yaparsın bişeyi yok zaman olsun yeter biz de memlekete gidelim yeter ki kv de bayram geçirmeye razıyım

benim kızımda markete ekmek almaya gidiyoooooooooo

yok artık daha neler 6,5 aylık bebek nasıl çekyattan tutup kalksın yaaa bazen insanlar abartının dibine vuruyoo yaniii

kızım mammmm mmmaaa tarzı bişeyler diyoo bide anneeeeeeee diyo bu ikisi net anlaşıyoo onun dışında kuyruuguna basılmış kedi gibi bas bas bagırıyoooooooooooo

Son düzenleme:
ayy bayıldımmm... yerim ben o şekerleri... okulda keçe vardır muhakkak, ben de yapıcam.... ama onları dikmek mi gerekiyor? :26:

büyük figüleri dikebilirsin(yarın örnek yaptığımdan ekleyim) ama bunlar küçük we ince ya yapıştırmak gerekiyor.. ben de merkeze gidersem şu sıralar zor iş yoğunluğundan, hobi mağazası wardır herhalde araştırıp alıcam

selam bacım yaparsın bişeyi yok zaman olsun yeter biz de memlekete gidelim yeter ki kv de bayram geçirmeye razıyım

yok bacım nerdeeeeeeee ben sökügümü zor dikiyorum çok ketunum ketun

kvledem iyidir çok şükür severim kendisi zaten bu bayram kısa 3 gün filan kurbana benim memlekete gidecez nasip olursa kurban daha uzun daha güzel

dikmek gerekmiyorsa daha kolay işimiz. silikon tabancasıyla yapıştırırız. sen örnek ekle canım. daha iyi olur..

dikmek gerekmiyorsa daha kolay işimiz. silikon tabancasıyla yapıştırırız. sen örnek ekle canım. daha iyi olur..

japonla yapıştırınca daha sağlam olur yıkayınca çıkmaz

ben de ciddi araştırma içindeyim, yanı başımda sivasta fabrika warmış bir koşu el atayım siparişle

Son düzenleme:
Gel babası gel oyunu bebeklerin en rahat öğrendiği oyunmuş ben yapıyorum boş boş bakıyor ellerime ama ayağımda sallarken ellerini gel gel yapıyor alkış yapıyor kendi kendine takılıyor yani çok cool:)arada da baba diyor gibi o kadar

sen beni feci güldürüyorsun yazdıklarını okuymuycaaaammm

Selam bağyanlar ozledim sizi ..mizmiz ve uyumayanlar kervanina bizde katildik..sabah 7 den 5 e kadar hic uyumuyo istah desen zaten yok.doktora goturdum bisey cikmadi cok sukur..bitse artik bu durum ya distense yandik daha en ufak bi belirti yok..

Yavru vatandayız biz,ana vatana gelemiyoruz bayrama..
Benim miniğim de gel gel dediğimizde parmaklarını minik minik, kibarca oynatıyor, bu arada çağırmadığımız kimse kalmadııı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…