2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
maş. çok tatlı

ay o nasıl iş öyle ,ikizler ikizlerle evlendi öylemi ,benziyorlarsa nasıl ayırt ediyorlar
ikizlere hamile deme sakın

evet canım ikizler ikizlerle evlendiler birbirlerine çok benziyorlar ben kuzenlerimi yüzlerindeki benden ayırt edebiliyorum ama onlar birbirini tanıyo damatları ise hiç ayırt edemiyorum rastgele sesleniyorum yok kızlar ikiizlere hamile değil ama olsalardı süper olurdu ben ikizlerim olsun diye çok istemiştim ama oğlumu gördükten sonra korktum iyi ki olmamış minik canavar tek başına gece gündüz mahvediyor beni :))

Ben denedim onu gündüz çok uyudu bi ars gecede uyumuyodu yok òyle bişey keyifleri neyi isterse onu yapıyolar olan bize oluyo valla

Yapma yaaa Bende işe yarar belki diye seviniyordum.

Dün akşam yatırmadan yıkadım,bide bebe yağıyla masaj yaptım heryerine. sabah 7 ye kadar 5 defa uyandı.Bakalım bu akşam yine aynısı yapıcam belki 4 e falan düşer.Denicem artık napayım.

Saçları uzun ve ince telli.Babasına söyledim kestirelim diye ama bayramdan sonra dedi.Sanki bayramda jöle sürüp şekil yaptırcak.

Olabilir belkim kuaföre goturup model yaptircak
Keskem bende bayramdan sonra kestireydim hic aklima gelmedi

Kayinvalidem hala söyleniyor kestirdim diye herkez karsiydi esim bile gittim kayinpederin aklina girdim cok sever beni

Tamam dedi gitti kestirdi hemen şok oldu herkez babalari yapti diye sesde cikartamadilar işi bilicen işe gitmicen

Başta benim de iki taneydi ama meleklerimden biri tutunmuş gelişememiş Vardır her şeyde bir hayır, Allah yavrumu bize bağışlasın...

Kızlar bebeğine günlük tutan var mı? Her gün yazamasam da (itiraf edeyim bazen 15 günü geçiyor:)) şiddetle tavsiye ederim, daha şimdiden geçmişi okurken hüngür şangır başlıyorum:) İnşaallah ilerde ne güzel bir hatıra olacak kimbilir...

oğlum 3.5 aylık alıntı yapmayın

Cnm telden girdiğim için resim görülmüyor maalesef.. Pc den girince bakarım artıkk
Kardeşin gittimii? Bizde 3 kız kardeşiz ben en küçük numarayım:)) birbirimize çok yakınız 15er dakıkalık aralarla oturuyoruz. çok şükür Allaha, abla yada kız kardeş bambaşka bişeyy.

Bende tutuyorum canım ama benımkı günlükten çok aylık grubuna giriyor sanırım:)) geçmişi okuyunca bi garip oluyorum ne çabuk büyüdü anlamadım yaaa(
bu gunluk 2. Bebişte bayağı işe yarıycak ne zaman güldü ne zaman ağladı,aşılarda verdiği tepkiler falan iyi olucak..

arkadaşlar fisher price den yağmur ormanı mama sandalyesini beğendim ama güvenlik sorunu olurmu yani diğer büyük mama sandalyeleri daha mı güvenlidir?bilen varmı acaba...

ben de ona benzer birşey aldım. düzgün kullanıldığında güvenli. memnunum şimdilik

çok tutmak istedim. üşendim. gecen hafta internet günlüğü açtım. haftalık yazıcam mutlaka.

yok canım gitmedi.. ne güzel ya ben bırak yakın mesafeyi aynı şehirde olsak razıyım..

Ya amma ağırlık çöktü iftar sonrası bütün enerjim tükendi sanki kocamın yaptığı soğuk türk kahvesi bile kendime getiremedi beni,bir kaç saat sonra hooop sahur.Hiç birşey anlamıyorum ben bu akşamlardan vakit yetmiyor.Bir de düşünüyorum benim kızımın ne zaman saçları çıkıcak acaba?Ne zaman kıza benziycek?Dışarı çıktığımızda insanlar abartıp saçında bandana olan yavrum için çocuk mu diye soruyorlar(trakyada erkek çocuklarına çocuk diyorlar)yuh artık diyorum kafasında bandana var yani

Ben de benimkini uyuttum, nete koştum hemen, bilgisayar yanımda ama açmak çok zor geliyor. Uyanana kadar azıcık rahat rahat takılayım dedim Vakit yetmiyor cidden hep koşturma... Bazen günler ne kadar boş geçiyor diyorum, hep sıradan şeylere koşturarak. Ama sonra diyorum baksana koca bebek oldu seninki, bir insan büyütüyorsun daha önemli ne olacak...

Sen o insanlara takma canım, benimki ben erkeğim diye bağırıyor resmen, hadi ondan anlamadın giydirmişim mavileri filan, kız mı erkek mi diye soruyorlar. İpek gibi saçları olur, oturtup tararsın inşaallah.

Uyanana kadar demişsin uyanıcak mı yine?Gece uykusunda değilmi

Son düzenleme:

Uyanana kadar demişsin uyanıcak mı yine?Gece uykusunda değilmi

Bende paylaşayım bari civcivimi

Eklentiler

• $SAM_1730.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 97
  • $SAM_1745.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 99
  • $SAM_1660.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 107
  • $SAM_1517.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 94
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…