2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar sizin babylerin kafalarının arkasıda çok sıcak mı?doktora soruyorum okadar ama bir türlü tatmin olamadım.Kafasını göğsüme koyunca göğsüm yanıyor resmen.Alnı falan normal ama kafa ateş gibi

Evet o benimkinde de var, hatta bazen bir an korkup ateşi mi çıktı diyorum ama bakıyorum yok :)

Off oğlum uykusunda takır takır öksürüyor, geçmedi şu öksürük bir haftadır

Ihlamur kaynatıp, ılık ılık versene canm boğazları yumuşasın.hatta biberon alıyorsa onunla ver.içinede bikaç çörek otu at varsa.çörek otunun sadece ölüme çaresi yok her derde devadır derler.

Bronşlarında bir sıkıntı yoktur inşallah kontrol ettirdin mi?Uykuda öksürmesi hoş değil çünkü

Yok canım gitmedim doktora, burun akıntısı da vardı üşüttü dedim, hafifletmişti de ama bugün yine çoğaldı hafta sonu da girdi araya burda tek hastane var nöbetçi çocuk var mı bilmem inşaallah vardır

Ihlamur kaynatıp, ılık ılık versene canm boğazları yumuşasın.hatta biberon alıyorsa onunla ver.içinede bikaç çörek otu at varsa.çörek otunun sadece ölüme çaresi yok her derde devadır derler.
Verdim canım yatmadan önce ama iki üç çekti bıraktı, limon da vardı çok ekşi geldi galiba. Yarın pekmez katıcam bir de içine.

Off oğlum uykusunda takır takır öksürüyor, geçmedi şu öksürük bir haftadır

öksürük 3-4 hafta sürebiliyormuş.

bugün tekrar doktora götürdüm yavruyu. viral enfeksiyon dedi, yani virüse bağlı. antibiyotiği niye veriyonuz o zaman dedim. %99 antibiyotiksiz iyileşir ama işimizi şansa bırakmayalım dedi tahlil yok bişey yok başladım ben de antibiyotiğe.

son 3 gündür oğlum o kadar uslu dememe inat yapar gibi. 5 dk bile ayıramıyorum kendime. çok nazlı sırtım belim kopuyor artık taşımaktan. Allah'ım ben eski oğlumu geri istiyorum neyse bunlar işin şakası, iyileşsin de isterse 24 saat sırtımda taşıyım

Evtt bizim kide öyle bi keresinde ateşi var diye dr götürdüm bide benim kinin kafası çok terliyo ya dr genetik dedi baba terliyomu öyle dedi evtt eşimde o şekil terliyo

Bizde kaciririz kizini
Benim babam hemen verdi ben istiyorum demistim rahmetli anneme oda babama sakin zorluk cikarma kiz istiyor demiş uzatmamis canim babammm rahmetli annemde cok seversi eşimi benden güzel muhabbet ederlerdi beraber ne çok özlüyorum onu mekani cennet olsun...

Epidural normal dogum mu yaptin sen? Nasıl oluyor canim o felc kalma riski var diyorlar bide epidurali takarken netten izledim ben uzun uzun biseyler sokuyolar beline cekiyorlar falan oyle mi oluyor hissediyormusun benim nette izledigim gibiyse ben onlar onu takana kadar dogururum zaten

üsttekide benim bebişim teyzeleriii... sonunda ekleyebıldım :))

Isirmak yalamak yemek serbest mi?

Harika gorunuyor yanaklara baksana

Canim sen hic kestirdin mi saclarini yoksa yoksa sarisin kisami duruyor cok karizma ama cok canlar yakacaklar

Gedi senin oglanda cok seker maşallah saclarida ne kadar uzun

Ben sifira vurdurdum ya saçlara taktim o yüzden

Yok kestirmedik canm..Hem sarı hem çok az saclarıı, zaten kel doğdu 6 ayda anca o kadar oldu işte:)))

Yok kestirmedik canm..Hem sarı hem çok az saclarıı, zaten kel doğdu 6 ayda anca o kadar oldu işte:)))

Benim oglumun saclari coktu bide uzundu dogdugunda millet sasirdi nerde uzattin bunları diye ve migdem huc yanmadi benim şimdi sıfıra vurdum üzüldüm baya

Maşallah ama çok şeker Allah bağışlasin

o sirada cektigim sancinin yaninda o ignenin acisini hissetmedim bile 120 binde 1 galiba felc riski, ben de bu olasilikdaki risk beni bulacaksa allahin takdiridir dedim kabul ettim. yine dogum yaparsam yine alicam Allahin izniyle

merhaba.doktora sordum bunu 2 yaşında bebek kafası normal yetişkin kafası büyüklüğüne yaklaşıyormuş.yani şuan çok hızlı büyüme var. metabolizma hızlı....o yüzden çok terliyormuş.benimki aşırı terliyor

arkadaşlar fisher price den yağmur ormanı mama sandalyesini beğendim ama güvenlik sorunu olurmu yani diğer büyük mama sandalyeleri daha mı güvenlidir?bilen varmı acaba...

nostalji başlayayım kızım 12 aylık , en tatlı zamanlarından biri

Eklentiler

• $60034_437779669189_2283942_n.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 110
oğlum 3.5 aylık alıntı yapmayın

Eklentiler

• $946655_10151561815454190_25829620_n.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…