2013 Ocak Anneleri Dokuz Doğuruyor :) Doğum Hikayeleri ve Tablo

ay_she

Herşey değişti...Herşey..
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
13.736
37
Merhaba anneler ,

anne adaylığından , anneliğe yaklaşmış olan kader arkadaşlarım :)
mayıs , haziran , temmuz derken kasım ayının son günlerine geldik...
aralık ayı demek yavaş yavaş doğurmaya başlamamız diye düşünürken bir kısım aceleci bebişler yollara döküldüler bile
e ayşe teyzeleri de topiği açma ihtiyacı hissetti bu sebeple :)

Bu sona yaklaşmışlık hissi çok enteresan insan bi garip oluyo....ama yeni başlangıçların da sebebi olucak....bundan sonra nice
sohbetlerde bebeklerimizin gelişimini takip edicez kilolarımızı vericez herşey değişirken biz değişime alışmaya
çalışırken zaman geçicek yavrularımız büyüycek ve daha neler neleer :)

Bu başlık altında doğum hikayelerimizi , doğum yapan arkadaşlarımızın bilgilerinin bulunduğu tabloyu bulabiliceksiniz kızlar..

Biliyosunuz hepimiz hastane doktor telaşına düştük devlet hastanesi olsun özel hastane olsun araştırdık deneyimli
daha önce o hastanede doğum yapılmış mı yapılmamış mı merak ettik soruşturduk bu sebeple istiyorum ki doğum bilgilerimizi verirken
ve doğum hikayelerimizi yazarken şehir ve doğum yapılan hastane adı bildirilirse bizden sonra doğum yapıcak arkadaşlar
bu bilgi ve tecrübelerden faydalanabilirler...

Dilerim Ocak ayı bittiğinde hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almış güzel güzel emziriyo büyütüyo oluruz..

Hepimize şimdiden hayırlı , kolay doğumlar diliyorum

2013 Ocak Anneleri Doğum Tablosu

AnneB . D . TDoğum Tarihi CinsiyetiBoyuKilosuBebeğin AdıHastaneŞehirDoğum Şekli
sensiblegirl30 ocak16 kasım ikiz - erkek36 cm1250 - 1160beysim - beycanreyaptekirdağ - çorlusezeryan - spinal
tzeyno20 ocak26 kasımerkek45 cm1800 grdorukhayat hastanesiniğdenormal doğum

[/COLOR]

Son düzenleme:
Ilk yorumun benden olsun ay_she cim yeni topiğimiz hayırlı olsun yazılacakları ve yazacağım şeyleri şimdiden merak ediyorum :))

hayırlı olsun adını unututm ama topikten doğum yapan bir arkadaşımız vardı :) açılışı sanırım o yapacak :)

Ilk yorumun benden olsun ay_she cim yeni topiğimiz hayırlı olsun yazılacakları ve yazacağım şeyleri şimdiden merak ediyorum :))

amin canım ben de çok merak ediyorummm :)

hayırlı olsun adını unututm ama topikten doğum yapan bir arkadaşımız vardı :) açılışı sanırım o yapacak :)

amin canım evet doğum yaptı ama hala hastanede sanırım gelsinde yazar Allah ın izniyle :)

hayırlı olsun topiğimiz inşallah herkes sağlıcakla getisin bebeğini..B .D.T ne oluyor ?

Hayirli ugurlu olsun topigimiz masAllah

Cok heycanlandim Rabbim hepimize hayirlisiyla burda hikayelerimizi yazdigimiz günleri görmeyi nasip etsin

Ikizlerini doguran arkadastan bekliyoruz artik hikayesini sabirsizlikla

hayırlı olsun işallah herkes sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucağına alır.herkesin birbirinden güzel hikayeleri olur.

doğum topiğimiz hayırlı olsun inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi :)

hayırlı olsun topiğimiz :))) çok sevindim görünce. mutlu sona yaklaşıyoruz sonunda :)

Rabbim hepimize sağlıklı doğumlar hayırlı evlatlar nasip etsin... Bir arada büyütelim prensesleri prensleri inşşşş, nazar değmesin bizeeee :))

Ayyyyyyyyyyyyyyy ayyyyyyyyyyyyyyyyyy.

Rabbim güzel hikayelerle doldurmayı nasip etsin bu forumumuzu inşallah.... İkizlerden haber yok mu hala? Şu birbirimizin telefon işini de halletsek aslında hiç fena olmaz...

Merhaba kızlar,
İlk hikaye benden olsun

Gece eşimle uyuyorduk, bir anda suyumun geldiğini hissettim...
Hiç paniklemedim. Kalktım duşumu aldım.
Sonra hastaneye gittik. Ve yarım saat içinde doğurdum.
Harika bir duyguydu.
Şimdi bebeğim içeride uyuyor.
Hepinize kolay doğumlar diliyorum...

Nasıl beğendiniz mi
Umarım hep güzel hikayelerle dolup taşar topik.

canım benim yazını okuyunca çok duygulandım ve heyecanlandım hayırlı olsun yeni topiğimiz inşallah çok güzeell doğum hikayeleriyle dolacak.

yaşasınn sonundaaa en güzel topikimiz açıldıı ... Allahım güzel hikayeler hayırlı haberlerle doldurmayı nasip eder inşallahhh :))
ilk doğum gerçekleşti hikayeyi bekliyoruzz :))

Hayirli ugurlu olsun topigimiz masAllah

Cok heycanlandim Rabbim hepimize hayirlisiyla burda hikayelerimizi yazdigimiz günleri görmeyi nasip etsin

Ikizlerini doguran arkadastan bekliyoruz artik hikayesini sabirsizlikla

amin amiinn evet ilk ondan beklıyoruzz :)

anladım canım,o kutucuk boş kalıcak sanırım ocak bebişleri sabırsız :)

beklenen tarıhle gerceklesen tarıhı kıyaslayabılrıız böylece :)

fesliş senınkı böle olcak zaten benım ıcıme doğuyo sancı bile çekmıcen kız sen

aa ne diyosun sen fesleğenim yaa bu ne rahatlık soğukkanlılık maşallah normal mi olmuştu doğumun?
bi de hep merak etmişimdir sancılar nasıl başlıyor, nerende nasıl ne hissediyorsun yani? vee suyun gelmeye devam etmiyor mu duşa lırken giyinirken falan, biri demişti oluk oluk akıyor durmadan diye de...

off ne kadar sazanım yaa

ben de ilk çocuğunu anlattın sandım fesleğen

ay beynim sulandı çarpıntıdan hem göğsümün altı hem beynim aynı anda karıncalanıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…