2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tamam kuzum

Kuzular merhaba.Ben geldim biraz geç oldu ama olsun.Bugün bölgelerden kalan 1 videomu izledim.:126:Sonra da 2 soru bankasından maşallah bayağı soru çözdüm.Bugün gerçekten güzel ve verimli bir gün oldu benim için ders çalışma açısından.Data grafik ve tablo yorumlamayı ayrı bir ünite olarak almış yarın da ona bakacağım.Sonra da karma test çözeceğim coğrafyadan.Yani yarın coğrafyayı da bitirmiş olacağım inşallah.Eğer vaktim kalırsa da vatandaşlığa başlayacağım.

Hadi güzellerim öptüm hepinizi.İyi geceler, tatlı rüyalar.Ben de yatacağım birazdan.Çoooook uykum var.

vişneli kıza çok güldüm
ya kanlı nigar a ne dersiniz

kızlar migrenin tutttu izin aldım arken geldim ve bi karar aldım ilk size söyleyeyim ücretliyi bırakıyorum dönem sonu ve sizinle fulll kpss çalışmacalı döneme geri dönüyorummmmm :13::82::78::79::80::81:

çok sevindim canım
seni bağlayan bir şey olmaz ne güzel

ben bugün bişicikler yapmadım ders adına dershaneden
geldim tv izledim
aman olsun yarın telafi ederim

Son düzenleme:

Mantarkaya sen ders ders mı calışıyorsun?

Selam güzeller.Bugün biraz geciktim derse başlamak için.Annemle birlikte yemek yaptık.Birazdan coğrafyanın son konusuna başlayacağım inşallah.

Mantarkaya sen ders ders mı calışıyorsun?

Evet tatlım.Ders ders çalışıyorum canım.

Hadi canlar ben kaçıyorum.Sonra yine gelirim.Öptüm hepinize kolay gelsin.

Son düzenleme:

maşallah canımın içi sevindim bitirmene. çokkk rahatlamışsındır
kolay gelsin bugünkü konun için

sağ ol canım şekil bozukluğu var biraz.:18:
Olsun canim düzelir.Benim de birçok dolgum var kanalim da var..

Basit eşitsizlikler bitti testini de çözdüm. 7 tane vat. testim var onları çözücem bir de matta önceki konulardan kalan testler vardı onları çözücem. Herkese kolay gele. Bizim topik ciddi ciddi boş kaldı yani

kızlar nerdesiniz
ders çalışmak için gelmiyorsanız amenna ama burayı unutmayalım

merhaba kızlarrkeyifleriniz yerindedir ve çalışmalarınız güzel gidiyordur inşallahepey zamandır hiç girmemiştim buraya sedefe bi sözüm vardı atandıktan sonra rumuzumu değiştiricektim bunun için hangi editöre söylemem gerekiyor acaba?
kızlar 2014' e son 10 gün yeni yıla kısa hedeflerle mutlu bi şekilde girin inşallah önümüzdeki yıl sizler için hayırlı olaylar hayırlı haberler getirsin atanmanız adına

canım benimmmm değiştir tabii, hayalin gerçek oldu kuzum. darısı başımıza inşallah
nasılsın, nasıl gidiyo iş hayatı

kızlar ben bugün bohça işleriyle meşguldum o yüzden gelemedim
bohçama makyaj kutusu aldık
eve geldim bir de baktım ki kitaplarım gelmiş çifte mutluluk yaşadım
kitaplarımın hepsini çooookk beğendim özellikle de şu 7iklimin 2014 eğitim yeni kavramlar kitabını
eğer elinizde eski basım eğitim konu anlatımlı kitabınız varsa, yeni basımınız yoksa bunu almanızı kesinlikle tavsiye ederim
datanın konu anlatımlı coğrafyasını almadığıma pişman oldum. ama data coğ soru bankasından eğer çözemediğim çok fazla soru olursa konu anlatımlısını da alıcam.
ayrıca 7iklim tarih soru dünyası kitabında bol bol tarih sorusu var. onu da çok sevdim. bu arada renginam bana da hediye deneme gelmiş benim ilk bölümden pek denemem yoktu. hele bi de 7iklim olduğu için çok işime yarıcak
beyaz kalemin eğitim bilimleri deneme tadında olan setini almıştım. sorular çözümlü açıklamalı
pegem 5000 ine de bayıldım. konu konu ve onun da soruları açıklamalı.
data coğrafya soru bankasında her üniteden özet sayfa var.
kısacası hepsini beğendim. tabii soru kalitelerini bilemem ama beyaz kalemden şüphem yok zati
bir an önce yargı 5555 i bitirip yeni kitaplarıma dalmak istiyorummmm

canım benimmmm değiştir tabii, hayalin gerçek oldu kuzum. darısı başımıza inşallah
nasılsın, nasıl gidiyo iş hayatı

amin canımm darısı sizlere inşallahhcanım güzel iş hayatı ama çalışmaktan çok b,şey anlamıyorum bide çok fazla gezicek bi yer yok burda zaman geçiyor bi şekildekızz sen nişan falan mı yapıyosun bohça falan hayırdırrrr

Güle güle kullan eşyalarını ve kitaplarını bi tanem...

Bu arada dersaneden sınav sonucum ve derecem geldi,mesaj atayım mı cebine ? :26::26:

biliyorum kuzum öyle demiştin. ama olsun gezebilceğin yerlerde de öğretmen olucağın günler gelicek inşallah
evet canım kısmetse nişanlanıyorum
Güle güle kullan eşyalarını ve kitaplarını bi tanem...

Bu arada dersaneden sınav sonucum ve derecem geldi,mesaj atayım mı cebine ? :26::26:
sağol monammm

Güle güle kullan fısıtıkım.

Ya ben şu sınava ne kadar hakaret etsemde içimden şu yeni kitap almak beni benden alıyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…