2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kuzum sağıgından önemli değil ya
bugün hatta hiç çalışma bence iyice dinlen ki direncin yerine gelsin. yoksa yarında aynısı olacak sonra da.

Annem dersaneden gelince doktora git dedi ama dinlemedim.:2: Haklısın sanırım kuzum,vücudum hata veriyor artık.

nilim senin neyin var kuzum? :26:
canım ders çalışamıyorum vakit bulup okulda geriliyorum hiç bişeye yetişemiyorum o da beni sinir ediyo olan bu tatlım ya bi de 6 senedir salakmışım gibi aynı derse çalış dur durumu çok yappabiliyomuşum gibi işte kafamda gezen bu düşünceler ...

aynen niloşum
yargı 5555 den soru
sorular basit gibi durup da dikkat gerektiren cinsten
ama o kitabı çöz egtm tamamdır tatlım ben 2010 da çok faydasını gördüm bu yılda vakit olursa çözecegim ilk kaynak o

kızlar ben bilgiyi işleme kuramını cok karıştırıyorum ne yapacagım
notlarıma bakıp sana burdan yükleyeyim renginim inş. bi de hangi kısmı karıştırıyosun faceden anlatayımmı şimdi

Sakın arkadaşım lanet kelimesini sil aklından ne yaşadın bilmiyorum ama her şey yoluna girer inşallah...
canım işim hiç rast gitmez benim şansım yok yaşadıklarımı anlatsam beni anlatan en iyi kelimenin bu oldugunu anlardın :26: neyse kullanmamak en iyisi
kızlar program çalışıyorum bitcek inş.

kuzum sen ücretliye de başlayınca iyice stres olsun anlıyorum ben seni
ama olsun bu sene kazanacaksın ben inanıyorum. zaten bak bu sene de bitti işte ocak geldi. o kadar cabuk zaman geciyor ki. b ir bakmıssın atanmıssın
zaten sen çalışamasan da konuları biliyorsun bir tekrarına bakar zorla da olsa devam ettir canım.

yok şimdi anlatma kuzum kafam kazan gibi elindekileri yüklersen yarın bakarım ama olur mu :26:

Son düzenleme:
tamam ben sana o kouyu bizzat anlatacam tamammmı Tatlım aslında bana faydası var ücretlininde 7 gün dolu olmam gerdi beni Tekrar gibi egtme bakıp bitiriyorum bu ay zaten canım geçen yıl bu vakitte bunu bile yapmamıştım ama çok rahat bitti o yüzden boşa strese girdim farkındayım

çok geçmiş olsun canım

kızlar yasin okudum, sizin için de dua ettim.

ağzına sağlık canım sağolasın allah razı olsun

matematik olayında benim de sıkıntılarım var canım ama bunun için kpss yi bırakmayı düşünme yanlışların şu aşamada çıkması normal. üzerine gittikçe azalır ve kolaylaşmaya başlar inşallah. sana ve yavrucuna da çok geçmiş olsun
bir sorun yok mantarcım yaniii benim açımdan yok artık

Beni hatırlayanlara, merak edenlere selam olsun

çıkmam gerek iyi akşamlar ...

sorun olmamasına ben de sevindim canım, rengina gelecek dediği için yazmadım. hoşgeldin

hepinize selam kuzular

dün tarihten baya bi ilerleme kaydettim maşallah inkılaplara geldim şimdi :118: iyisinzdir inşallah hepiniz de

geçmiş olsun canım, annem de o şekilde geçmiyo bir türlü hastalık tazeliyor sanki

Geçmiş olsun..Bende de hem kronik faranjit var hem sinüzit,yani baş bölgem baya sorunlu:) Havalar da düzenli olmayınca böyle oluyor..İyi çalışmalar..
Ben bugün hiç çalışamadım,hastayım,vicdan azabından geberiyorum.

Geçmiş olsun..Hiç vicdan azabı çekme zorlama kendini hastasın sonuçta inşallah yarın çok çok daha iyi olursun..

İnşallah kızlarım çok sağ olun.

Kızlar hepinize gönülden selamlar..:) Kalbim kaynıyor buraya girince ya seviniyorum galiba:)
Bugün dersanem vardı daha oturmadım çalışmaya..Bir de bir yorgunluk var üzerimde sanki bir gün uyusam anca geçecek gibi..

tamam canım cok sağ ol

sana faydası oluyorsa ne mutlu kuzum ama işte yorgunluk ayrı bir durum :26: hayırlı olsun diyelim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…