2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağ ol tatlışım
iyi gecelerrr kuzum benim de cok uykum geldi. erken kalktıgımdan 2ye kadar bile dayanamıyorum artık
öptüm seni

Kuzular bu gece planıma uyacağım diye geç vakte kadar oturmak zorunda kaldım.Neyse ekonomik coğrafya tamamen bitti.2 uzaktan eğitim videosu izledim.:126iziden sonra da 1 soru bankasından maşallah 324 soru çözdüm.Yarın da inşallah bölgelere başlayacağım.

Hadi hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.Öptüm güzellerim.Ben de gideyim yatayım artık rahatla.

Günaydın güzellerim.Bugün bölgelere başlayacağım inşallah.Başlamadan önce bir gelip size bakayım dedim.

İnşallah bugün güzel günlerden biri olur.İyi ve güzel çalışmalar yapabiliriz.Hepinize kolay gelsin.Öptüm her birinizi.Kendinize iyi bakın.

Günaydınlar canlarım
Ben de kalktım biraz nete bakındım size uğradım şimdi kaçıyorum

Canım rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah bir iş nasıl başlarsa öyle devam eder hep böyle güzel olur inşallah benim her dönem burnumdan gelmişti o kaynana olacak cadaloz yok mu hayatımı kararttı halende devam ediyor inşallah çenesi tutulur da bende kurtulurumşeytan kaynana....böyle demek çok hoşuma gittisonunda huni takıp geçeceğim karşısına işte eseriniz diye...
ama yılmadım yılmıycam işte ona taktıracam huniyi
Bitanem çok sağolasın sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor ya bize dersaneden yargı soru bankası dağıttılar ama çok zor geliyor bana neden acaba çok bilgi var hep iki şık arasında kalıyorum sedefimtabi gidip yanlış şıkkı işaretliyorum...

Sakın arkadaşım lanet kelimesini sil aklından ne yaşadın bilmiyorum ama her şey yoluna girer inşallah...

Şu saat oldu derse oturmadım biran önce başlamam lazım
Yediiklim modüler soru bankalarımda her dersten bir kaç bölüm kaldı onlarda bittiğinde her dersten birer soru bankası + 7 tane de yaprak test kitabı bitmiş oluyor. Sonra gelsin yeni kitaplar

ARKADAŞIM BENDE O GÜNLERİ GÖREBİLİRMİYİM ACABA HİÇ KİTAP BİTİREMEDİM canım yaaa

iyi akşamlar kızlar :) tırtıl misali yavaş yavaş gidiyorum ben çalışmalara. sizi gördükçe gaza geliyorum ama.

iyi akşamlar kızlar
Ben yine hastalandım:2: 2 ay içinde 4. kez rahatsızlanmam.:2: doktor salgın, ve hava kirliliğinden üst solunum yolu enfeksiyonu çok diyor. Dershanaeye gittim geldim sabah ve bu saate kadar sadece 1 matematik testi çözdüm. şimdi dersin başına geçiyorum, molalarda uğrarım.

kızlar kafam sepet gibi yav bugün alana biraz fazla çalıştım galiba. yani bana göre fazla
tarihten sonra da hiç kafa kalmadı

geçmiş olsun canım.:26:

oyy kuzuma yaa :26: neden ki? hiç söylemiyorsun

Rengim dersane çok yoğun bu ara,uykusuz kaldım,direncim azaldı sanırım,her tarafım dökülüyor. Köklü sayılara bakayım dedim hiç kafam sarmadı. Belki eğitim çözerim ya da alan tekrar ederim yatana kadar.

kuzum sağıgından önemli değil ya
bugün hatta hiç çalışma bence iyice dinlen ki direncin yerine gelsin. yoksa yarında aynısı olacak sonra da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…