2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hayırlı olsun cnm montların çok güzel..güle güle eskit..program geliştirme benim en sıkılarak çalıştığım ders zaten 4 soru gelecek diye en son onu koydum listeye..

daha ne olsun bebekim
faceden clamentaine ile arkadas olduk bugün ya ben onu o kadar beğendim ki hani insanın hanımefendiliği yüzüne yansır ya aynı öyle

cnm sağol utandırdın beni

zümrem merak ettim seni nerelerdesin diye msj atacaktım artık...olsun çalışamasanda uğra..yeğenin olmuş hayırlı olsun Allah analı babalı büyümek nasip etsin..darısı sana olsun inş..

MONAAA, sabah sabah güldüedün bei ya Allah iyiliğini versin..antibakteriyel don

Selam bebişlerim

Hafta sonları kendimi Kakılmış gibi hissediyorum.İş güçle geçiyor zamanımSaat 10.30 gibi kahvaltı yaptık kardeşimle.Az sonra yemek yapıcam.Bugünkü menüm: Mercimekli köfte,salata,ayran.

Öğleden sonra kaçta başlarım bilmiyorum

Hepinize kolay gelsin güzellerim

güzellikler bende raporumu vereyim hemen.. maşallah öğrenmeden 126 çözüldü.konu çalışıldı.türkçeden 25 soru çözüldü geçen not defterime baktım..çalıştığım günleri tarihleriyle konuları kaç soru çözdüğümü yazıyorum..gördümki bigün çalışıp bi gün çalışmamışım genelde..bu huyumdan vazgeçmek için çabalıyorum artık..

sedefim montların hayırlı olsun, çok güzeller güle güle giy

face konusu geçmiş kızlar,
mantarkaya'nın dediği gibi bende de fake var bi tane kpss ve öyp ile ilgili sayfalara bakmak için arada giriyorum işim olursa ben de adımla açmayı düşünyorum tabi isteyen olursa ekleşiriz

hepinize iyi çalışmalar, çalışanlara maşallah

slm kızlar benim dersane işi kaldı az kişi olduğu için otobüsle çok masraflı olacaktı , araba tutuyor beni yola da cesaret edemedim. Dersane de düzeldi gibi, bu hafta bir sürü test verdi hocalar nefes almadan test çözdüm. Yarında deneme var ama ben hastayım çok soğuk buralar üşütmüşüm.

Ben geldim ama çok kalamıcam canlarım,akşam görüşürüz...

Aralık çıkana kadar bazı eksiklerim var onları tamamlamak niyetindeyim.

Nabi'nin bu sene benden kaçışı yok...

Yani yılbaşına kadar biraz netten uzak durmak niyetindeyim.

Maşallah herkescikler pek güzel çalışmış,nazar değmesin.

Merhaba kızlar..
Ben de boş işler müdüresi olarak bir uğrayım dedim.
Aynen nilkon arkadaş gibi ders çalışmadığım için yüzüm olmuyor.Dün okuyup kaçtım,bugün bir merhaba diyeyim dedim..
Kendinize iyi bakın,iyi çalışmalar diliyorum:):)

Kendime program hazırlıcam kızlar önerilerinizi bekliyorum.
Bölümüm Türkçe öğretmenliği,3. girişim olacak,dersaneye gidiyorum haftada 3 gün..
Ne olur bana yardım edin

Daha bakmadım hiç ama deneme sınavlarında yapmak için uğraşıyorum bir de yapamıyorum.. Safransarı arkadaşın dediği gibi çöze çöze pratiklik kazanılabilir..

Ben denemelerde birkaç saniye bakıp hemen geçiyorum maalesefBi de herkes yaptım diyince fena oluyorum,mantıksızım sanırım

Bölümüm Türkçe öğretmenliği,3. girişim olacak,dersaneye gidiyorum haftada 3 gün..
Ne olur bana yardım edin

canım ben bugun sabah kendımın 1 sene once actıgım bir topık vardı, ona yazdım uzunca proğramımı, ona bakabılırsın actığım konulardan.

Ben denemelerde birkaç saniye bakıp hemen geçiyorum maalesefBi de herkes yaptım diyince fena oluyorum,mantıksızım sanırım
bende 1 aydır çalışma proğramıma 1 sözel mantık 1 sayısal matık ekledim, haftada 1 er test çözüyorum. çözümlü soru bankası aldım, ondan çözüyorum. sizde haftada 1 test çözerek başlayabılırsınız,

Ne olur bana yardım edin

Kendini tanı canım,nelerde eksiğin varsa onlara yoğunlaş.Denemelerini,çözdüğün soruları ölçüt al.Yanlışlarına bak.O konuya çalış.Temelin de varmış zaten.

Neyse ben mantığıma döneyim kızlar:125:

canım ben bugun sabah kendımın 1 sene once actıgım bir topık vardı, ona yazdım uzunca proğramımı, ona bakabılırsın actığım konulardan.
Teşekkür ederim:) Hemen bakıyorum..

Teşekkür ederim:)

Program gayet güzel,hangi yayında çözüyorsunuz mantık sorularını?
yargının çözümlü soru bankasından çözüyorum, ama soruyu çözemeyip çözümüne baktığımda hiçbirşey anlamıyorum, yani soruyu çözersem kendim çözüyorum yoksa kalıyor. çözümleri çok iyi anlatılmamış bence.

sende çözümlü bir soru bankasıyla başlayabilirsin ama bu yargı olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…