2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

şun çok stres oldum düşününce kuzum yaa
Allahım bu kez kazanmak nasip etsın hepimize aminn
ocak gelmesini mi beklesem sedefim yaa

ya bekle bence. yeni yıl, yeni ay.. ohh mis sana şans getirir belki.
senin bu alan sınavının konuları bi kitapta toplu olarak var mı? varsa kaç sayfa?
daha ayın yarısı duruyo, bence şu 15 günlük süreçte sen bitmese de mat ve çtd ye başla. eğer bitmezse bile yine de ocakta alana geçersin.
kuzum ohoo, şimdi saydım da, daha 6-7 ayımız var bizim

yok kuzum ya kalın kalın 3 4 kitap var. hep osmanlıca agır dilli kitaplar. ve bir sürü yazar eser pufff
en zor edebıyat sınavı oldu ya bir de bu yıl, o yüzden de cok korkuyorumm:18::18:

kuzum cdt öyle kolay bitiyor mu ki Allahım hangisine çalışacagımızı şaşırdık artık yaa

çok abarttım kabul ediyorum
olmadı sedefimin dediği gibi ocakta başla kuzum alana
hem diğerleri bitmiş olur kafana takılacak bir şey olmaz :13:

Son düzenleme:

yok kuzum ya kalın kalın 3 4 kitap var. hep osmanlıca agır dilli kitaplar. ve bir sürü yazar eser pufff
en zor edebıyat sınavı oldu ya bir de bu yıl, o yüzden de cok korkuyorumm:18::18:

ahh kuzum ya anlıyorum seni. ben össde edb çalışırken o kadar az yazar eseri bile ezberlemekte zorlanıyodum
kuzum sen ocakta kesin başla alana. her ay 1 kitap bitirsen, geriye 3 ayın daha kalır. o 3 ayda da edb tan hep tekrar yaparsın

kuzuuum sıkma canını sen

sağolun canlarım tavsiyelerinizi dikkate alacagım mutlaka

iyi geceler tuğbim
rengoşum insan çalışamadığı günlerde de panik oluyo. sen bugün lahana sarmışsın çalışamamışsın sanırm. yarın bi çalışıver de moral depola kuzum vallahi bak en çok çalışınca mutlu oluyo insan

evet sedefim ben bugün çok çok az çalıştım
sadece sarma değil de başka işlerimiz de oldu bir türlü konsantre olamadım ben de
ama inşallah erken kalkacagım artık. böyle olmuyor.
sınavdan sonraki halim aklıma geliyor hep.

kuzum bence de ya biz artık erken kalkalım.
ben uzun zamandan beri hep 12 de kalkıyorum. hem bütün gün sersem oluyorum. hem bütün sabahın verimi gidiyo. kahvaltı fln derken saat 2 yi buluyo çalışmaya başlayana kadar.
en azından 10 da kalksam bile kar benim için. 2 gecedir erken yatmaya zorluyorum kendimi. saat 4 e kadar dönüp duruyorum yatakta, uyuyamıyorum. iyice düzen bozuldu.

ben 10,10 bucuk gibi uyanıyorum kuzum ama bulaşık falan yıka derken oluyor 11 bucuk
o yüzden 9 bana ideal uyansam da uyanırım aslında ama 5 dk 10 dk daha erteleyeyim derken bi bakıyorum geçmiş saat
oyun oyna kuzum tlf ya da pcden uykun gelır öyle:26:

dizi izliyorum kuzum :26:
erken kalkarsak erken de uyuruz zaten. yarından itibaren bi uygulamaya başlayalım bence

dizi izliyorum kuzum :26:
erken kalkarsak erken de uyuruz zaten. yarından itibaren bi uygulamaya başlayalım bence

aynen kuzum.
ben bir oyun oynayıp cıkarım sedefim uykum da gelmişken kaçırmayım fırsatı
iyi geceler tatlı ruyalar sana

Son düzenleme:
günaydın kızlar bu ara ropor vercek durumum yok o yüzdende gelecek yüzüm yok
şimdi dersaneye gitcem
bu arada dün bi yigenim daha oldu akşamda bebişimizin dertli ablası bizde kaldı çocuk bildiğin depresyonda
gr kızlar iyi çalışmalar

Günaydın fıstıklarım.Ben bugün buralarda olmayacağım.Bugün teyzeme gideceğiz:Akşama uğrarım buraya.Gerçi bugün pek ders çalışabileceğimi de sanmıyorum ama sohbete gelirim inşallah.

Öptüm güzellerim.Kendinize iyi bakın.Ben çalışamayacağım siz benim yerime de güzel güzel çalışın e mi?

Son düzenleme:

ERKEN KALKAN GÜZELLER NERDESİNİZ

Kızlar size şahsi tavsiyem, yatarken kitap okumanız, roman türü şeyler, 4-5 sayfa sonra uykunuz gelir (kitap sürükleyici değilse tabi) ama kitabı oda ışığında değil, kitap okuma ışıgı ile okuyun, cünkü loş ortamda daha çabuk geliyor uyku.

Benimde kalkma düzenim yok henüz, aslında gece ilgim daha az dağılıyor, dersin başında daha uzun süre oturuyorum ama haftanın 3 günü dershane var, erken kalkıyorum, sonrasında da bazı günler erken bazı günler geç bir düzen oturtamadım.

kuzum allah bağışlasın, ablası geçiş süresinde, alışır bir süre sonra, sonra kimseyle paylaşmak istemez bile.

efenim günaydınlarr
safranım 11 bucugu bulurdu masa başına geçmem şimdi 11oldu biraz daha erken uyanarak yarın daha erken uyanacagım inşallah birden yükseltemiyorum çünkü

hadi canlarım görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…