2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sedefim kırmızı ve pembeye bayıldım,gerçekten o fiyata çok güzeller...
sağol monam aynen

ay sedefim ne güzellermiş güle güle kullan
yalnız ben hepsini aynı model aldın sanmıstım farklılarmış. pembe mi şarap mı rengi sonuncu oana bayıldımmm
o kısa sanırım kuzum dimi
sağol kuzum yok daha farklı modeller de vardı kendimi zor tuttum almamak için. annem de 3 tane aldı, krem, yeşil ve oranj. diceksiniz ki mont kıtlığından mı çıktınız ama bu fiyata bu güzel renkleri bulamazdık. bunlar bizi bi hayli götürür artık
kuzum pembe değil, daha çok şarap renginde. fotoda tam net çıkmamış rengi. evet o kısa. giyince ceket gibi duruyo, onu o yüzden seçtim diğerleri de soğukta daha çok ısıtır diye uzun seçtim. sarı vardı bi tane. ay sarı mont beğeniceğim aklıma gelmezdi, ama o kadar tatlı bi sarıydı ki. ama sarıyı pek kombinleyemem diye almadım
Hoş geldin canım.

Kuzum yeni cicilerin hayırlı olsun.Güle güle giy tatlım.Ben pembe olanı çok sevdim.

sağol kuzum

hmm lsun kuzum ya kaşenin modası mı gecer. her zaman giyilir ne güzel iyi ki almışsın
sarı rengini ben hiçbir şeyde sevmiyorum kuzum nedense antipatim var kendilerine
gerci iyimserlik rengidir ama ben cok kötümserim zaar ki

Sedefim bu arada ben sana çok kırgınım.

O kadar öğretmenler günü geçti,sen bana bakteri tutmayan don almadın.

şekerim bakteri tutmayan şeyler onurun işi benim değil

coğrafya çok soru çözmeyi gerektiriyo kuzum. soru çözdükçe yanlışların azalıcak inşallah
evet kuzum rahatladım. çok şükür bitti eğitim. hatta daha ayın yarısında olduğumuz için ben bu aydan eğitim tekrarlarına başlıcam. ocakta da haftasonu eğitim tekrarı yapıcam. hafta içi de tarih-mat olarak götürmeyi düşünüyorum. şubatta da coğrafya-vatandaşlık çalışmayı düşünüyorum. martta da hepsinden genel tekrar inşallah

Ben yatıyorum kızlarım...

Sabah dersim var,öğleden sonra da eğitim denemesi...:18::18:

Akşama anca gelirim.

Öpüyorum kocaman.

İnşallah kuzum.Planın çok güzel olmuş kuzum.İnşallah konuları erken bitirip sürekli soru-deneme-tekrar yapabiliriz.

Kuzum benim kendi adıma bir face hesabım yok.Sadece kpss ile ilgili sayfaları takip etmek için açtığım sahte bir face hesabım var canım.

he tamam kızcem gercek face acarsan o zaman haber verirsin ekleşiriz olma mı

he tamam kızcem gercek face acarsan o zaman haber verirsin ekleşiriz olma mı

Tamam kuzum o zaman haber veririm.Ekleşiriz tabi kuzum.Ama ben face açarsam atandıktan sonra açmayı düşünüyorum.Çünkü etraftan gördüğüm kadarıyla face çok zaman alıyor.Bu sıralar hem onla vakit kaybetmek istemem hem de millete kpss ile ilgili hesap vermekten bıktığım için bir de oradan millete açıklama yapmak zorunda kalmak istemiyorum.

Canlar ben artık yatayım.Artık sabahları erken kalkıp çalışıyorum.

tamam kuzum atandıktan sonra acarsın sen de
benım de var ama ben hiç kullanmıyrum sadece arkadaslarla mesajlasmak için başka bir etkinliğim olmuyor ha bir de arada kitapsece kızgın yorumlar yapıyorum kargom gelmediğinde

iyi geceler fıstıgım

merhaba ön lisansım sormak istediğim bi soru var. atama dönemleri her sene aynı mı? aynıysa hangi aylarda oluyor?

Sana da iyi geceler rengişim benim güzel kuzum.Öptüm canım.

tuğbacım ya çok soğuk dışarısıevimin üst sokağında spor salonuna yazılmıştım çok yakın ama gidemiyorum..buzz :18:
neyse artık bugün evde çalışırsın sıcacık..

evet kuzum çok soğuk ya

lahanayı sardım kızlar şimdi bitti tabi bende de bel denen şey kalmadı

ooo marifetlim benim ellerine sağlık

hayırlı olsun sedefim güle güle kullan
valla bayıldım hepsine o fiyata çok iyi

maşallah kuzuma :119:

kuzum çok iyi gdiyosun maşallah

forumun yeni üyesi olaraktan ben de aranızdayım

hoş geldin mdn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…