2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

helal olsun onlara özellikle de sınıf öğretmenlerinin yapması gerek çünkü ilkokulların hali berbat. bu sebeplerden dolayı okuyamayan öğrenci de çok. benim bi hayalim de ordan bi öğrenciyi alıp buralara getirip okutmak. bir ya da bi kaç tane.. belki de hiç. bilmiyorum. tamamen maddi olanaklarıma bağlı bu tabii. suç da değil, ailesi fln okumasını istemezse bile alırım onu polislerle. Rabbim inşallah bana o günleri gösterir.
bu arada dershaneden gelince tarihten 1 ünite
bitirdim 101 soru çözdüm
yoruluyorum eve gelince halim olmuyo ama en azından
bir ünite bitirip sorularını çözeyim diyorum

maşallah kuzucumaaa
ben de geçen yıl dershaneden gelince çok yoruluyodum. ama bu şekilde ilerlesen en azından konuların yavaş yavaş biter kuzum.

renginam bu arada iletin benim çok sevdiğim kitaplardan biri

inşallah hayallerin gerçek olur sedefim benim

aynen kuzum ocak sonuna bitireyim diyee planladım gygk ve eğitimi
ondan sonra alan çalışmaya başlıcam

kızlar size bişey dicem, ben evleneceğim kişiyi göreyim diye bazen böyle dua filan okuyorum bazende istihareye yatıyorum
ve hep aynı kişiyi görüyorum. bu kişiyi tanıyorum ama uzaktan hiçbir muhabbetimiz yok
aslında bakarsak hiç olma ihtimali de yok :26:

renginam bu arada iletin benim çok sevdiğim kitaplardan biri
sedefim ben o kitabı okumadım ama ismi hep çok ayrıdır bende fırsatım oldugu an okuyacagım inşallah

badem ben lisedeyken büyüklerimiz derdi 3 gün oruc tutuyorsun sonra tuz yiyip yatıyorsun o gece rüyanda evlenecegin insanı görürsün diye.(ama bunun beli bir zamanı vardı hangi ayda hatırlamıyorum)ben de yapmıstım bunu ve aynı suan sevdiceke benzer birini üni koridorunda görmüştüm. ama sadece bir anlık görüntü.
belki doğrudur bilemiyorum

senin de olabilir nasıl biri peki o?

iyi geceler kızlar

Bade canını sıkmışlar yavrum ama şükür ki sonuç iyi çıkmış sevindim..

Rengina miden nasıl oldu?

Sedef
sıkılma kuzum derslerin bittikçe sevin bi süre sonra eğitim sıkıyor hele pg ama yapacak bir şey son gaz devam canım.. programın çok güzel.. kızların da dediği gibi gk çalışırken unutmamış olursun eğitimi..

Sedulu ne yapacaksın kuzum sen bu sınavları

kızlar bu gün ben hiçbir şey yapamadım.. Allah izin verirse şidi başlayacağım sizlere bir bakayım dedim.. Öpüyorum canlarım.. İyi geceler hoş sohbetler..

Son düzenleme:

tam hayallerimdeki gibi

o dediğini duymuştum ama bilmiyorum istihare daha güzel geliyor bana

Son düzenleme:

iyi geceler morisim daha iyiym çok şükür kuzum sağolasın
hadi sen de başla güzelce

tam hayallerimdeki gibi

o dediğini duymuştum ama bilmiyorum istihare daha güzel geliyor bana

ouuvv daha nee
evet istihare iyidir hiç yatmadım ama ay ben meraktan uyuyamam ki ne için yatarsam yatayım
ben onu yaptıgımda ya lise sondaydım ya bitirmiştim kuzum 6 7 sene olmuştur yani

ouuvv daha nee
evet istihare iyidir hiç yatmadım ama ay ben meraktan uyuyamam ki ne için yatarsam yatayım
ben onu yaptıgımda ya lise sondaydım ya bitirmiştim kuzum 6 7 sene olmuştur yani

ben onu ilk gördüğümde hissetmiştim hani derler ya insan hisseder diye
ama gerçekten çok büyük bir tesadüf lazım bir araya gelebilmemiz için
ilk gördüğümde böyle dağlık yazlık evlerin olduğu yerler olur ya orada görmüştüm ( rüyamda )
sonra bir resmini gördüm onun orası gerçekte onun annesinin eviymiş
bunun gibi birkaç tesadüf oldu işte buradan anlatmıyım :))

Son düzenleme:
kuzucuklarım ben yatıyorum
sizlere iyi sohbetler
iyi geceler ikizim

hayırlısı ise olur inşallah diyelim kuzum o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…