2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inş geçmiştir canım... bende o şekilde değil canım yani ağrı, yanma yukarı çıkmıyo. midem taş gibiydi benim ama diyet yapmıştım çok önceden ve baya bi kilo vermiştim. ne olduysa ondan sonra hassaslaştı midem :44:

Yok hacı ben bebeklikten beri gazlıyım...
küçükken gazını çıkarmamışlar mı yoksa

canım reflünün çeşitleri de var benimki asit reflüsüydü mesela.
ama diğer çeşitlerini bilmiyorum
sen yine de dr.a git ileride sürekli hıçkırığa falan da sebep oluyormuş Allah korusun ne bileyim işte
ihmal etme :26:

Son düzenleme:

insanın canı istemeyince de hiç çalışamıyor
umarım güzel geçer

Benim canım her zaman ders çalışmak istemiyor
Nasıl bir cümle kurdum yahu
Umarım bakalım geçecek kadar not alsam yeterli ya son sene bu
Bu arada reflü var madem asitli yiyecek ve içecekten uzak durmalısın.
Sevgilimde de var beslenmesine dikkat ettiriyorum yoksa çok fena bir durum yakıyor acayip şekilde
Kola, kızartma, turşu gibi şeyler azar azar tüket

canlar bugün pgden eğitim öğretimin planlanmasını çalıştım. 100 de soru çözdüm o kadarcık
sanırım eğitimin sonlarına geldim diye bıkkınlık yaşıyorum.
ocakta haftaiçi tarih ve mat, haftasonu eğitim tekrarı olarak götürmeyi düşünüyorum

Çıkarıyorlarmış da çok hassaslaştım ben birkaç yıldır.Direkt bağırsaklarıma vuruyor sıkıntı...

3 sene önceden vardı ben de canım.
o zamanlar 1 yıl sanırım böyle tetikleyecek şeylerden uzak durdum ilaçları falan hep kullandım
şimdi maaşallah belirtisi yok. başlangıcı oldugu için geçmiş de olabilir.
ama tabi belli olmaz ben yine dikkat ediyorum

zaten ne çektiysem midemden cektim hep

sorma sedefim eğitimin sonlarına doğru sanki konular çoğalıyor ama bitince de bir çırpıda bitiyor
maaşallah ayrıca

Çıkarıyorlarmış da çok hassaslaştım ben birkaç yıldır.Direkt bağırsaklarıma vuruyor sıkıntı...

kıyamam kuzuma stresten hep senin

bu arada bugün kargomda hava şartlarından dolayı teslim edilemedi yazıyordu. yok elime ulaşmaz bu zıkkım

Bugün arkadaşım atanan bir arkadaşını ziyaret etmiş,anlattı da nasıl özendim...

Dikkatli davrandıysan iyi o zaman
Reflü çünkü tam olarak geçmiyor ömür boyu dikkat etmek gerek

Ben de 1 haftadır bekliyorum kargo,hala gelmedi,arkadaşım yollamıştı.:26::26:

maşallah canım planın da güzel, eğitimi unutmamış olursun

üst komşum ve samimi arkadaşım üniversiteden deli gibi aşık olduğu adamla evli, 2,5 yaşında ve 8 aylık sağlıklık dünya tatlıları 2 kızı var ve 3 sene önce atanmış devlet memuru şuanda.
o kadar özeniyorum ki, sevdiği adamla evli, işi var, bebekleri var ama tabi ona sorsan dünya yıkılmışta sanki altında kalmış gibi sıkıntıları var.

bizde inşallah atanacağız, sonra başka hayat telaşları başlayacak, bugünlerimizi unutacağız inşallah.

maşallah yinede sedef
bir önceki seneki çalışmalarının büyük artısı var, çok farketmesen de, konuları çabucak bitiriyorsun bence. bu sene eminim çok daha güzel geçecek sınavın.

ya bu arada senin telefon ne oldu? arastıracaktım onu kendi derdimden unuttum kusura bakma

Halloldu bebeğim,sağ ol çok...

Sorma,herkeste bir şükürsüzlük...

Son düzenleme:
sağol renginam
ya hiç sorma. hem de pg ye öyle üstünkörü bakıyorum. bazı konuları atlıyorum. yok bitmiyo
şu pg yi bi kaç güne bitireyim de ondan sonra hepsinden karma sorular çözeyim. nasılsa daha ayın yarısındayız. bu bitmedikçe diğerlerinden de soru çözesim gelmedi bugün. senin eğitim bitti mi kuşum?
hava bahane yani havadan da olabilir ama düne kadar kar da yoktu yani.
kuzum bence sen bi dahakine 1 ay öncesinden sipariş et kitaplarını, en azından sinir olmazsın.
ahh monam. ben de atanan bi arkadaşımın fotosunu gördüm. sınıfındaki çocukların ayaklarında terlik var. laa insan onlara bi ayakkabı alır be. bi de müdür yetkili, aldığı maaş gayet iyi oluyo. hem kaç ay oldu atanalı, bi ayakkabıcık alamıyo ama ''kadrolu öğretmen'' sıfatına sahip bu kişi işte, kpssden aldığı yüksek puan sağolsun. gönlündeki alçaklığı boşver
Ben de 1 haftadır bekliyorum kargo,hala gelmedi,arkadaşım yollamıştı.:26::26:
yuhh ya, renginanın kargo gibi oldu desene.. var bu kargolarda bişey
maşallah canım planın da güzel, eğitimi unutmamış olursun

sağol nathalicim. evet, aslında ocaktan itibaren artık gygk çalışçaktım ama bu sefer eğitime hiç bakmazsam tüm çabalarım boşa gidicek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…