2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

öyleler kuzum ya. suratları sirke satıyor genelde
maaşı alırken hiç o asık suratı göremezsin ama

Hele birisi yataktan fırlamış gelmiş bak abartmıyorum. saçlar fora yüzünü yıkamamış mahmur mahmur bir garip
Annemin mamografi sonucunu alıcaz sıra bize geldi. Annemin kimlikte yazan isminin yazılışı ile söylenişi farklı.
Kadına kimliği uzatıyoruz baksın diye bakmıyor annemde söyledi adını bu gitti aramış bulamamış tekrarladık bak dedik isim farklı yazılıyo e niye demiyosunuz bilmem ne diye azarladı bizi Bende dedim kimliği gösterdik kaç kere bakaydın gözüne bişey mi soktuk! arkasını dönüyo bana zorlamı getirdim ben seni buraya dedim hiçbişey demedi. Gerçekten mal kelimesi iyiki var!

ya benim de kavga etmişliğim vardır hastanede. sonuçları soruyoruz bak sadece soruyruz adam bir azarlamaya başladı. sanki adamın kafasına silah dayamışım.
sonra dedim ne oluyoruz? sen bunun için para alıyorsun bu senin görevin dedim. ama adamı görsen imkanı yok susturamazsın. yok ben kac kişiyle ugrasıyorum bilmem ne. ugrasma dedim. istifa et yani ben senin suratını cekmek zorunda mıyım?

Ne kadar garipler ya onların yerine olmak için can atanlar var. Demek ki elde edilince hiç bir kıymeti yok
Hele annemin doktorunu hiç söylemeyeyim. Annemi dinlemiyo bile yanında ki yardımcısına diyo ki söyle sadece tamam yada hayır desin kesinlikle muhattap olmuyo kadına söylüyo suratımıza da bakmıyo kadın bize diyor. Yok artık dedim ya..
Bizden sonra ki kadına da ne yaptıysa kadın küfür ederek çıktı kocasıda dedi bunlar boşuna dayak yemiyor
Tamam şiddet çok kötü bir şey ama onların yaptığı direk psikolojik şiddet

öyle kuzum yaa böyle gelmiş böyle gider

monaaaaaa buraya gel kızcem o konu banlık konu

ne kafa şişirmesi kuzum ben duymiyim bunu

morisi, mona, bade kuzular teşekkür ederim hepinize

basıncın kuzeybatıdan geldiğini es geçmişim, direk basınç değerlerine bakarak yorumladıydım

dediğin gibi bazıları o kadar ilgisiz ki insan deli oluyo gerçekten de

2 gün önce ilişkim bitti... O istedi,ben de tamam dedim...

Şimdi de defalarca özür dileyip fır dönüyor...

Ah erkekler lafı sinirle söylerler sonra da özür dilerler...
Hiç ince düşünmez bu insan üzülür mü kırılır mı diye
Alttan alsan tamam desen kişiliğinden taviz vermiş olursun böyle ayrı devam etsen nasıl olur hayatın ? Of bilemedim ki aslında karışık bi durum değil de işte herkesin kişiliği, olaylara bakış açısı farklı olunca...
Hakkında hayırlısı ne ise o olsun ama daima hayatında önceliğin sen olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…