Düğün 2013 izmir gelinleri

Abdullah, şu jaleden ayrıldı dediğin di mi?? Şirinyer' de? Beni de meraklandırdın bak Abdullah konusunda. Ne zaman görüşcen peki. bize de haber ver mutlaka...

Evet Jale'nin sırasında açtı hemen 1 durak sonra çok lüks çokta güzel salonları var. Saç kesim boya gerçekten çok başarılılar. Şirinyer Vergi Dairesi'nde hemen Moda Giyim'in yan tarafı. Nişanlımın ailesi de karşısında oturuyor. O yönden de tercih etmem için bir artı ama vaktiniz varken en azından bir saç kestirin farkı anlayacaksınız. İşini özenerek yapıyor olmadıysa istediği gibi aynadan bakıyor uğraşıyor da uğraşıyor kafanızla.

Hmm..Aslında boya yaptırmak istiyordum. Gelin başından önce, bunun gibi birşey için gitmek mantıklı, referans alırız hiç olmazsa...Peki canım burda makyajı kim yapıyor biliyor musun, yani saç dışında makyajda da güvenebilir miyiz sence??

evet yaw..makyöz de kuaför kadar önemli..saça uygun makaj olmalı sonra kryolan ürünleri kullanmaları şart hangi kuaföre sorduysam kryolan diyo gerçi ama ben pek güvenemedim açıkçası..: 44:

Canım işte tek yorum yapamayacağım konu makyaj. Çünkü hiç makyaj yaptırmadım ama saçta gerçekten çok başarılı bir çocuk zaten gidersen göreceksin kapıdan içeri girenin çıkanın haddi hesabı yok herkes tavsiye ile geldiğini falan söylüyor, çok yoğun programı mutlaka randevu al derim yoksa yardımcı olamayabilir. Makyaj da dışarıdan biri geliyor ama ben daha önce sormuştum.

Ben sana bana yaptığı saçı gösterebilirsem hiç boya kullanmadan simsiyah saçlarımı (kendi rengim bu arada) cila ila açtı ve mükemmel oldu.

Bizim kızların sayfasında paylaşmıştım bulursam linkini paylaşacağım onunda.

evet yaw..makyöz de kuaför kadar önemli..saça uygun makaj olmalı sonra kryolan ürünleri kullanmaları şart hangi kuaföre sorduysam kryolan diyo gerçi ama ben pek güvenemedim açıkçası..: 44:

Kııııssss, özel mesaj kutunu temizle, huuuuu :))

Ooofff şiştim valla :)) Nasıl karar vercez biz bilmiom
Uğrarsan sor bari kim yapıo makyajı, iyi mi kötü mü? nasıl öğrencez yahuuu

Bir ara kayınvalidemlere gittiğimde soracağım canım bu hafta olmazda yer bakamaya gideceğiz sonraki hafta falan gidebilirim belki gelişmeleri yazarım burdan. Ayyy nişan resimlerimi buldum, nişan yastığımı, kapıyı süslememizi hepsini buldum isteme fotoğraflarımı bulamadım. Burayada eklemek istemiyorum direkt herkes görecek diye.

Canım,
Profiline albüm yap, arkadaşın olalım, oradan bakalım, olmaz mı??
Ona gitmiştin o zaman da?
Hatta ben de nikah fotolrımı koyayım, gerçi ordaki makyajımı begenmiorum, kiraz dudaklıyım orda, iğrenççç Şu dediğim çocukluk kuaförüm yaptı da

CANIM BU FOTOGRAFCI IZMIR DE MI UMARIM OYLEDR :d

Merhaba dugun salonun neresı ve fıyatlar ne cıvarda

CANIM BOS gun bulmak cok zor artık umarım bu aralar degıldr dgunun fıyatı bıraz pahalı gbı ama cok sakın ve sık duryor aslında oncelerı bnde ıstemıyordum bu kadr pahalı olmasını fakt sonra nısanlım bır kez oluyor napaılım dedı ve karr verdık
tepe restaurant olarak gecıyor kır dgunu olacak yenı konsept olacak 5000 cnm fıyatı yemeksız : pasta 3 bardak ıcecek cerez palyaco ve zeybek var fıyatın ıcerısınde . artı susleme ısıklandrma ve havaı fısek vs.. var cnım benım eger fıyat uygun dersen gonca hanım var gayet tatlı dıllı bır bayan yardımcı olabılır sana da

Palyaço mu!! Çoook tatlııııı Fiyat da iyiymiş canım, hayırlısı olsun...

saol cnm bnm . dgun salonu nun kendı paketı ıcersındeymıs aslında palyoca cıkarsan daaynı fıyat cıkrmasnda aslında bı yandan ıyı cocukları en azından pıstten alırsa aılelerı de bol bol eglenır benım ıcın sıkıntı yok gercı cocuk forever bnım ıcın cok severım pıtırcıkları ben

Evet, yarın bornovadaki kuaförlere fiyat sormaya gidicem..var mı başka kuaför arayan..ne kadar çok gelin o kadar düşük fiyat..şu an kendim dahil 3 gelin üzerinden fiyat alıcam..halen kuaför bulamayan ve arayan varsa, yarın sabaha kadar yazsın buraya..11 gibi çıkcam evden..ona göre konuşayım kuaförlerle

Son düzenleme:
buarada kızlar selda hanımı da ekledım face ten bakalım bı konusalım detayları sıze de anlatırım canlarım
ben de nısan sacımı soner de yaptırdım kızlar cok memnun kaldım ben cok ılgılenıyorlar ve cok tatlı bı mekan fıyatları da asırı pahalı degıldı gercı bnm nısanım ev nısanı oldu sade bır model ıstedım ama yıne de cok ozendıler tavsıye ederım ve venus u de duymustum gazıemır de .

HeheheheSüpeeerr

Makyajını kim yapmıştı canım Soner'de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…