2013 Haziran Anneleri Doğum Hikayeleri...

Merhaba,

Ben de eğer 40. haftamda veya daha sonrasında doğum yaparsam Haziran annesi oluyorum :) lütfen listeye beni de ekleyin, yani çok mutlu olurum :) vee tabiki mutluluğumu da, sağlıkla doğum yaparsam doğum hikayemi de paylaşacağım kısmetse :)

Doğum yapan ya da benim gibi artık günleri sayan tüm anne adaylarının da anneler gününü kutlar, hepimizin sağlıkla, sağlıklı yavrularımıza kavuşmamızı temenni ederim....

Doğumda da hakkımızda hayırlısı olsun, kolay ve sağlıklı doğumlar olsun hepimizinki inşallah :)

Sevgilerimle.....

1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6
8-azeri_gelini
9-MEHSEL_ERAY 37+1
10-zeyyno 37+4
11-Nilom 34+2
11 olmuş kızlaar..hani doğum hikayeleri..habire liste uzuyor ama yazan yok.Bir kişi daha vardı 34 lerde doğum yapan yenilerde kimdiki?

edahuss cnm 13 mayısta sezeyanla doğum yaptı çok şükür iyilermiş , evet kızlar yaa ne olur doğum hikayelerinizi yazın çok merak ediyoruz

evet ya hic kimse yazmiyorrr bizim topikeki bebisler erkenci cikti ama anneleride onlair birakip hikayelerini yazamiyorlar bir turlu kimseden ses cikmiyorr
birtek zeynoo yazar herhalde yakindaa ilk resimde ondan geldi zatenn ayy cok tatli ya bebisi masallahh

sezen canim sen bu topigi arzumudan devrall sayfanin girisinede diger topiklerdeki gibi bir guzel liste yap yaa sen cok guzel beceriyorsun bunu valla zaten sendne baskada dogunlarin listesini cikaran yok

bu sadece benim fikrim gercekten cok guzel olur hani arzumuda herzaman bakamiyor ilgilenemiyor diye dusundugum icin :))))

kızlar merhaba,kimse doğum hikayesini yazmadı mı? bekliyoruz dört gözle :) buarada zeynonun bebişinin resmi nerde?nerde paylaşmış ?

kızlar merhaba,kimse doğum hikayesini yazmadı mı? bekliyoruz dört gözle :) buarada zeynonun bebişinin resmi nerde?nerde paylaşmış ?

haziran annelerin paylasim topiginde ekledi canim baya bir oldu zeynonun yazilarinda bulabirlisin belki :))

bekliyoruz gelen giden yok doguran bebekle ilgileniyo demek belki bizlerde yazamaycaz :)))

Kızlar emin olun ne kdr sakin bebekte olsa çocuğunuz ancak emzirme alt değiştirme gelen giden derken fırsat kalmıyor. Bide bnm gibi süt sorunu ve sarılık ikilisi varsa sürekli bebekle olunuyor ama kısmetse kısa zmnda yazıcam bende doğum hikayemi :) bu arada okdr güzel bir duygu ki çektiğiniz acılar uykusuzluk sıkıntı herşey geride kalıyor o mis gibi kokusunu duyunca :) ellerim bile kızım gibi kokuyor çok farklı bir duygu Rabbim kimseyi bundan mahrum etmesin :)

1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6
8-azeri_gelini
9-MEHSEL_ERAY 37+1
10-zeyyno 37+4
11-Nilom 34+2
12-edahus

şu anda doğumda olanlar sezen00, gölgen gitmişti sonra haber gelmedi, talia

bebegin hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütsün.

1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6
8-azeri_gelini
9-MEHSEL_ERAY 37+1
10-zeyyno 37+4
11-Nilom 34+2
12-edahus
13-talia
14-deryaf

Deryaf 38+5

Taliaa da takvimine gore 38+2 ' de dogum yapmislar. Ikisi de normal dogum. Deryaf erkek, taliaa kiz bebek sahibi oldu. Deryafin ilk bebegi, taliaanin ucuncu

bu ne kızlar böle ya haziran bebeleri ne aceleci.. 37+2 deyim ben tıırrrsssmaya başladım :)

nst de anlamsız sancılarım var bebişim ters doğum baslarsa sezaryene alıcam diyo dr um korkuyorum biraz.. 3 gündür evimde temizlik var annem kayınvalidem ve bi kadın tuttuk beraber temizledik ben bişi yapmadım ama onlardan cok yoruldum ve karnımda ve vajinamda iğne batmaları oluşuo sizce bu batmalar neyin habercisi?

doğum günü-saati:10.05.13---13.05
Haftası ve günü: 33
Hastane Adı:medipol mega
Bebeğin boyu-kilosu:45 cm 2340
doğum şekli:
spinal sezeryan

POYRAZ EFE'M
bizim hikayemiz güzel oğlusumla biraz erken oldu
8 mayıs aksamı belimden hafif hafif sancılar girmeye başladı gittikçe şiddetlendi ama geçmedi ertesi gün aksam üstü hastaneye gittim nstde sancılarmız 100 hemen serum ilaçlar doğumu durdurmak için herseyi yaptılar açılma olmaya başlamıştı aksam 21.00 civarı eve geldik sancılar durmadı 12.00 de tekrar hastaneye gittik sancılar daha fazla çıktı ama nöbetçi doktor olduğu ıcın eve gelmek istedim gece 5 tekrar hastane yolunu tuttuk 9 da kendi doktorumuz geldi ultrasonda bebeğimin suyunun bittiğini ve plasntasyla çok az bir bağı kaldığını acil sezeryana alınması gerektiğini söyledi tabi ki çok korktm bebeğim çok küçük diye ama hiç ağlamadım ne olursa olsun bebeğime kavusucaktm aylardır bekliyordum onu hemen hazırladılar ameliyata aldılar girdikten çok kısa bir süre sonra bir ağlama sesi aman allahım oda ne minicik bi bebek benim yavrum onu görünce öyle bir ağlamaya başladım ki susturamadılar :) zaten yavrumu sadece ozaman öpüp koklayabildim hemen yenidoğana aldılar solunum yetersizliği vardı bebeğimin gün geçtikçe iyiye gidiyor bebeğim inşallah daha ıyı olucak mutlu fotoraflarımızı koyucaz tezelerine :)

Son düzenleme:

Tebrikler Seda Allah anali babali büyütsün. Darısı basımıza :)))) dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…